easyJet

easyJet
Aviokompānija easyJet

easyJet ir zemo cenu aviokompānija no Lielbritānijas. Uz saviem lidojumiem aviokompānija easyJet piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām. EasyJet ir Eiropas vadošā aviokompānija, kas apkalpo vairāk nekā 600 maršrutos starp 30 valstīm ar floti, kas sastāv ar vairāk nekā 200 lidmašīnām.  easyJet aviokompānijas mājas lapa: easyjet.com

Rokas bagāžas pārvadāšana

Katrs pasažieris var paņemt vienu rokas bagāžas vienību, ar maksimāliem izmēriem:  56 x 45 x 25 cm (ieskaitot riteņus, kabatas un rokturi).

Bagāžas pārvadāšana


Maksimālais bagāžas izmērs ir 275cm (garums + platums + augstums), izņemot sporta un medicīnas iekārtas. Standarta bagāžas svars nevar pārsniegt 20kg uz vienu pasažieri, neatkarīgi no iegādāto somas skaita.
Reģistrācija uz easyJet reisiem
Pasažieri var reģistrēties lidostā vai On-line.
Reģistrācija pie check-in letes sakās divas stundas pirms plānota izlidošanas laika un aizveras 40 minūtes pirms izlidošanas visiem pasažieriem ar bagāžu.
On-line reģistrācija. Reģistrācija sakās 30 dienas pirms plānota izlidošanas laika un aizveras 2 stundas pirms tā.

easyJet Jaunumi

05.04.2022

Covid-19 saslimšanas ietekmē britu lidsabiedrību darbību

Apvienotās Karalistes lidsabiedrības “easyJet” un “British Airways” spiestas atcelt vairākus lidojumus, jo darbinieku vidū ir ļoti augsta saslimšana ar Covid-19. Tā kopš 2022. gada 1. aprīļa “easyJet” jau atcēlusi vairāk nekā 200 lidojumus, bet “British “Airways” – ap 100 lidojumiem.

Lasīt tālāk

Covid-19 saslimšanas ietekmē britu lidsabiedrību darbību
03.12.2020

Aviokompānija «easyJet» sāks iekasēt naudu par lielo rokas bagāžu

Turpmāk arī Lielbritānijas zemo cenu lidsabiedrība “easyJet” iekasēs naudu par rokas bagāžu, kas paredzēta ievietošanai plauktos virs galvām. Biļetes cenā būs iekļauta tikai mazā bagāža, kuru var novietot zem sēdekļa, vēsta “Breaking Travel News”.Lasīt tālāk

Aviokompānija «easyJet» sāks iekasēt naudu par lielo rokas bagāžu
23.11.2020

Lidsabiedrība «easyJet» sūdzas par vēsturē pirmajiem zaudējumiem

Lielbritānijas zemo cenu lidsabiedrība “easyJet” nākusi klajā ar paziņojumu, ka pirmo reizi tās 25 gadu pastāvēšanas vēsturē tā cietusi zaudējumus, vēsta Euronews.com.

Lasīt tālāk

Lidsabiedrība «easyJet» sūdzas par vēsturē pirmajiem zaudējumiem
09.06.2020

Aviokompānija easyJet likvidēs līdz 30% darbavietu

Lielbritānijas zemo cenu aviokompānija "easyJet" ceturtdien paziņoja, ka koronavīrusa pandēmijas negatīvās ietekmes dēļ likvidēs līdz pat 4500 darbavietām jeb 30% no kopējā darbavietu skaita.
Lidsabiedrības preses pārstāvis norāda, ka darbavietu likvidēšana no 15 000 kopumā nodarbināto varētu ietekmēt līdz 4500 strādājošo.Lasīt tālāk

Aviokompānija  easyJet  likvidēs līdz 30% darbavietu