Norwegian

Norwegian Air
Norwegian ir zemo cenu aviokompānija no Norvēģijas. Norwegian Air ir  atzīta par trešo lētāko aviosabiedrību Eiropā, kā arī tā ir otra lielākā aviosabiedrība Skandināvu valstīs. Uz saviem lidojumiem aviokompānija Norwegian piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām. Šobrīd aviosabiedrībai  “Norwegian” ir 12 darbības bāzes, bet lielākā un galvenā bāze atrodas Oslo. Norwegian Air Shuttle veic lidojumus uz 313 maršrutiem un 116 galamērķiem. Norwegian Latvija. Norwegian aviokompānijas mājas lapa: Norwegian.com

Aviokompānija Norwegian
Norwegian Air Shuttle
ASA, Oksenøyveien 3, 1366 Lysaker, 1330 Fornebu, Norway, Reģ nr. NO 965 920 358 MVA, Tālr. (+47) 2149 00 15;


Rokas bagāžas pārvadāšana

Pasažieri var pārvadāt tikai vienu bagāžas vienību papildus pie 1 personīga priekšmeta, piemēram, mazu rokas somu. Maksimālie izmēri - 55x40x23cm, max. svars -  10 kg.

Bagāžas pārvadāšana

Bezmaksas bagāžas pārvadāšana netiek nodrošināta Norwegian lidojumos. Katrs pasažieris var rezervēt 2 bagāžas vienības ar maksimālo svaru – 20 kg katra. Samaksa par vienu bagāžas vietu līdz 20 kg ir EUR 6 – 12 (rezervējot online/call-centrā) vai EUR 13 -15 (rezervējot lidostā). Samaksa par lieko svaru ir EUR 9 par katru kg. Viena bagāžas vieta nevar svērt vairāk nekā 32 kg. Maksimālie izmēri ir 250 x 79 x 112 cm.

Reģistrācija uz Norwegian reisiem


Reģistrācija lidostā atveras vismaz 2 stundas pirms izlidošanas un aizveras 30 minūtes pirms izlidošanas (iekšzemes reisiem) un 45 minūtes pirms izlidošanas (starptautiskajiem reisiem). Ceļojot no/uz Izraēlu/Dubaju reģistrācija atveras 3 stundas pirms reisa izlidošanas un aizveras pirms 1 stundas no reisa izlidošanas. Pasažieri arī var piereģistrēties pašapkalpošanas kioskos lidostā. Arī ir iespējams piereģistrēties pašreģistrācijas kioskā Oslo centrālā stacijā vismas pirms 75 minūtēm no reisa izlidošanas.

Norwegian Jaunumi

11.07.2019

Pēc 17 amatā pavadītiem gadiem no tā atkāpies Norwegian vadītājs

Norvēģijas zemo cenu lidsabiedrības "Norwegian Air Shuttle" ("Norwegian") vadītājs Bjērns Hjūss atkāpies no amata, kurā aizvadījis 17 gadus. Hjūsa vadībā "Norwegian" spējusi izaugt no nelielas iekšzemes lidsabiedrības līdz Eiropas trešajai lielākajai zemo cenu aviokompānijai.
Tāpat aviosabiedrība sākusi piedāvāt transatlantiskos lidojumus par zemākām cenām.Lasīt tālāk

Pēc 17 amatā pavadītiem gadiem no tā atkāpies Norwegian  vadītājs