Norwegian

Norwegian Air
Norwegian ir zemo cenu aviokompānija no Norvēģijas. Norwegian Air ir  atzīta par trešo lētāko aviosabiedrību Eiropā, kā arī tā ir otra lielākā aviosabiedrība Skandināvu valstīs. Uz saviem lidojumiem aviokompānija Norwegian piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām. Šobrīd aviosabiedrībai  “Norwegian” ir 12 darbības bāzes, bet lielākā un galvenā bāze atrodas Oslo. Norwegian Air Shuttle veic lidojumus uz 313 maršrutiem un 116 galamērķiem. Norwegian Latvija. Norwegian aviokompānijas mājas lapa: Norwegian.com

Aviokompānija Norwegian
Norwegian Air Shuttle
ASA, Oksenøyveien 3, 1366 Lysaker, 1330 Fornebu, Norway, Reģ nr. NO 965 920 358 MVA, Tālr. (+47) 2149 00 15;


Rokas bagāžas pārvadāšana

No 2020. gada 23.janvāra  pasažieri ar LowFare biļetēm varēs līdz ņemt  tikai nelielu somu ar izmēriem līdz 38x30x20 cm un svaru līdz 10 kg, kas jānovieto zem priekšējiem sēdekļiem. Par papildus ratiņsomas pārvadāšanu , kuras izmēri ir līdz 55x40x23 cm, kas agrāk bija bez maksas, jums būs jāmaksā no 5 līdz 9 eiro, atkarībā no lidojuma attāluma.

Pasažieri, kuri būs iegādājušies biļetes par LowFare +, Flex un Premium cenām, joprojām varēs ņemt divas rokas bagāžas vienības. Tajā pašā laikā Flex un Premium biļetēm kopējais atļautais svars ir palielināts no 10 līdz 15 kg.

Līdz 2020. gada 23. janvārim visi Norwegian Air Shuttle pasažieri varēja līdzi ņemt divas rokas bagāžas vienības ar izmēriem līdz 55x40x23 cm un 33x25x20 cm. Viņu kopējais svars nedrīkstēja pārsniegt 10 kg  tarifiem LowFare, LowFare +, Flex, Premium. Vecā norma būs spēkā visiem tiem pasažieriem, kuri biļetes ir iegādājušies līdz 23.janvārim.

Bagāžas pārvadāšana

Bezmaksas bagāžas pārvadāšana netiek nodrošināta Norwegian lidojumos. Katrs pasažieris var rezervēt 2 bagāžas vienības ar maksimālo svaru – 20 kg katra. Samaksa par vienu bagāžas vietu līdz 20 kg ir EUR 6 – 12 (rezervējot online/call-centrā) vai EUR 13 -15 (rezervējot lidostā). Samaksa par lieko svaru ir EUR 9 par katru kg. Viena bagāžas vieta nevar svērt vairāk nekā 32 kg. Maksimālie izmēri ir 250 x 79 x 112 cm.

Reģistrācija uz Norwegian reisiem


Reģistrācija lidostā atveras vismaz 2 stundas pirms izlidošanas un aizveras 30 minūtes pirms izlidošanas (iekšzemes reisiem) un 45 minūtes pirms izlidošanas (starptautiskajiem reisiem). Ceļojot no/uz Izraēlu/Dubaju reģistrācija atveras 3 stundas pirms reisa izlidošanas un aizveras pirms 1 stundas no reisa izlidošanas. Pasažieri arī var piereģistrēties pašapkalpošanas kioskos lidostā. Arī ir iespējams piereģistrēties pašreģistrācijas kioskā Oslo centrālā stacijā vismas pirms 75 minūtēm no reisa izlidošanas.

Norwegian Jaunumi

1 2
02.05.2024

Aviokompānija «Norwegian» atver bāzi Rīgā un paplašina galamērķu skaitu

Sekmīgi izpildot visus priekšnoteikumus un saņemot jaunas lidmašīnas, Norvēģijas lidsabiedrība "Norwegian" otrdien, 30. aprīlī, klātesot Latvijas un Norvēģijas amatpersonām, atvērusi bāzi RIX Rīgas lidostā. 

Lasīt tālāk

Aviokompānija «Norwegian» atver bāzi Rīgā un paplašina galamērķu skaitu
20.11.2023

Aviokompānija «Norwegian» nākamgad piedāvās jaunus maršrutus no Rīgas

Sākot ar 2024. gada maiju, Norwegian no Rīgas piedāvās divus jaunus maršrutus – tiešos lidojumus uz Korfu Grieķijā un Tivatu Melnkalnē. Turklāt nākamgad lidosta “Rīga” kļūs par vienu no Norvegian bāzes lidostām.Lasīt tālāk

Aviokompānija «Norwegian» nākamgad piedāvās jaunus maršrutus no Rīgas
04.09.2022

Lidsabiedrība «Norwegian» paziņo par lieliem plāniem Rīgas lidostā

Norvēģijas lidsabiedrība “Norwegian” Rūgas lidostā 2023. gadā izvietoās apkalpes bāzi, vēsta Lv.lv, atsaucoties uz lidsabiedrības pārstāves Elīnes Higenas Skari un Rīgas lidostas Komunikācijas vienības Komunikācijas projektu vadītājas Ilzes Salnas teikto “Dienas Biznesam”.

Lasīt tālāk

Lidsabiedrība «Norwegian» paziņo par lieliem plāniem Rīgas lidostā
28.05.2022

Lidsabiedrība «Norwegian» uzsāks regulārus lidojumus no Rīgas uz Tronheimu

No trešdienas, 1. jūnija, aviokompānija “Norwegian” uzsāks regulārus lidojumus līdz trīs reizēm nedēļā maršrutā Rīga – Tronheima. Lidojumi tiek plānoti visas vasaras sezonas garumā, nodrošinot Baltijas pasažieriem regulāru savienojumu no Rīgas uz trešo lielāko Norvēģijas pilsētu un interesantu tūrisma galamērķi.

Lasīt tālāk

Lidsabiedrība «Norwegian» uzsāks regulārus lidojumus no Rīgas uz Tronheimu
11.11.2020

Aviokompānija «Norwegian Air» atlaiž darbiniekus un pārorientējas uz vietējo tirgu

Zemo cenu lidsabiedrība “Norwegian Air Shuttle” nonākusi pamatīgās finanšu grūtībās, turklāt valdība 2020. gada 9. novembrī izlēma nepiešķirt kompānijai finansiālu atbalstu. Tā rezultātā lidsabiedrība plāno atlaist vismaz 1600 darbiniekus, vēsta Breakingtravelnews.com.Lasīt tālāk

Aviokompānija «Norwegian Air» atlaiž darbiniekus un pārorientējas uz vietējo tirgu
1 2