Finnair

Finnair
Finnair  piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. Finnair ir viena no pasaulē senākajām lidsabiedrībām – jau kopš 1923.gada tā lepojas ar bagātīgu vēsturi.

Pirmie somu nacionālās lidsabiedrības lidojumi uz Rīgu sākās 1927. gadā, kad uzņēmums bija pazīstams kā Aero Oy (turpmāk „AY”, kas joprojām ir aviolīnijas IATA kods). i Otrā pasaules kara un pēckara Eiropas sadalījuma dēļ reisi tomēr tika pārtraukti.

Finnair lidojumus no starptautiskās lidostas „Rīga” sāka 1992.gadā, atjaunojot regulārus lidojumus starp Latvijas galvaspilsētu un Finnair bāzes lidostu Helsinkos.

Finnair - ir pirmā rietumu lidsabiedrība, kas uzsākusi tiešos lidojumus starp Eiropu un Ķīnu, pirmais reiss uz Pekinu notika jau 1988.gadā. Pēdējos gados Finnair kļuvusi par nozīmīgu pārvadātāju starp Eiropu un Āziju, veicot lidojumus starp 50 pilsētām Eiropā un 11 lielpilsētām Āzijā. Tiek piedāvāti lidojumi arī uz Ziemeļameriku. Šai Somijas lidsabiedrībai ir blīvs maršrutu pārklājums gan pašā Somijā, gan arī uz svarīgākajiem Ziemeļeiropas galamērķiem.
Finnair ir stabila un prognozējama kompānija, kura Latvijas pasažieriem piedāvā augstas kvalitātes servisu un plašas ceļošanas iespējas no Rīgas caur Helsinkiem
Finnair ir arī pirmā Eiropas aviokompānija, kura iegādājusies A350 XWB lidmašīnu, tādējādi būtiski uzlabojot pasažieru labsajūtu un komfortu lidojuma laikā, kā arī samazinot vides piesārņojumu, ko rada lidmašīnas.
Pateicoties Helsinku ģeogrāfiskajam stāvoklim, īsajam laikam lidostas tranzītzonā un izdevīgajam Finnair lidojumu grafikam, mazāk laika jāpavada gaidot lidojumus, un atliek vairāk laika, ko baudīt galamērķī. Finnair izmanot Eiropā visjaunāko floti , kura videi ir draudzīgākai.  Lidojot caur Helsinkiem, priekšrocība ir ne tikai ērti lidojumu savienojumi, bet arī izvēle par labu ekoloģiski atbildīgam maršrutam, izvairoties no nevajadzīga degvielas patēriņa.

Lidsabiedrības Finnair
klientu lojalitātes programma ir “Finnair Pluss”. “Finnair Plus” programmas dalībnieki var baudīt lielisku individuālu apkalpošanu, kā arī saņemt dažādas ekskluzīvas un vērtīgas priekšrocības. Punktus iespējams krāt ne tikai lidojot ar Finnair, bet arī izmantojot daudzo partneru piedāvātos pakalpojumus.
Finnair mājaslapa:  http://www.finnair.com

Finnair Jaunumi

1 2 3 4
06.10.2022

Aviokompānija «Finnair» atsaka iekāpšanu Krievijas pilsoņiem

Somijas lidsabiedrība «Finnair» atteica iekāpšanu pieciem Krievijas pilsoņiem lidojumā no Diseldorfas uz Helsinkiem. Tas ir saistīts ar vairākās Eiropas Savienības valstīs noteikto ieceļošanas aizliegumu Krievijas pilsoņiem.

Lasīt tālāk

Aviokompānija «Finnair» atsaka iekāpšanu Krievijas pilsoņiem
08.09.2022

Aviokompānija «Finnair»: Krievijas gaisa telpas slēgšana vājina iespēju strādāt ar peļņu

Somijas lidsabiedrība “Finnair” cer atgriezties pie rentabilitātes, lai gan darbību ietekmēja iepriekš piedzīvotie Covid-19 ierobežojumi, bet nu jauns izaicinājums ir arī Krievijas gaisa telpas slēgšana, kas ietekmē lidsabiedrības darbību. “Finnair” līdz Krievijas iebrukumam Ukrainā vairs nevar izmantot Krievijas gaisa telpu lidojumiem uz Āziju, kā rezultātā lidojumi ir kļuvuši ilgāki un arī dārgāki.

Lasīt tālāk

Aviokompānija «Finnair»: Krievijas gaisa telpas slēgšana vājina iespēju strādāt ar peļņu
02.04.2022

Lidosta «Rīga» atzīmē 30. gadadienu sadarbībai ar Somijas «Finnair»

2022. gada 30. martā aprit 30 gadi, kopš Somijas aviokompānija “Finnair” ir atjaunojusi regulārus lidojumus no Rīgas uz Helsinkiem. Pirmo atjaunoto lidojumu uz Rīgu 1992. gadā atklāja toreizējais Somijas parlamenta priekšsēdētājs, lidojumā devās arī aviokompānijas vadība, bet pasažieru vidū bija cilvēks, kurš 1940. gadā bija lidojis ar pēdējo Somijas gaisa kuģi no Rīgas uz Helsinkiem.
Lasīt tālāk

Lidosta «Rīga» atzīmē 30. gadadienu sadarbībai ar Somijas «Finnair»
25.05.2021

Lidsabiedrības aptur lidojumus Baltkrievijas gaisa telpā

Lidsabiedrības "Air France", "Finnair" un "Singapore Airlines" apturējušas lidojumus Baltkrievijas gaisa telpā, otrdien paziņojušas lidsabiedrības. No Baltkrievijas gaisa telpas izvairīties pirmdien nolēma arī Skandināvijas valstu aviokompānija SAS, Vācijas nacionālās aviokompānija "Lufthansa" un Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic".Lasīt tālāk

Lidsabiedrības aptur lidojumus Baltkrievijas gaisa telpā
19.02.2021

Aviokompānija «Finnair» apgrozījums nokrītas zem 1 miljarda eiro

Somijas nacionālā lidsabiedrība «Finnair» ziņo, ka kompānijas apgrozījums 2020.gadā ir samazinājies par 73,3%, sasniedzot tikai 829,2 miljonus eiro. Uzņēmuma zaudējumi tiek rēķināti 595,3 miljonu eiro apmērā (2019.gadā + 162,8 miljoni eiro).


Lasīt tālāk

Aviokompānija «Finnair» apgrozījums nokrītas zem 1 miljarda eiro
1 2 3 4

Finnair bagāža

Finnair. Rokas bagāžas pārvadāšana. Bagāžas pārvadāšana. Reģistrācija uz Finnair reisiem.

Rokas bagāžas pārvadāšana
Economy Class pasažieri var pārvadāt tikai vienu rokas bagāžas vienību ar svaru līdz 8 kg, un 56x45x24 cm izmēriem. Business Class pasažieri, kā arī Finnair Plus Platinum, Gold, Silver un Finnair Club var pārvadāt 2 rokas bagāžas vietas ar kopīgo svaru līdz 10 kg un sekojošiem izmēriem: 56x45x25 cm.

Bagāžas pārvadāšana

Jūs varat pārvadāt 1 bagāžas vienību līdz 23 kg. Ja bagāža sver vairāk nekā 23 kg, tad pasažierim ir jāsamaksā par bagāžas lieko svaru (1 somas maks. svars - 32 kg.).

Reģistrācija uz Finnair reisiem
Pasažieriem ir pieejamas dažas reģistrācijas iespējas:
    On-line vai ar mobilo tālruni
    Izmantojot pašreģistrācijas kioskus
    Pie reģistrācijas letes
On-line reģistrācija ir pieejama pirms 36 stundām no izlidošanas.
Ņemiet vērā, ka on-line reģistrācija nav pieejama uz reisiem, kas ir veikti kopā ar Finnair partneru aviokompānijām vai ja reiss ir čartera lidojums un izlido no cita valsts (izņemot Somiju).