Finnair

Finnair
Finnair  piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. Finnair ir viena no pasaulē senākajām lidsabiedrībām – jau kopš 1923.gada tā lepojas ar bagātīgu vēsturi.

Pirmie somu nacionālās lidsabiedrības lidojumi uz Rīgu sākās 1927. gadā, kad uzņēmums bija pazīstams kā Aero Oy (turpmāk „AY”, kas joprojām ir aviolīnijas IATA kods). i Otrā pasaules kara un pēckara Eiropas sadalījuma dēļ reisi tomēr tika pārtraukti.

Finnair lidojumus no starptautiskās lidostas „Rīga” sāka 1992.gadā, atjaunojot regulārus lidojumus starp Latvijas galvaspilsētu un Finnair bāzes lidostu Helsinkos.

Finnair - ir pirmā rietumu lidsabiedrība, kas uzsākusi tiešos lidojumus starp Eiropu un Ķīnu, pirmais reiss uz Pekinu notika jau 1988.gadā. Pēdējos gados Finnair kļuvusi par nozīmīgu pārvadātāju starp Eiropu un Āziju, veicot lidojumus starp 50 pilsētām Eiropā un 11 lielpilsētām Āzijā. Tiek piedāvāti lidojumi arī uz Ziemeļameriku. Šai Somijas lidsabiedrībai ir blīvs maršrutu pārklājums gan pašā Somijā, gan arī uz svarīgākajiem Ziemeļeiropas galamērķiem.
Finnair ir stabila un prognozējama kompānija, kura Latvijas pasažieriem piedāvā augstas kvalitātes servisu un plašas ceļošanas iespējas no Rīgas caur Helsinkiem
Finnair ir arī pirmā Eiropas aviokompānija, kura iegādājusies A350 XWB lidmašīnu, tādējādi būtiski uzlabojot pasažieru labsajūtu un komfortu lidojuma laikā, kā arī samazinot vides piesārņojumu, ko rada lidmašīnas.
Pateicoties Helsinku ģeogrāfiskajam stāvoklim, īsajam laikam lidostas tranzītzonā un izdevīgajam Finnair lidojumu grafikam, mazāk laika jāpavada gaidot lidojumus, un atliek vairāk laika, ko baudīt galamērķī. Finnair izmanot Eiropā visjaunāko floti , kura videi ir draudzīgākai.  Lidojot caur Helsinkiem, priekšrocība ir ne tikai ērti lidojumu savienojumi, bet arī izvēle par labu ekoloģiski atbildīgam maršrutam, izvairoties no nevajadzīga degvielas patēriņa.

Lidsabiedrības Finnair
klientu lojalitātes programma ir “Finnair Pluss”. “Finnair Plus” programmas dalībnieki var baudīt lielisku individuālu apkalpošanu, kā arī saņemt dažādas ekskluzīvas un vērtīgas priekšrocības. Punktus iespējams krāt ne tikai lidojot ar Finnair, bet arī izmantojot daudzo partneru piedāvātos pakalpojumus.
Finnair mājaslapa:  http://www.finnair.com

Finnair Jaunumi

1 2
30.07.2020

Aviokompānija «Finnair» atsāk lidojumus uz Šanhaju

 Lidsabiedrība "Finnair" ir saņēmusis atļauju no Ķīnas atbildīgajām iestādēm un atsākusi iknedēļas lidojumus starp Helsinkiem un Šanhaju. Lidojumi no 2020. gada 23. jūlija tiek veikti ar lidmašīnu Airbus A350.Lasīt tālāk

Aviokompānija «Finnair» atsāk lidojumus uz Šanhaju
29.04.2020

Lidsabiedrības Finnair pirmā ceturkšņa zaudējumi trīskāršojušies

Somijas nacionālās aviokompānijas Finnair tīrie zaudējumi pirmajā ceturksnī sasnieguši 142 miljonus eiro, tiem trīskāršojoties salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn, teikts trešdien publiskotajā lidsabiedrības paziņojumā.Lasīt tālāk

Lidsabiedrības Finnair pirmā ceturkšņa zaudējumi trīskāršojušies
23.02.2020

Lidsabiedrība «Finnair» palielina lidojumu skaitu uz Ņujorku

Dzīvīgā un spožā Amerikas Savienoto Valstu pilsēta Ņujorka vilina ceļotājus no visām pasaules valstīm, savukārt lidsabiedrība "Finnair" palīdz nokļūt šajā sapņu galamērķī. Sakot no 2020. gada 4. aprīļa līdz pat 24. oktobrim "Finnair" no Somijas piedāvās 3 papildus reisus nedēļā – pirmdienās, ceturtdienās un sestdienās. No 4. maija līdz 24. oktobrim lidsabiedrība pievienos papildus reisu arī ceturtdienās, bet sākot no 8 jūnija līdz 30. augustam lidmašīnas kursēs arī svētdienās.

Lasīt tālāk

Lidsabiedrība «Finnair» palielina lidojumu skaitu uz Ņujorku
07.01.2020

Akcija lidojumiem uz Āziju un ASV no Finnair

Lidojumi ar Finnair ir pareizā izvēle tālajiem lidojumiem! Neatkarīgi no apkalpošanas klases, Finnair lidojuma laikā tiek pasniegtas gardas maltītes, uzkodas un dzērieni – ieskaitot dzirkstošos vīnus. Pasažieriem pieejami plaši, ērti sēdekļi un daudz vietas kājām pat ekonomiskajā klasē.


Lasīt tālāk

Akcija lidojumiem uz Āziju un ASV no Finnair
25.11.2019

Streika dēļ šodien atcelti daudzi lidsabiedrības «Finnair» reisi

2019. gada 25. novembrī visā Somijā norisinās plaši streiki ar mērķi atbalstīt vairāk nekā 10 000 pasta darbinieku algu palielināšanu. Šie protesti pamatīgi ietekmējuši transporta nozari un ietekmēti ne vien lidojumi, bet arī kuģu un autobusu kustība. Lasīt tālāk

Streika dēļ šodien atcelti daudzi lidsabiedrības «Finnair» reisi
1 2

Finnair bagāža

Finnair. Rokas bagāžas pārvadāšana. Bagāžas pārvadāšana. Reģistrācija uz Finnair reisiem.

Rokas bagāžas pārvadāšana
Economy Class pasažieri var pārvadāt tikai vienu rokas bagāžas vienību ar svaru līdz 8 kg, un 56x45x24 cm izmēriem. Business Class pasažieri, kā arī Finnair Plus Platinum, Gold, Silver un Finnair Club var pārvadāt 2 rokas bagāžas vietas ar kopīgo svaru līdz 10 kg un sekojošiem izmēriem: 56x45x25 cm.

Bagāžas pārvadāšana

Jūs varat pārvadāt 1 bagāžas vienību līdz 23 kg. Ja bagāža sver vairāk nekā 23 kg, tad pasažierim ir jāsamaksā par bagāžas lieko svaru (1 somas maks. svars - 32 kg.).

Reģistrācija uz Finnair reisiem
Pasažieriem ir pieejamas dažas reģistrācijas iespējas:
    On-line vai ar mobilo tālruni
    Izmantojot pašreģistrācijas kioskus
    Pie reģistrācijas letes
On-line reģistrācija ir pieejama pirms 36 stundām no izlidošanas.
Ņemiet vērā, ka on-line reģistrācija nav pieejama uz reisiem, kas ir veikti kopā ar Finnair partneru aviokompānijām vai ja reiss ir čartera lidojums un izlido no cita valsts (izņemot Somiju).