Finnair

Finnair
Finnair  piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. Finnair ir viena no pasaulē senākajām lidsabiedrībām – jau kopš 1923.gada tā lepojas ar bagātīgu vēsturi.

Pirmie somu nacionālās lidsabiedrības lidojumi uz Rīgu sākās 1927. gadā, kad uzņēmums bija pazīstams kā Aero Oy (turpmāk „AY”, kas joprojām ir aviolīnijas IATA kods). i Otrā pasaules kara un pēckara Eiropas sadalījuma dēļ reisi tomēr tika pārtraukti.

Finnair lidojumus no starptautiskās lidostas „Rīga” sāka 1992.gadā, atjaunojot regulārus lidojumus starp Latvijas galvaspilsētu un Finnair bāzes lidostu Helsinkos.

Finnair - ir pirmā rietumu lidsabiedrība, kas uzsākusi tiešos lidojumus starp Eiropu un Ķīnu, pirmais reiss uz Pekinu notika jau 1988.gadā. Pēdējos gados Finnair kļuvusi par nozīmīgu pārvadātāju starp Eiropu un Āziju, veicot lidojumus starp 50 pilsētām Eiropā un 11 lielpilsētām Āzijā. Tiek piedāvāti lidojumi arī uz Ziemeļameriku. Šai Somijas lidsabiedrībai ir blīvs maršrutu pārklājums gan pašā Somijā, gan arī uz svarīgākajiem Ziemeļeiropas galamērķiem.
Finnair ir stabila un prognozējama kompānija, kura Latvijas pasažieriem piedāvā augstas kvalitātes servisu un plašas ceļošanas iespējas no Rīgas caur Helsinkiem
Finnair ir arī pirmā Eiropas aviokompānija, kura iegādājusies A350 XWB lidmašīnu, tādējādi būtiski uzlabojot pasažieru labsajūtu un komfortu lidojuma laikā, kā arī samazinot vides piesārņojumu, ko rada lidmašīnas.
Pateicoties Helsinku ģeogrāfiskajam stāvoklim, īsajam laikam lidostas tranzītzonā un izdevīgajam Finnair lidojumu grafikam, mazāk laika jāpavada gaidot lidojumus, un atliek vairāk laika, ko baudīt galamērķī. Finnair izmanot Eiropā visjaunāko floti , kura videi ir draudzīgākai.  Lidojot caur Helsinkiem, priekšrocība ir ne tikai ērti lidojumu savienojumi, bet arī izvēle par labu ekoloģiski atbildīgam maršrutam, izvairoties no nevajadzīga degvielas patēriņa.

Lidsabiedrības Finnair
klientu lojalitātes programma ir “Finnair Pluss”. “Finnair Plus” programmas dalībnieki var baudīt lielisku individuālu apkalpošanu, kā arī saņemt dažādas ekskluzīvas un vērtīgas priekšrocības. Punktus iespējams krāt ne tikai lidojot ar Finnair, bet arī izmantojot daudzo partneru piedāvātos pakalpojumus.
Finnair mājaslapa:  http://www.finnair.com

Finnair Jaunumi

1 2 3 4 5
13.03.2024

Aviokompānija «Finnair» izsēdina no lidmašīnas bijušo Igaunijas premjeru

Somijas likumsargu rokās nonācis bijušais Igaunijas premjerministrs Tāve Reivass, kurš izsēdināts no lidsabiedrības “Finnair” lidmašīnas Helsinku lidostā, vēsta “Postimees”.


Lasīt tālāk

Aviokompānija «Finnair» izsēdina no lidmašīnas bijušo Igaunijas premjeru
09.02.2024

Aviokompānija Finnair sāk svērt pasažierus

Somijas aviokompānija "Finnair" uzsākusi pasažieru nosvēršanu pirms došanās uz reisu, ziņo "Business Insider". Svēršana nav obligāta, bet gan brīvprātīga, un piekritušie kā bonusu saņem bagāžas pārvadāšanu bez maksas. Cilvēku svēršana šobrīd notiek izpētes ietvaros.

Lasīt tālāk

Aviokompānija Finnair sāk svērt pasažierus
28.09.2023

Lidsabiedrība Finnair maina rokas bagāžas noteikumus

Somijas aviokompānija "Finnair" atkal mainījusi noteikumus par rokas bagāžas pārvadāšanu lidmašīnā. Šoreiz izmaiņas skar biznesa klases pasažierus, ziņo "Postimees". "Finnair" kompānija, kurai šogad aprit 100 gadi, ir veikuši pārsteidzoši daudz radikālu izmaiņu savos pakalpojumos.

Lasīt tālāk

Lidsabiedrība Finnair maina rokas bagāžas noteikumus
21.05.2023

Aviokompānija Finnair ieviesīs papildu maksu rokas bagāžai un mainīs maltīšu piedāvājumu

Aviokompānija Finnair ieviesīs papildu maksu rokas bagāžai un mainīs maltīšu piedāvājumu. Turpmāk pasažieri, kas ceļo ar lētāko aviobiļeti, bez maksas varēs paņemt līdzi tikai vienu nelielu somu, kas var ietilpt zem priekšējā sēdekļa. Soma svars varēs būt līdz astoņiem kilogramiem.

Lasīt tālāk

Aviokompānija Finnair ieviesīs papildu maksu rokas bagāžai un mainīs maltīšu piedāvājumu
11.04.2023

Aviokompānija «Finnair» divus lidojumu maršrutus no Helsinkiem aizvietos ar autobusiem

Somijas lidsabiedrība «Finnair» no 1.05.2023 no Helsinkiem vairs nelidos uz Turku un Tamperi, bet piedāvās autobusu satiksmi. Tas ir saistīts ar ekoloģiskiem un saimnieciskiem apsvērumiem.

Lasīt tālāk

Aviokompānija «Finnair» divus lidojumu maršrutus no Helsinkiem aizvietos ar autobusiem
1 2 3 4 5

Finnair bagāža

Finnair. Rokas bagāžas pārvadāšana. Bagāžas pārvadāšana. Reģistrācija uz Finnair reisiem.

Rokas bagāžas pārvadāšana
Economy Class pasažieri var pārvadāt tikai vienu rokas bagāžas vienību ar svaru līdz 8 kg, un 56x45x24 cm izmēriem. Business Class pasažieri, kā arī Finnair Plus Platinum, Gold, Silver un Finnair Club var pārvadāt 2 rokas bagāžas vietas ar kopīgo svaru līdz 10 kg un sekojošiem izmēriem: 56x45x25 cm.

Bagāžas pārvadāšana

Jūs varat pārvadāt 1 bagāžas vienību līdz 23 kg. Ja bagāža sver vairāk nekā 23 kg, tad pasažierim ir jāsamaksā par bagāžas lieko svaru (1 somas maks. svars - 32 kg.).

Reģistrācija uz Finnair reisiem
Pasažieriem ir pieejamas dažas reģistrācijas iespējas:
    On-line vai ar mobilo tālruni
    Izmantojot pašreģistrācijas kioskus
    Pie reģistrācijas letes
On-line reģistrācija ir pieejama pirms 36 stundām no izlidošanas.
Ņemiet vērā, ka on-line reģistrācija nav pieejama uz reisiem, kas ir veikti kopā ar Finnair partneru aviokompānijām vai ja reiss ir čartera lidojums un izlido no cita valsts (izņemot Somiju).