Wizz Air

WizzAir no Rīgas
Wizz Air Hungary Kft., BUD International Airport Building 221, H-1185 Budapest, Ungārija. Reģ. nr. 01-09-964332, PVN nr. HU13122605.
Tālr. 90200942 (maksa par zvanu 0.86 eur/min)

Wizz Air
piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. Wizz Air ir aviokompānija, kuras darbība ir vērsta uz pievienoto vērtību, īpašu nozīmi piešķirot lidojumu pakalpojumu jauninājumiem. Esam noteikuši mērķi nodrošināt Eiropas  iedzīvotājiem finansiāli pieejamus lidojumu pakalpojumus, kā arī sniegt jaunas ceļošanas iespējas ES. Izmantojot jaunāko tehnoloģiju, Wizz Air var nodrošināt vislabāko pakalpojumu kvalitāti atbilstoši ieguldītajiem naudas līdzekļiem. Wizz Air piedāvā vienkāršu pakalpojumu modeli: lidojumus bez drukātām biļetēm, sekundāru lidostu izmantošanu, tādējādi ietaupot naudu un laiku, vienas klases sēdvietas ar ādas pārvalkiem, ēdināšanu pēc pasūtījuma.

Aviokompānija Wizz Air ir apņēmusies izmantot jaunus lidaparātus. Wizz Air pašlaik nodrošina lidojumus vairāk nekā 390 maršrutos Eiropā.

Tagad, ar WizzAir.lv no Rīgas, par pievilcīgām cenām var doties uz daudzām pasaules pilsētām:  Londona, Oslo, Barselona, Donkastera, Dortmunde, Parīze, Kijeva, Kutaisi, Eilata, Tel Aviva, Reykjavika, Bari, Bergena un Eindhovena. WizzAir lidmašīnas nogādās jūs uz Spāniju, Franciju, Vāciju, Angliju, Norvēģiju.

Izvēloties lidojuma sākumpunktu WizzAir Riga, atcerieties, ka aviokompānija Wizz Air veic lidojumus arī no citām pilsētām un valstīm, tāpēc var kombinēt lidojumus, izvēloties vienu no galamērķiem kā pārsēšanās punktu uz citu reisu. Jūsu priekšā ir vēl lielāka pasaules daļa, taču joprojām par tikpat zemām cenām. Wizzair.com latviski.

Wizz Air Jaunumi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
17.09.2023

WIZZAIR PAUŽ GANDARĪJUMU PAR EIROPAS SAVIENĪBAS TIESĪBU AKTU PAR ILGTSPĒJĪGO AVIĀCIJAS DEGVIELU IZMANTOŠANU

Rīgā, 2023. gada 14. septembrī. Eiropas visstraujāk augošā un vidiski visilgtspējīgākā lidsabiedrība pasaulē „Wizz Air"1 atbalsta Eiropas Parlamenta tikko pirmajā lasījumā pieņemto regulu „ReFuelEU Aviation".Lasīt tālāk

WIZZAIR PAUŽ GANDARĪJUMU PAR EIROPAS SAVIENĪBAS TIESĪBU AKTU PAR ILGTSPĒJĪGO AVIĀCIJAS DEGVIELU IZMANTOŠANU
04.07.2023

LIDSABIEDRĪBA WIZZ AIR INFORMĒ PAR JAUNU LIDOJUMU GRAFIKU MODELI UN PIESAISTES PRĒMIJU PILOTIEM

ZEMIZMAKSU LIDSABIEDRĪBAS JAUNĀKĀ DARBINIEKU PIESAISTES KAMPAŅA IETVER IZMAIŅAS ATLĪDZĪBAS SISTĒMĀ   Rīgā, 2023. gada 29. jūnijā. Eiropas visstraujāk augošā un vidiski visilgtspējīgākā lidsabiedrība pasaulē „Wizz Air" šodien paziņoja par jaunu apkalpju lidojumu grafiku modeli un piesaistes prēmiju pilotiem.

Lasīt tālāk

LIDSABIEDRĪBA WIZZ AIR INFORMĒ PAR JAUNU LIDOJUMU GRAFIKU MODELI UN PIESAISTES PRĒMIJU PILOTIEM
29.06.2023

AVIOKOMPĀNIJA WIZZAIR SAŅEM PIRMO AIRBUS A321neo NO ĶĪNAS

PIRMĀ TIAŅDZJIŅĀ SALIKTĀ LIDMAŠĪNA, KAS TIEK PIEGĀDĀTA EKSPLUATANTAM EIROPĀ Tiaņdzjiņā, 2023. gada 27. jūnijā. „Wizz Air" kļūs par pirmo Eiropas lidsabiedrību, kas saņems Ķīnā saliktu „Airbus" lidmašīnu A321neo.Lasīt tālāk

AVIOKOMPĀNIJA WIZZAIR  SAŅEM PIRMO AIRBUS  A321neo NO ĶĪNAS
12.06.2023

Zemo cenu aviokompānija Wizz Air pakāpeniski atstāj Rīgas lidostu

Lai gan lidsabiedrība "Wizz Air" procentuāli joprojām ir trešā lielākā aviosabiedrība lidostā "Rīga", tās pasažieru tirgus daļa šā gada pirmajā ceturksnī vairs veidoja tikai nepilnus četrus procentus, vēsta Dienas ziņas.

Lasīt tālāk

Zemo cenu  aviokompānija  Wizz Air pakāpeniski atstāj Rīgas lidostu
07.06.2023

WizzAir jūnijā saīsinās bezmaksas tiešsaistes reģistrēšanās laiku

Zemo izmaksu aviokompānija Wizz Air paziņoja, ka no 2023. gada 12. jūnija dažiem pasažieriem tiek samazināts bezmaksas tiešsaistes reģistrēšanās laiks. Kā informē aviokompānija, tagad reģistrēties lidojumam un saņemt iekāpšanas karti būs iespējams no 24 līdz 3 stundām pirms plānotā izlidošanas laika.

Lasīt tālāk

WizzAir jūnijā saīsinās bezmaksas tiešsaistes reģistrēšanās laiku
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Wizz Air lidojumi. Kabīnes bagāža. Reģistrējamā bagāža. Reģistrācija uz WizzAir reisiem.

Wizz Air lidojumi. Kabīnes bagāža. Reģistrējamā bagāža. Reģistrācija uz WizzAir reisiem.
Rokas bagāža

Sākot ar 01.11.2018, visi pasažieri varēs salonā ienest vienu bezmaksas rokas bagāžu, kuras izmēri nepārsniedz 40 x 30 x 20 cm un kura būs jānovieto zem pasažierim priekšā esošās sēdvietas.
Pasažieri, kuri ir iegādājušies pakalpojumu WIZZ Priority, varēs ienest papildu somu ar ritentiņiem, un tās izmēri nedrīkst pārsniegt 55 x 40 x 23 cm.
Turklāt Wizz Air papildus jau esošajām bagāžas normām 20 un 32 kg apmērā ievieš jauna veida reģistrējamo bagāžu ar maksimālo svaru 10 kg.
Lidojot ar WIZZ, katra persona līdzi var ņemt:
    Vienu rokas bagāžu (maks. izmēri 40 x 30 x 20 cm, 10 kg), kas jānovieto zem sēdvietas.
    Līdz sešām reģistrējamās bagāžas vienībām, no kurām trīs var iegādāties tiešsaistē vietnē wizzair.com vai ar zvanu centra starpniecību, bet pārējās var iegādāties lidostā.
    Beznodokļu preces, kas iegādātas lidostā pēc drošības pārbaudes iziešanas.
WIZZ Priority
Ja iegādāsieties pakalpojumu WIZZ Priority (vai jums tas tiek piešķirts WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO vai WIZZ Plus komplektu ietvaros), jums tiks garantēta iespēja salonā līdzi bez maksas ņemt rokas bagāžu (maks. izmēri 40 x 30 x 20 cm) un papildu somu ar ritentiņiem (maks. izmēri 55 x 40 x 23 cm). Jums tiks garantēta iespēja ienest abas šīs bagāžas salonā, ja vien darbības apsvērumu dēļ šī iespēja netiks liegta.
Pasažieri bez WIZZ Priority
Pasažieri salonā var bez maksas ņemt vienu rokas bagāžu (maks. izmēri 40 x 30 x 20 cm). Ja jūs neesat iegādājies pakalpojumu WIZZ Priority un centīsieties ienest somu, kas pārsniedz šos izmērus, jums lidostā būs jāmaksā maksu par virsnormas bagāžu.
Šķidrumus lidmašīnas salonā drīkst ienest tikai tvertnēs ar tilpumu līdz 100 ml, kuras iepakotas caurspīdīgā, atkārtoti noslēdzamā 1 litra iepakojumā ar izmēriem 20 x 20 cm. Lidostā jūsu bagāža tiks pārbaudīta.
Papildu vienības salonā
Jūs salonā bez maksas varat ienest šādus priekšmetus:
    mēteli vai segu;
    mobilo tālruni;
    lasāmvielu izmantošanai lidojuma laikā;
    par diviem gadiem jaunākiem bērniem— lidojuma laikā izmantojamo pārtiku un saliekamos bērnu ratiņus vai nelielu bērnu gultiņu;
    kruķu pāri pasažieriem ar fizisko spēju traucējumiem.
Bagāžas normas iegāde
Lidojuma kopsavilkuma lapā papildu bagāžu varat pievienot gan rezervēšanas laikā, gan arī vēlāk!
    Bagāžas normu var arī iegādāties, reģistrējoties tiešsaistē ne vēlāk kā trīs stundas pirms izlidošanas. Jūs varat arī samaksāt, ierodoties lidostā, bet maksa būs daudz augstāka. Mēs iesakām veikt rezervējumu internetā.

Reģistrējamā bagāža

Izmērs un svars
Jūsu reģistrējamā bagāža nedrīkst pārsniegt šādus izmērus:
    platums: 149cm
    augstums: 119cm
    garums: 171cm
Reģistrējamās bagāžas veidi:
    10 kg reģistrējamā bagāža
    20kg reģistrējamā bagāža
    32kg reģistrējamā bagāža
Jūs varat reģistrēt līdz 3 vienībām reģistrējamās bagāžas. Wizz Air papildus jau esošajām bagāžas normām 20 un 32 kg apmērā ievieš jauna veida reģistrējamo bagāžu ar maksimālo svaru 10 kg. Jūs varat reģistrēt ne vairāk kā vienu 10 kg somu, divas 20 kg somas vai trīs 32 kg somas. Tiešsaistē nav iespējams iegādāties citas reģistrējamās bagāžas kombinācijas.
Katram mazajam bērnam bez maksas var tikt reģistrēti vieni bērnu ratiņi/ salokāmie ratiņi/ zīdaiņa automašīnas sēdeklis.

Rīgas lidostā var reģistrēties par maksu lidojumam izmantojot lidostas darbinieku palīdzību / Reģistrēšanās sākas  2 stundas un beidzas  40 minūtes pirms izbraukšanas atbilstoši grafikam, kas noteikts izlidošanas lidostā  /  vai reģistrēties  online izmantojot WizzAir mājas lapu.
Lai samazinātu izmaksas un spētu arī turpmāk nodrošināt zemas cenas, mēs piedāvājām iespēju bez maksas reģistrēties tiešsaistē. Reģistrēties tiešsaistē var no 30 dienām līdz 3 stundām pirms lidojuma plānotā izlidošanas laika, ja rezervēšanas laikā esat iegādājušies sēdvietu.
Ja neesat iegādājušies maksas sēdvietu savam rezervējumam, reģistrēšanās būs pieejama tikai 48 stundas pirms izlidošanas.
______________________________
 
WizzAir Latvija, Rīga

Aviokompānija Wizz Air pirms kāda laika sāka piedāvāt lidojumus arī no Rīgas, tādējādi palielinot galamērķu skaitu, līdz kuriem var aizlidot lēti. Tagad par pievilcīgām cenām var doties uz daudzām pasaules pilsētām: Hamburga, Liverpūle, Stavangere, Londona, Oslo, Barselona, Donkastera, Dortmunde, Parīze un Eindhovena. Tā kā Wizz Air ir budžeta aviokompānija, bieži lidmašīnas biļetes izmaksās jums lētāk nekā autobusa biļetes vai izmaksas degvielai.
WizzAir airlines lidmašīnas nogādās jūs uz Spāniju, Holandi, Franciju, Vāciju, Angliju, Norvēģiju. Zīmīgi, ka aviokompānija WizzAir piedāvā aviobiļetes lēti pat svētku dienās un laika posmos, kad Latvijā ir daudz brīvdienu pēc kārtas. Tādējādi jūs iegūstat iespēju doties kaut kur uz garāku nedēļas nogali. Jo bieži ir tā, ka biļešu cenas svētku dienās ir paaugstinātas. Taču tas nav par WizzAir.

Tāpat kā citās aviokompānijās, WizzAir biļetes var ātri un ērti iegādāties WizzAir airlines mājaslapā – www.wizzair.com (pievērsiet uzmanību, ka pārlūkā jāraksta tieši wizzair.com; mājaslapa wizzair.lv neeksistē, jo Wizz Air ir ungāru-poļu aviokompānija). Izvēlēties jums nepieciešamo maršrutu, vēlamos lidojumu datumus un iepazīstieties ar reisu sarakstu.

Aviokompānija Wizz Air bez lidojumiem ar izlidošanas vietu wizzair riga un wizzair latvia nodrošina tiešos reisus arī no kaimiņu Lietuvas galvaspilsētas – Viļņas. Lidojumu karte no turienes ir vēl plašāka, ar WizzAir tiešo reisu var aizlidot pat uz Telavivu (Izraēla). Aviokompānija WizzAir laiž savas lidmašīnas reisos, kas ir aktuāli visu gadu. Vēl vairāk – pateicoties Wizz Air, jūs varēsiet nomainīt ne tikai atrašanās vietu, bet arī gadalaiku (dodoties pēc vasaras uz saulaino Barselonu vai, tieši otrādi, pēc vēja svaiguma uz Stavangeri).

Protams, WizzAir.lv cenas atkarīgas arī no tā, vai vēlaties lidot ar nododamo bagāžu vai tikai ar rokas bagāžu. Bagāžas pārvadāšana aviobiļetes cenā nav iekļauta, tāpēc, ja jums nav nepieciešams ņemt līdzi daudz mantu, jūs varēsiet aizlidot uz tādām pilsētām kā Hamburga, Liverpūle, Stavangere, Londona, Oslo, Barselona, Donkastera, Dortmunde, Parīze un Eindhovena lētāk nekā tie, kas vēlēsies ņemt līdzi lielu čemodānu. Turklāt noformēt bagāžas pārvadāšanu var arī tikai vienā no virzieniem. Kas ir ērti, ja, piemēram, dodaties iepirkties un uz turieni lidojat bez mantām, bet atpakaļ – jau ar iepirkumiem.

Mājaslapā www.wizzair.com jūs bez problēmām atradīsiet visu nepieciešamo informāciju, lai izvēlētos un īstenotu savu lidojumu, kā arī, ja vēlēsieties, varēsiet rezervēt viesnīcu tajā pilsētā, uz kuru lidojat, un iepriekš iznomāt automašīnu. Mājaslapā wizzair.com jūsu ērtībām ir pat atsevišķa sadaļa „Lidojums + Viesnīca”. Bieži Wizz Air piedāvā īpašus promo kodus, kas nodrošina atlaides tieši aviobiļetes iegādei komplektā ar viesnīcas rezervāciju.

Izvēloties lidojuma sākumpunktu Wizz Air Riga, atcerieties, ka aviokompānija WizzAir veic lidojumus arī no citām pilsētām un valstīm, tāpēc var kombinēt lidojumus, izvēloties vienu no galamērķiem kā pārsēšanās punktu uz citu reisu. Jūsu priekšā ir vēl lielāka pasaules daļa, taču joprojām par tikpat zemām cenām. WizzAir cenas ir vienlīdz pievilcīgas gan īsiem lidojumiem, gan garākiem.

Iegādājieties WizzAir biļetes mājaslapā wizzair.com/lv, turpat veiciet check-in, izdrukājiet iekāpšanas talonus un, ja jums ir tikai rokas bagāža, lidostā varat doties uzreiz uz geitu. Mūsdienās lidojumi ir pieejami ne tikai cenas ziņā, bet arī ievērojami ekonomē laiku gan ceļā, gan arī pašā lidostā.wizzair

wizzair.com

wizair

wizzair.co.uk

wizzair riga

wizz airways

oslo

vizair

lutona

wizzair.lv

wiz air

wizz airlines

wissair

londona lutona

wizzar air

visair

wizzair latvija

wizz

lutton

wiz airlines

wizair airlines

vizeira

wizz air airlines

wizzair latviski

wizz-air.lv

wizz-air