ITAKA

ITAKA
Tūrisma operators “Itaka Latvija”

Kompānija ITAKA tika dibināta 1989. gadā, un kopš 2009. gada kompānijai ir spēcīgas pozīcijas Centrāleiropas un Austrumeiropas tūrisma tirgū. Šie panākumi netika gūti nejauši. Tie ir gūti, pateicoties smagam un rūpīgam darbam, pakāpeniskas un racionālas attīstības gaitā. Kopš dibināšanas, kompānijas orientācija tika vērsta nevis uz dzīšanos pēc peļņas, bet gan, attiecībā uz savu sapņu un ambīciju realizēšanu.

Savā darbībā ITAKA ir ieguldījusi virkni inovatīvu risinājumu. Kompānija tika izstrādājusi autortiesību ekskursijas programmas, un arī jaunus tūrisma virzienus, kuri tiek apkalpoti ar čarterreisiem.

ITAKA saviem Klientiem var piedāvāt atpūtas iespējas, apmeklējot apmēram 100 vietas visā pasaulē. Katru gadu tiek publicēti divi katalogi: „Vasara” un „Ziema”. Kopš 2010. gada sākās Itaka & Gala projekta „Ceļojums zvaigžņu stilā” realizēšana, kas sevī ietver greznas atpūtas iespējas visprasīgākajiem klientiem.

Īpaša uzmanība tiks pievērsta Klientu apkalpošanas kvalitātei ceļojuma lakā, kā arī intensīvu darbu veikšana, sakarā ar jaunu struktūru izveidi, tādējādi nodrošinot augstu apkalpošanas līmeni.

29 gadu darba pieredze ar milzīgu skaitu tūristu, teicamas tūrisma tirgus zināšanas, un pirmšķirīgu viesnīcu plašais spektrs garantē kvalitatīvu atpūtu un neaizmirstamus iespaidus.

ITAKA Jaunumi

13.03.2023

Polijas tūroperators Itaka pirmos ceļojumus sāks pārdot šonedēļ

Tūrisma operators SIA "Itaka Latvija", kas pēc vairāku gadu pārtraukuma paziņojis par darbības atsākšanu Latvijā, pirmos ceļojumus sāks pārdot šonedēļ. Čartera lidojumi no Rīgas uz Grieķiju būs pieejami no 21.maija, bet uz Albāniju - no 1.jūnija.Lasīt tālāk

Polijas tūroperators Itaka pirmos ceļojumus sāks pārdot šonedēļ
11.03.2023

Polijas lielākais tūroperators «Itaka» sāk darbu Latvijā un piedāvā jaunus galamērķus

Uzņēmums ITAKA tika dibināts 1989. gadā, Polijā. Savā darbībā ITAKA ir veikusi virkni dažādu atjauninājumu: izstrādātas  interesantas ekskursiju programmas un atklāti jauni galamērķi, kā arī izveidotas modernas platformas tūrisma  produktu pārdošanai. Kopš dibināšanas, uzņēmuma virzība ir vērsta uz savu un ceļotāju sapņu un ambīciju  realizēšanu.Lasīt tālāk

Polijas lielākais tūroperators «Itaka» sāk darbu Latvijā un piedāvā jaunus galamērķus
31.10.2021

No Viļņas lidostas noticis pirmais tiešais lidojums uz Karību salām

2021. gada 30. oktobrī no Viļņas lidostas notika vēsturē pirmais tiešais lidojums uz Dominikānas republiku, savā Facebook.com vietnē vēsta Viļņas lidosta. Delfi.lt vēsta, ka šis ir ne tikai pirmais tiešais lidojums no Viļņas uz Punta Kanu, bet pirmais vēsturē transatlantiskais lidojums no Lietuvas galvaspilsētas lidostas.


Lasīt tālāk

No Viļņas lidostas noticis pirmais tiešais lidojums uz Karību salām
11.09.2019

Tūroperators Itaka paziņo par aiziešanu no Latvijas

Pēc nepilna gada darbības Polijas tūrisma operators “Itaka” sīvās konkurences un zemā pieprasījuma dēļ septembrī pārtrauks darbu Latvijā, aģentūrai LETA pastāstīja “Itaka Latvija” izpilddirektors un “Itaka” valdes loceklis Dominiks Milovskis.Lasīt tālāk

 Tūroperators Itaka paziņo par aiziešanu no Latvijas
10.03.2019

Darbu sāk jauns tūrisma operators Itaka Latvija

2019. gada vasaras sezonai Itaka Latvija no Rīgas lidostas piedāvās piecus virzienus, kuriem var jau rezervēt ceļojumus agrās rezervēšanas akcijās. Lidojumus var rezervēt uz Turcijas pilsētām Izmira un Bodruma, Grieķiju – Krētas rietumu daļas pilsētu Hanju, kā arī piedāvās lidot ar čarterreisiem uz Albāniju un Madagaskaru.Lasīt tālāk

Darbu sāk jauns tūrisma operators Itaka Latvija