Lauda

LaudaMotion - Austrijas zemo cenu aviokompanija
“LaudaMotion” ir lielākā Austrijas zemo cenu lidsabiedrība. Aviokompānoja “Lauda” savā pašreizējā izskatā darbību sāka 2018. gada martā un jau gadu pēc darbības uzsākšanas kļuvusi par Austrijas zemo cenu lidsabiedrību līderi.

Kompānijas darbības pirmsākumi gan datējami krietni senāk – ar 2004. gadu, kad tika dibināta lidsabiedrība “Amira Air”, kuru 2018. gada sākumā pārpirka leģendārais dāņu sacīkšu braucējs Nikijs Lauda.

Viņš kompāniju pēc darījuma pārsauca par “Laudamotion”. Vēlāk 75% kompānijas daļu iegādājās īru zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair”, 25% paliekot nelaiķa Nikija īpašumā.

Šobrīd “Ryanair” pieder jau 100% no “Laudas” akcijām, bet šā gada martā “Laudamotion” tika pārsaukta vienkārši par “Laudu”.

Pašreizējā flote lido zem koda OE un sastāv no 23 lidmašīnām, kuras lido no Austrijas un Vācijas.

“Lauda”, kuras galvenā mītne atrodas Vīnē, attīsta arī bāzes Diseldorfā, Štutgartē un Palmā. Aviokompānija prognozē, ka 2019.gadā ar to lidos vairāk nekā 6 miljoni pasažieru. Austrijas lidsabiedrība lido uz vairāk nekā 90 galamērķiem.

Uzņēmums plāno turpmāko trīs gadu laikā attīstīties līdz 10 miljoniem pasažieru gadā.

Austrijas zemo izmaksu lidsabiedrība “LaudaMotion” no 27.10.2019 sāks jaunus tiešos lidojumus maršrutā Rīga-Vīne.

Lauda Jaunumi

14.09.2020

Lidsabiedrības Ryanair meitaskompānija Lauda slēdz bāzi Vācijā

Austrijas aviokompānija “Lauda” slēgusi savu bāzi Diseldorfas lidostā. Aviokompānija paziņoja, ka lidosta atsakās samazināt komisijas maksu, turklāt – lidostas operators “Acciona” aicinājis pat palielināt komisijas maksu “Lauda” un “Ryanair” par 30%.Lasīt tālāk

Lidsabiedrības Ryanair meitaskompānija Lauda slēdz bāzi Vācijā
15.07.2019

Aviokompānija Lauda atklāj, kad sāksies zemo cenu reisi no Rīgas uz Vīni

Lidsabiedrība “Lauda” savā pašreizējā izskatā darbību sāka 2018. gada martā un jau gadu pēc darbības uzsākšanas kļuvusi par Austrijas zemo cenu lidsabiedrību līderi. Kompānijas darbības pirmsākumi gan datējami krietni senāk – ar 2004. gadu,

Lasīt tālāk

Aviokompānija Lauda atklāj, kad sāksies zemo cenu reisi no Rīgas uz Vīni