Tez Tours

TEZ tour  | Pēdējā Brīža Piedāvājumi| Last Minute!

 

Turcija, Ēģipte, Kanāriju salas, Taizeme, Itālija, Grieķija, Spānija... 

 ________________________________________________

Starptautiskais tūroperators TEZ TOUR ir lielākais Latvijas tūroperators, kas organizē ceļojumus uz dažādām tūristu iecienītām pasaules valstīm.
TEZ TOUR Group ir savi gan uzņemošā, gan izejošā tūrisma biroji Baltijas valstīs, Ukrainā, Baltkrievijā, Krievijā, Kazahstānā, Bulgārijā, Rumānijā, Turcijā, Ēģiptē, Taizemē, Spānijā, Grieķijā, Maldīvu salās, Šri Lankā, Kubā, Dominikānā, Austrijā, Itālijā.
TEZ TOUR RĪGA -  vadošais Latvijas tūroperators. 
Latvijas tūroperators, kas vairākkārtīgi atzīts par uzvarētāju Latvijas konkursā „Labākais tūrisma uzņēmums”.
Iekļauts TOP 500 Latvijas spēcīgāko uzņēmumu reitingā pēc apgrozījuma.
Izmanto augsti attīstītas tehnoloģijas visu segmentu ceļojumu organizēšanā, to vadības un kontroles jomā;
TEZ TOUR  Latvijā, Rīgā darbu uzsāka 2002. gadā;
Sadarbības partneri: vairāk nekā 370 tūrisma uzņēmumi Baltijas valstīs;


 

Tez Tours Jaunumi

24.08.2020

Tūrisma operators "Tez Tour" ir sācis repatriācijas reisu organizēšanu no Grieķijas

Pēc Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) datu atjaunošanas par Covid-19 izplatību Eiropā Latvijas tūrisma operators "Tez Tour" ir sācis repatriācijas reisu organizēšanu no Krētas salas, Rodas salas un Peloponesas pussalas, informēja sabiedrisko attiecību konsultants Toms Briedis.

Lasīt tālāk

Tūrisma operators
14.09.2019

airBaltic un Tez Tour Latvija sāks lidojumus uz Ēģipti

Latvijas lidsabiedrība airBaltic sadarbībā ar starptautisko tūroperatoru Tez Tour Latvija 26. un 27. oktobrī sāks čarterlidojumus no Rīgas uz attiecīgi Hurgadu un Šarm eš Šeihu Ēģiptē. 2019. gada ziemas sezonā airBaltic un Tez Tour Latvija piedāvās vienu lidojumu nedēļā no Rīgas uz Hurgadu un Šarm eš Šeihu. Šie lidojumi tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnām no 26. oktobra līdz 26. aprīlim.

Lasīt tālāk

airBaltic un Tez Tour Latvija sāks lidojumus uz Ēģipti
12.04.2019

Tūroperators Tez Tour atklāj jauno vasaras sezonu.

Latvijas vadošais tūrisma operators “Tez Tour” šī gada vasaras sezonā, kas kompānijai oficiāli sākas 12. aprīlī, plāno pārvadāt par 52% vairāk pasažieru – salīdzinājumā ar iepriekšēja gada attiecīgo periodu. Pieaugot pārvadāto pasažieru skaitam, kas vēlas doties atpūsties uz citām valstīm šajā vasaras sezonā, sadarbībā ar aviokompānijām, piemēram, nacionālo aviokompāniju “airBaltic” un Turcijas nacionālo aviokompāniju “Turkish Airlines”, tiks nodrošināts, salīdzinājumā ar 2018. gada vasaras sezonu, par 38% lielāks čarterreisu skaits – kopumā plānoti 532 čarterreisi.Lasīt tālāk

Tūroperators Tez Tour atklāj jauno vasaras sezonu.