British Airways

British Airways
British Airways ir Lielbritānijas lielākā lidsabiedrība. Tai ir divas galvenās bāzes lidostas - Londonas Hītrovas lidosta, kas ir lielākā pasaulē un Londonas Getvikas lidosta. Tai ir vēl viena bāzes lidosta - Mančesteras starptautiskā lidosta.  British Airways piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem.  Šis uzņēmums ir viens no Oneworld airline alliance dibinātājiem. British Airways veic lidojumus uz vairāk nekā 169 galamērķiem visā pasaulē, un ir pilna servisa pasaules aviokompānija, kas piedāvā zemas cenas visu gadu, ar globālo maršrutu tīklu un reisiem, kas lido tikai uz centrālajiem lidostām.

British Airways galamērķi: Vīne, Prāga, Liona, Marseļa, Parīze, Berlīne Hannovere, Štutgarte, Roma, Venēcija, Milāna, Luksemburga, Kopenhāgena, Dublina, Budapešta, Oslo, Lisabona, Belgrada, Ženēva, Cīrihe, Stokholma, Kijeva, Stambula, Varšava, Krakova Johanessburga, Abu Dabī, Kaira, Nairobi, Tripole, Kualalumpura, Tokija, Deli, Mumbaja, Telaviva, Singapūra, Seula, Rijāda, Kuveita, Filadelfija, Sanfrancisko, Vašingtona, Toronto, Vankūvera, Kalgari, Mehiko, Kankūna, Buenosairesa, Sanpaulu, Riodežaneiro, Santiago, Bogota, Karakasa, Lima, Sanhosē, Melburna, Sidneja, Naso, Kaimanu salas, Kingstona, Tobāgo, Bridžtauna u.c. Aviokompanijas British Airways mājas lapa - britishairways.com

Rokas bagāžas pārvadāšana

Pasažieri var pārvadāt sekojošu rokas bagāžas normu:
-1 soma ar izmēru 56 x 45 x 25 cm. Rokas bagāžas svars, ieskaitot papildus priekšmetus, nevar pārsniegt 23 kg.
lēpjdatora vai rokas somas gabarīti nevar pārsniegt sekojošus izmērus: 45 cm x 36 cm x 20 cm. Zīdaiņiem (līdz 2 gadiem) ir atļauts transportēt tikai vienu somu (ar nepieciešamiem piederumiem lidojuma laikā).

Bagāžas pārvadāšana.

Uz British Airways lidojumiem, pasažieriem ir tiesības transportēt bagāžu saskaņā ar bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normu, kas var mainīties atkarībā no klases vai biļetes veida /min līdz 23 kg/. Vienas bagāžas vienības maksimālie gabarīti:  90 cm x 75 cm x 43 cm

Reģistrācija uz British Airways reisiem.

Pasažieri var izvēlēties vienu no četriem reģistrācijas veidiem uz British Airways reisiem: On-line; ar mobilo tālruni ar interneta pieeju, izmantojot pašreģistrācijas kiosku vai pie British Airways reģistrācijas letes lidostā. British Airways reģistrācijas letes Londonas lidostas Hītrova un Getvika aizveras pirms 45 minūtēm līdz reisa izlidošanai. On-line reģistrācija sakās pirms 24 stundām un aizveras pirms 1 stundas līdz reisa izlidošanai.

British Airways Jaunumi

1 2 3
30.05.2024

Aviokompānija «British Airways» paziņo par lidojumu skaita palielināšanu starp Rīgu un Hītrovu

Turpinot veiksmīgi aizvadīto ziemas sezonu, Apvienotās Karalistes aviokompānija “British Airways” paziņojusi, ka no nākamās rudens / ziemas sezonas palielinās lidojumu skaitu starp Rīgu un Hītrovas lidostu Londonā un turpmāk šajā maršrutā lidos katru dienu.Lasīt tālāk

Aviokompānija «British Airways» paziņo par lidojumu skaita palielināšanu starp Rīgu un Hītrovu
26.02.2024

Par sēdvietas izvēli nu jāmaksā arī biznesa klases pasažieriem

Jau esam pieraduši, ka zemo cenu lidsabiedrībās ir jāmaksā par sēdvietu izvēli, un daudzi, nevēloties sēdēt pa vidu, tiešām ir gatavi šķirties no papildus naudas. Taču, kā izrādās, nu sēdvietu izvēle kļuvusi par maksas pakalpojumu arī pilna servisa lidsabiedrībām un, kas zīmīgi, jāmaksā pat par sēdvietu izvēli biznesa klasē, kur avio biļetes jau tāpat nav lētas, vēsta “The Sun”.

Lasīt tālāk

Par sēdvietas izvēli nu jāmaksā arī biznesa klases pasažieriem
29.10.2023

Aviokompānija British Airways atsāk lidojumus starp Rīgu un Londonu

Šodien Rīgā atgriežas Lielbritānijas nacionālā aviokompānija "British Airways", kas ziemas sezonā atsāks lidojumus starp Rīgu un Londonu, informēja VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" pārstāvji.


Lasīt tālāk

Aviokompānija British Airways atsāk lidojumus starp Rīgu un Londonu
07.08.2023

«British Airways» ienākšana Rīgā sniegs jaunas iespējas tūrisma nozarei

Šīs ziemas lidojumu sezonā lidostā “Rīga” darbu sāks Lielbritānijas aviokompānija “British Airways”, kas trīs reizes nedēļā lidos maršrutā Rīga–Londonas Hītrovas lidosta. Lielbritānijas nacionālās aviokompānijas ienākšana Rīgas lidostā sniegs jaunas iespējas gan pasažieriem, gan tūrisma nozarei kopumā.

Lasīt tālāk

«British Airways» ienākšana Rīgā sniegs jaunas iespējas tūrisma nozarei
02.08.2023

Aviokompānija «British Airways» atgriezīsies Rīgā

“Ar prieku paziņojam, ka gaidāmajā ziemas sezonā darbību lidostā “Rīga” uzsāks aviokompānija "British Airways"!” savā Facebook mājas lapā dalās Starptautiskā lidosta “Rīga”. Plānots, ka ar 2023. gada 29. oktobri “British Airways” uzsāks regulārus lidojumus no Rīgas uz Londonas Hītrovas lidostu. Lidojumi plānoti trīs reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās un svētdienās. Aviobiļetes jau ir pārdošanā.Lasīt tālāk

Aviokompānija «British Airways» atgriezīsies Rīgā
1 2 3