TUI Baltics

TUI Baltics
ĢIMENES ATPŪTAS KONCEPTS TUI FUN&SUN
Pārdomāta ģimenes atpūta


Atpūtas laikā TUI FUN&SUN koncepta viesiem viesnīca kļūst par sava veida pasauli miniatūrā, kur viesnīcas numuriņš - ir dzīvoklis, bērnu klubs TUI Mini Tukāns - bērnudārzs un skola, jūra un baseini kļūst par labāko vannu, galveinais viesnīcas restorāns - sapņu virtuve ar nebeidzamu ēdienu izvēli, bet A la Carte restorāni - brīvdienu atpūtas vieta visai ģimenei.


Jauniešu atpūtas koncepts TUI DAY&NIGHT Connected
Enerģijas pilna atpūta!

TUI DAY&NIGHT Connected – vesela izklaides, atpūtas un piedzīvojumu pasaule!
Šeit ierodas jauni un aktīvi cilvēki, kuriem dzīve nav iedomājama bez sporta, dejām un jautrības. Pievienojieties mūsu komandai un jūsu brīvdienas būs krāšņākas!
 
TUI DAY&NIGHT Connected piedāvā - ēdināšanas sistēmu "Ultra Viss iekļauts" ar plašu ēdienu klāsu, dažādas virtuves, neskaitāmi restorāni un bāri, vietējā ražojuma un importa alkohols - bezmaksas. Bet arī tas vēl nav viss - plašas izklaides un sporta iespējas,  «Wellness & Fitness», kur tiek organizētas arī dažādas meistarklases kopā ar konkrētu jomu profesionāļiem, un «Night Life», kas sniedz iespēju doties uz labākajiem un populārākajiem klubiem - bezmaksas.
Un, protams, bezmaksas Wi-Fi.


Bērnu klubi TUI mini tOUCAN
Galvenā atslēga veiksmīgai atpūtai kopā ar bērniem


Bērnu klubs TUI Mini Toucan - profesionāļu veidota izglītojoši - izklaidējoša atpūtas teritorija  bērniem no 4 līdz 12 gadiem. Viesnīcas ar bērnu klubiem TUI Mini Toucan piedāvā iespēju vecākiem pavadīt ilgi gaidīto atvaļinājumu, nepārdzīvojot par bērnu drošību un izklaidi, bet bērniem jautri un izglītojoši atpūsties.

Kas ir bērnu klubs TUI Mini Toucan?

    Pārdomāta programma bērniem divās vecuma grupās: Toucan Kids 4-7 g. un Toucan  Junior 8-12 g.
    Klubs ir atvērts 6 dienas nedēļā no 10-00 līdz 22-00 ar pārtraukumiem pusdienām un vakariņām.
    Vakaros ― mini-diskotēka un animācijas filmas.

TUI Baltics Jaunumi

13.01.2022

2022.gada vasarā TUI vedīs savus ceļotājus uz Krētu un Kipru

Lidojumus uz Krētu uzsāksim 8.maijā un pēdējais reiss 2022.gada sezonā no Rīgas uz Krētu izlidos 23.oktobrī. Lidojumus veiksim 2x nedēļā – ceturtdienās un svētdienās, pārvadājumus veiksim sadarbībā ar airBaltic. Lidojumus uz Kipru uzsāksim 28.aprīlī, lidojumus veiksim 1x nedēļā – ceturtdienās sadarbībā ar airBaltic. Lidojumu periods: 28.04.2022. līdz 23.16.2022. un no 08.09.2022. līdz 20.10.2022.
 


Lasīt tālāk

2022.gada vasarā TUI vedīs savus ceļotājus uz Krētu un Kipru
23.04.2019

TUI Baltics uzsāk tiešos reisus no Rīgas uz Antāliju

21.aprīlī 2019.gadā TUI Baltics – oficiālais TUI tūroperatora pārstāvis Lietuvā, Latvijā un Igaunijā – uzsāk vasaras programmu no Rīgas uz Antāliju. TUI aviopārlidojuma partneris uz konkrēto galamērķi ir aviokompānija Onur Air ar lidmašīnu Airbus A321.  Visas vasaras garumā reisi tiks nodrošināti divas reizes nedēļā – trešdienā un svētdienā.


Lasīt tālāk

TUI Baltics uzsāk tiešos reisus no Rīgas uz Antāliju