British Airways

British Airways
British Airways ir Lielbritānijas lielākā lidsabiedrība. Tai ir divas galvenās bāzes lidostas - Londonas Hītrovas lidosta, kas ir lielākā pasaulē un Londonas Getvikas lidosta. Tai ir vēl viena bāzes lidosta - Mančesteras starptautiskā lidosta.  British Airways piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem.  Šis uzņēmums ir viens no Oneworld airline alliance dibinātājiem. British Airways veic lidojumus uz vairāk nekā 169 galamērķiem visā pasaulē, un ir pilna servisa pasaules aviokompānija, kas piedāvā zemas cenas visu gadu, ar globālo maršrutu tīklu un reisiem, kas lido tikai uz centrālajiem lidostām.

British Airways galamērķi: Vīne, Prāga, Liona, Marseļa, Parīze, Berlīne Hannovere, Štutgarte, Roma, Venēcija, Milāna, Luksemburga, Kopenhāgena, Dublina, Budapešta, Oslo, Lisabona, Belgrada, Ženēva, Cīrihe, Stokholma, Kijeva, Stambula, Varšava, Krakova Johanessburga, Abu Dabī, Kaira, Nairobi, Tripole, Kualalumpura, Tokija, Deli, Mumbaja, Telaviva, Singapūra, Seula, Rijāda, Kuveita, Filadelfija, Sanfrancisko, Vašingtona, Toronto, Vankūvera, Kalgari, Mehiko, Kankūna, Buenosairesa, Sanpaulu, Riodežaneiro, Santiago, Bogota, Karakasa, Lima, Sanhosē, Melburna, Sidneja, Naso, Kaimanu salas, Kingstona, Tobāgo, Bridžtauna u.c. Aviokompanijas British Airways mājas lapa - britishairways.com

Rokas bagāžas pārvadāšana

Pasažieri var pārvadāt sekojošu rokas bagāžas normu:
-1 soma ar izmēru 56 x 45 x 25 cm. Rokas bagāžas svars, ieskaitot papildus priekšmetus, nevar pārsniegt 23 kg.
lēpjdatora vai rokas somas gabarīti nevar pārsniegt sekojošus izmērus: 45 cm x 36 cm x 20 cm. Zīdaiņiem (līdz 2 gadiem) ir atļauts transportēt tikai vienu somu (ar nepieciešamiem piederumiem lidojuma laikā).

Bagāžas pārvadāšana.

Uz British Airways lidojumiem, pasažieriem ir tiesības transportēt bagāžu saskaņā ar bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normu, kas var mainīties atkarībā no klases vai biļetes veida /min līdz 23 kg/. Vienas bagāžas vienības maksimālie gabarīti:  90 cm x 75 cm x 43 cm

Reģistrācija uz British Airways reisiem.

Pasažieri var izvēlēties vienu no četriem reģistrācijas veidiem uz British Airways reisiem: On-line; ar mobilo tālruni ar interneta pieeju, izmantojot pašreģistrācijas kiosku vai pie British Airways reģistrācijas letes lidostā. British Airways reģistrācijas letes Londonas lidostas Hītrova un Getvika aizveras pirms 45 minūtēm līdz reisa izlidošanai. On-line reģistrācija sakās pirms 24 stundām un aizveras pirms 1 stundas līdz reisa izlidošanai.

British Airways Jaunumi

1 2
27.04.2021

Lidsabiedrība British Airways jūlijā atsāks lidojumus uz Rīgu

Lielbritānijas nacionālā aviokompānija "British Airways" šovasar uz laiku atsāks lidojumus starp Rīgu un Londonu, liecina kompānijas publiskotā informācija. "British Airways" izziņojusi virkni jauno maršrutu, tostarp informējot, ka no 2. jūlija līdz 26. septembrim veiks regulāros pasažieru lidojumus no Londonas Hītrovas lidostas uz Rīgu. "British Airways" lidojumus veiks trīs reizes nedēļā.Lasīt tālāk

Lidsabiedrība British Airways jūlijā atsāks lidojumus uz Rīgu
05.10.2020

Aviokompānija «British Airways» palielina lidojumu ģeogrāfiju

Lielbritānijas lidsabiedrība “British Airways” oktobrī palielina savu lidojumu ģeogrāfiju, atsākot tālos lidojumus uz Johanesburgu, Keiptaunu un Bahreinu.Tāpat galamērķu sarakstā atgriezušies ziemas laika saulainās atpūtas galamērķi – 14. oktobrī lidsabiedrība atsāks reisus uz Grenādu, bet 16. oktobrī – uz Seišelu salām.

Lasīt tālāk

Aviokompānija «British Airways» palielina lidojumu ģeogrāfiju
06.08.2020

Aviokompanija «British Airways» pārtrauc lidojumus vēsturiskajā biznesa maršrutā

Lidsabiedrība «British Airways», kurai pieder pilnībā aprīkota biznesa klases lidmašīnas 'Airbus A318-100' ar 32 sēdvietām astoņās rindās, ir pārtraukusi 11 gadus praktizēto maršrutu Londona – Ņujorka.

Lasīt tālāk

Aviokompanija «British Airways» pārtrauc lidojumus vēsturiskajā biznesa maršrutā
29.04.2020

Aviokompānija British Airways varētu likvidēt līdz 12 000 darbavietu

Lielbritānijas nacionālā aviokompānija British Airways restrukturizācijas programmas ietvaros varētu likvidēt līdz 12 000 darbavietu, lidsabiedrībai saskaroties ar grūtībām, ko rada koronavīrusa pandēmija, paziņojusi māteskompānija International Airlines Group (IAG).


Lasīt tālāk

Aviokompānija British Airways varētu likvidēt līdz 12 000 darbavietu
28.08.2019

Lidsabiedrības «British Airways» streiki ietekmēs desmitiem tūkstošu ceļotāju plānus

Nesen ziņojām par lidsabiedrības "Ryanair" pilotu streikiem Lielbritānijā augustā un septembrī.
Lasīt tālāk

Lidsabiedrības «British Airways» streiki ietekmēs desmitiem tūkstošu ceļotāju plānus
1 2