travel all world countries and cities

Finnair

Finnair
Finnair  piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. Finnair ir viena no pasaulē senākajām lidsabiedrībām – jau kopš 1923.gada tā lepojas ar bagātīgu vēsturi.

Pirmie somu nacionālās lidsabiedrības lidojumi uz Rīgu sākās 1927. gadā, kad uzņēmums bija pazīstams kā Aero Oy (turpmāk „AY”, kas joprojām ir aviolīnijas IATA kods). i Otrā pasaules kara un pēckara Eiropas sadalījuma dēļ reisi tomēr tika pārtraukti.

Finnair lidojumus no starptautiskās lidostas „Rīga” sāka 1992.gadā, atjaunojot regulārus lidojumus starp Latvijas galvaspilsētu un Finnair bāzes lidostu Helsinkos.

Finnair - ir pirmā rietumu lidsabiedrība, kas uzsākusi tiešos lidojumus starp Eiropu un Ķīnu, pirmais reiss uz Pekinu notika jau 1988.gadā. Pēdējos gados Finnair kļuvusi par nozīmīgu pārvadātāju starp Eiropu un Āziju, veicot lidojumus starp 50 pilsētām Eiropā un 11 lielpilsētām Āzijā. Tiek piedāvāti lidojumi arī uz Ziemeļameriku. Šai Somijas lidsabiedrībai ir blīvs maršrutu pārklājums gan pašā Somijā, gan arī uz svarīgākajiem Ziemeļeiropas galamērķiem.
Finnair ir stabila un prognozējama kompānija, kura Latvijas pasažieriem piedāvā augstas kvalitātes servisu un plašas ceļošanas iespējas no Rīgas caur Helsinkiem
Finnair ir arī pirmā Eiropas aviokompānija, kura iegādājusies A350 XWB lidmašīnu, tādējādi būtiski uzlabojot pasažieru labsajūtu un komfortu lidojuma laikā, kā arī samazinot vides piesārņojumu, ko rada lidmašīnas.
Pateicoties Helsinku ģeogrāfiskajam stāvoklim, īsajam laikam lidostas tranzītzonā un izdevīgajam Finnair lidojumu grafikam, mazāk laika jāpavada gaidot lidojumus, un atliek vairāk laika, ko baudīt galamērķī. Finnair izmanot Eiropā visjaunāko floti , kura videi ir draudzīgākai.  Lidojot caur Helsinkiem, priekšrocība ir ne tikai ērti lidojumu savienojumi, bet arī izvēle par labu ekoloģiski atbildīgam maršrutam, izvairoties no nevajadzīga degvielas patēriņa.

Lidsabiedrības Finnair
klientu lojalitātes programma ir “Finnair Pluss”. “Finnair Plus” programmas dalībnieki var baudīt lielisku individuālu apkalpošanu, kā arī saņemt dažādas ekskluzīvas un vērtīgas priekšrocības. Punktus iespējams krāt ne tikai lidojot ar Finnair, bet arī izmantojot daudzo partneru piedāvātos pakalpojumus.
Finnair mājaslapa:  http://www.finnair.com

Finnair Jaunumi

03.09.2019

Finnair akcija – Japāna, Āzija un ASV

Somijas lidsabiedrība Finnair, kas ir viena no senākajām lidsabiedrībām pasaulē, piedāvā labākās cenas un īsāko ceļu tālajiem lidojumiem uz Japānu, Āziju un Amerikas Savienotajām Valstīm. Izmantojiet izdevību un apceļojiet skaistākās pasaules pilsētas! Droši, ērti un patīkami! Lidojumi ar Finnair ir pareizā izvēle tālajiem lidojumiem!Lasīt tālāk

Finnair akcija – Japāna, Āzija un ASV
07.08.2019

Lidsabiedrība «Finnair» veic pirmos videi draudzīgos lidojumus

2019. gada 5. un 7. augustā veiktie lidsabiedrības Finnair reisi no Sanfrancisko lidostas uz Helsinkiem ir īpašāki kā citkārt, jo tiek veikti ar 12 % biodegvielas maisījumu. Šāds solis abiem lidojumiem kopējās C02 emisijas ļaus samazināt par aptuveni 32 tonnām, vēsta portāls traveldailynews.com.


Lasīt tālāk

Lidsabiedrība «Finnair» veic pirmos videi draudzīgos lidojumus
23.05.2019

Finnair lēti lidojumi uz Āziju

Iecienītākie Āzijas galamērķi par izdevīgākajām cenām. Drošs un ērts starpkontinentālais lidojums ar īsu gaidīšanas laiku. Somijas lidsabiedrība Finnair lido uz Āzijas lielākajām pilsētām par lieliskajām cenām! Izvēlies lidot Finnair ekonomiskajā klasē uz Bangkoku, Šanhaju, Deli, Seulu, Guandžou, Singapūru un Honkongu.


Lasīt tālāk

Finnair lēti lidojumi uz Āziju
14.03.2019

Finnair akcija-Āzija

Somijas lidsabiedrība Finnair, kas ir viena no senākajām lidsabiedrībām pasaulē, piedāvā labākās cenas un īsāko ceļu tālajiem lidojumiem uz Āziju. Izmantojiet izdevību un apceļojiet skaistākās pasaules pilsētas! Droši, ērti un patīkami!


Lasīt tālāk

Finnair akcija-Āzija

Finnair bagāža

Finnair. Rokas bagāžas pārvadāšana. Bagāžas pārvadāšana. Reģistrācija uz Finnair reisiem.

Rokas bagāžas pārvadāšana
Economy Class pasažieri var pārvadāt tikai vienu rokas bagāžas vienību ar svaru līdz 8 kg, un 56x45x24 cm izmēriem. Business Class pasažieri, kā arī Finnair Plus Platinum, Gold, Silver un Finnair Club var pārvadāt 2 rokas bagāžas vietas ar kopīgo svaru līdz 10 kg un sekojošiem izmēriem: 56x45x25 cm.

Bagāžas pārvadāšana

Jūs varat pārvadāt 1 bagāžas vienību līdz 23 kg. Ja bagāža sver vairāk nekā 23 kg, tad pasažierim ir jāsamaksā par bagāžas lieko svaru (1 somas maks. svars - 32 kg.).

Reģistrācija uz Finnair reisiem
Pasažieriem ir pieejamas dažas reģistrācijas iespējas:
    On-line vai ar mobilo tālruni
    Izmantojot pašreģistrācijas kioskus
    Pie reģistrācijas letes
On-line reģistrācija ir pieejama pirms 36 stundām no izlidošanas.
Ņemiet vērā, ka on-line reģistrācija nav pieejama uz reisiem, kas ir veikti kopā ar Finnair partneru aviokompānijām vai ja reiss ir čartera lidojums un izlido no cita valsts (izņemot Somiju).