Wizz Air

WizzAir no Rīgas
Wizz Air Hungary Kft., BUD International Airport Building 221, H-1185 Budapest, Ungārija. Reģ. nr. 01-09-964332, PVN nr. HU13122605.
Tālr. 90200942 (maksa par zvanu 0.86 eur/min)

Wizz Air
piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. Wizz Air ir aviokompānija, kuras darbība ir vērsta uz pievienoto vērtību, īpašu nozīmi piešķirot lidojumu pakalpojumu jauninājumiem. Esam noteikuši mērķi nodrošināt Eiropas  iedzīvotājiem finansiāli pieejamus lidojumu pakalpojumus, kā arī sniegt jaunas ceļošanas iespējas ES. Izmantojot jaunāko tehnoloģiju, Wizz Air var nodrošināt vislabāko pakalpojumu kvalitāti atbilstoši ieguldītajiem naudas līdzekļiem. Wizz Air piedāvā vienkāršu pakalpojumu modeli: lidojumus bez drukātām biļetēm, sekundāru lidostu izmantošanu, tādējādi ietaupot naudu un laiku, vienas klases sēdvietas ar ādas pārvalkiem, ēdināšanu pēc pasūtījuma.

Aviokompānija Wizz Air ir apņēmusies izmantot jaunus lidaparātus. Wizz Air pašlaik nodrošina lidojumus vairāk nekā 390 maršrutos Eiropā.

Tagad, ar WizzAir.lv no Rīgas, par pievilcīgām cenām var doties uz daudzām pasaules pilsētām:  Londona, Oslo, Barselona, Donkastera, Dortmunde, Parīze, Kijeva, Kutaisi, Eilata, Tel Aviva, Reykjavika, Bari, Bergena un Eindhovena. WizzAir lidmašīnas nogādās jūs uz Spāniju, Franciju, Vāciju, Angliju, Norvēģiju.

Izvēloties lidojuma sākumpunktu WizzAir Riga, atcerieties, ka aviokompānija Wizz Air veic lidojumus arī no citām pilsētām un valstīm, tāpēc var kombinēt lidojumus, izvēloties vienu no galamērķiem kā pārsēšanās punktu uz citu reisu. Jūsu priekšā ir vēl lielāka pasaules daļa, taču joprojām par tikpat zemām cenām. Wizzair.com latviski.

Wizz Air Jaunumi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20.08.2022

Aviokompānija «Wizz Air» padodas kritikai? Apturēti plāni lidojumiem uz Krieviju

Ungārijas zemo cenu lidsabiedrība “WizzAir” paziņojusi, ka aptur plānus sākt lidojumus no Krievijas galvaspilsētas Maskavas uz Abu Dabū Apvienotajos Arābu Emirātos. “Wizz Air” sociālajos tīklos saņēma bargu kritiku par plānu atsākt lidojumus, un tika nodēvēta par teroristus atbalstošu kompāniju.


Lasīt tālāk

Aviokompānija «Wizz Air» padodas kritikai? Apturēti plāni lidojumiem uz Krieviju
15.08.2022

Lidsabiedrība «Wizz Air» atgriežas Krievijas tirgū, saņem nopēlumu un piesola bezmaksas aviobiļetes

Ungārijas zemo cenu lidsabiedrības “Wizz Air” meitasuzņēmums Abu Dabī sāks veikt lidojumus starp Apvienotajiem Arābu Emirātiem un Krieviju. Ko tad “Wizz Air” plāno darīt? No 3. oktobra jau tagad var iegādāties biļetes lidojumiem starp Maskavu un Abu Dabī. To cenas lidojumiem turp un atpakaļ, sākot no 240 eiro


Lasīt tālāk

Lidsabiedrība «Wizz Air» atgriežas Krievijas tirgū, saņem nopēlumu un piesola bezmaksas aviobiļetes
11.07.2022

Aviokompānija Wizz Air nāk klajā ar jauniem bagāžas nosacījumiem

Eiropas visstraujāk augošā lidsabiedrība Wizz Air ir pievienojusi jaunu reģistrētās bagāžas veidu – 26 kg smagu bagāžas vienību. Tagad Wizz Air klientiem ir iespēja izmantot vienu 10 kg, līdz sešām 20, 26 un 32 kg smagām bagāžas vienībām. Ir jāņem vērā, ka bagāžas veidu miksēšana nav iespējama – ir jāizvēlas vienu no bagāžas veidiem.

Lasīt tālāk

Aviokompānija Wizz Air nāk klajā ar jauniem bagāžas nosacījumiem
21.05.2022

Aviokompānija WizzAir vēlas veidot jaunu lidsabiedrību Maltā

Eiropas visstraujāk augošā un viena no ilgtspējīgākajām zemizmaksu lidsabiedrībām Wizz Air informē, ka, pamatojoties uz dokumentu „Vienošanās par atbildības pārdali”, ko 17. maijā parakstīja Eiropas Aviācijas drošības aģentūra un Maltas Civilās aviācijas pārvalde, lidsabiedrība plāno iesniegt pieteikumu, lai tās Maltas meitasuzņēmumam Eiropas Aviācijas drošības aģentūra piešķir gaisa kuģu ekspluatanta apliecību un Maltas Civilās aviācijas pārvalde — ekspluatācijas atļauju.

Lasīt tālāk

Aviokompānija WizzAir vēlas veidot jaunu lidsabiedrību Maltā
17.05.2022

Gaidītākā lielā izpārdošana Wizz Air

Šodien ir īstā diena rezervēt spontānu, ātru un sen atliktu atpūtu! Kāpēc? Jo tikai šodien var iegādāties aviobiļetes WizzAir uz noteiktiem lidojumiem uz Apvienoto Karalisti un no tās par tikai 12,99 £! Nepalaidiet garām šo iespēju! Rezervējiet aviobiļeti un ceļojiet līdz 2022. gada 31. jūlijam!Lasīt tālāk

Gaidītākā lielā izpārdošana Wizz Air
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Wizz Air lidojumi. Kabīnes bagāža. Reģistrējamā bagāža. Reģistrācija uz WizzAir reisiem.

Wizz Air lidojumi. Kabīnes bagāža. Reģistrējamā bagāža. Reģistrācija uz WizzAir reisiem.
Rokas bagāža

Sākot ar 01.11.2018, visi pasažieri varēs salonā ienest vienu bezmaksas rokas bagāžu, kuras izmēri nepārsniedz 40 x 30 x 20 cm un kura būs jānovieto zem pasažierim priekšā esošās sēdvietas.
Pasažieri, kuri ir iegādājušies pakalpojumu WIZZ Priority, varēs ienest papildu somu ar ritentiņiem, un tās izmēri nedrīkst pārsniegt 55 x 40 x 23 cm.
Turklāt Wizz Air papildus jau esošajām bagāžas normām 20 un 32 kg apmērā ievieš jauna veida reģistrējamo bagāžu ar maksimālo svaru 10 kg.
Lidojot ar WIZZ, katra persona līdzi var ņemt:
    Vienu rokas bagāžu (maks. izmēri 40 x 30 x 20 cm, 10 kg), kas jānovieto zem sēdvietas.
    Līdz sešām reģistrējamās bagāžas vienībām, no kurām trīs var iegādāties tiešsaistē vietnē wizzair.com vai ar zvanu centra starpniecību, bet pārējās var iegādāties lidostā.
    Beznodokļu preces, kas iegādātas lidostā pēc drošības pārbaudes iziešanas.
WIZZ Priority
Ja iegādāsieties pakalpojumu WIZZ Priority (vai jums tas tiek piešķirts WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO vai WIZZ Plus komplektu ietvaros), jums tiks garantēta iespēja salonā līdzi bez maksas ņemt rokas bagāžu (maks. izmēri 40 x 30 x 20 cm) un papildu somu ar ritentiņiem (maks. izmēri 55 x 40 x 23 cm). Jums tiks garantēta iespēja ienest abas šīs bagāžas salonā, ja vien darbības apsvērumu dēļ šī iespēja netiks liegta.
Pasažieri bez WIZZ Priority
Pasažieri salonā var bez maksas ņemt vienu rokas bagāžu (maks. izmēri 40 x 30 x 20 cm). Ja jūs neesat iegādājies pakalpojumu WIZZ Priority un centīsieties ienest somu, kas pārsniedz šos izmērus, jums lidostā būs jāmaksā maksu par virsnormas bagāžu.
Šķidrumus lidmašīnas salonā drīkst ienest tikai tvertnēs ar tilpumu līdz 100 ml, kuras iepakotas caurspīdīgā, atkārtoti noslēdzamā 1 litra iepakojumā ar izmēriem 20 x 20 cm. Lidostā jūsu bagāža tiks pārbaudīta.
Papildu vienības salonā
Jūs salonā bez maksas varat ienest šādus priekšmetus:
    mēteli vai segu;
    mobilo tālruni;
    lasāmvielu izmantošanai lidojuma laikā;
    par diviem gadiem jaunākiem bērniem— lidojuma laikā izmantojamo pārtiku un saliekamos bērnu ratiņus vai nelielu bērnu gultiņu;
    kruķu pāri pasažieriem ar fizisko spēju traucējumiem.
Bagāžas normas iegāde
Lidojuma kopsavilkuma lapā papildu bagāžu varat pievienot gan rezervēšanas laikā, gan arī vēlāk!
    Bagāžas normu var arī iegādāties, reģistrējoties tiešsaistē ne vēlāk kā trīs stundas pirms izlidošanas. Jūs varat arī samaksāt, ierodoties lidostā, bet maksa būs daudz augstāka. Mēs iesakām veikt rezervējumu internetā.

Reģistrējamā bagāža

Izmērs un svars
Jūsu reģistrējamā bagāža nedrīkst pārsniegt šādus izmērus:
    platums: 149cm
    augstums: 119cm
    garums: 171cm
Reģistrējamās bagāžas veidi:
    10 kg reģistrējamā bagāža
    20kg reģistrējamā bagāža
    32kg reģistrējamā bagāža
Jūs varat reģistrēt līdz 3 vienībām reģistrējamās bagāžas. Wizz Air papildus jau esošajām bagāžas normām 20 un 32 kg apmērā ievieš jauna veida reģistrējamo bagāžu ar maksimālo svaru 10 kg. Jūs varat reģistrēt ne vairāk kā vienu 10 kg somu, divas 20 kg somas vai trīs 32 kg somas. Tiešsaistē nav iespējams iegādāties citas reģistrējamās bagāžas kombinācijas.
Katram mazajam bērnam bez maksas var tikt reģistrēti vieni bērnu ratiņi/ salokāmie ratiņi/ zīdaiņa automašīnas sēdeklis.

Rīgas lidostā var reģistrēties par maksu lidojumam izmantojot lidostas darbinieku palīdzību / Reģistrēšanās sākas  2 stundas un beidzas  40 minūtes pirms izbraukšanas atbilstoši grafikam, kas noteikts izlidošanas lidostā  /  vai reģistrēties  online izmantojot WizzAir mājas lapu.
Lai samazinātu izmaksas un spētu arī turpmāk nodrošināt zemas cenas, mēs piedāvājām iespēju bez maksas reģistrēties tiešsaistē. Reģistrēties tiešsaistē var no 30 dienām līdz 3 stundām pirms lidojuma plānotā izlidošanas laika, ja rezervēšanas laikā esat iegādājušies sēdvietu.
Ja neesat iegādājušies maksas sēdvietu savam rezervējumam, reģistrēšanās būs pieejama tikai 48 stundas pirms izlidošanas.
______________________________
 
WizzAir Latvija, Rīga

Aviokompānija Wizz Air pirms kāda laika sāka piedāvāt lidojumus arī no Rīgas, tādējādi palielinot galamērķu skaitu, līdz kuriem var aizlidot lēti. Tagad par pievilcīgām cenām var doties uz daudzām pasaules pilsētām: Hamburga, Liverpūle, Stavangere, Londona, Oslo, Barselona, Donkastera, Dortmunde, Parīze un Eindhovena. Tā kā Wizz Air ir budžeta aviokompānija, bieži lidmašīnas biļetes izmaksās jums lētāk nekā autobusa biļetes vai izmaksas degvielai.
WizzAir airlines lidmašīnas nogādās jūs uz Spāniju, Holandi, Franciju, Vāciju, Angliju, Norvēģiju. Zīmīgi, ka aviokompānija WizzAir piedāvā aviobiļetes lēti pat svētku dienās un laika posmos, kad Latvijā ir daudz brīvdienu pēc kārtas. Tādējādi jūs iegūstat iespēju doties kaut kur uz garāku nedēļas nogali. Jo bieži ir tā, ka biļešu cenas svētku dienās ir paaugstinātas. Taču tas nav par WizzAir.

Tāpat kā citās aviokompānijās, WizzAir biļetes var ātri un ērti iegādāties WizzAir airlines mājaslapā – www.wizzair.com (pievērsiet uzmanību, ka pārlūkā jāraksta tieši wizzair.com; mājaslapa wizzair.lv neeksistē, jo Wizz Air ir ungāru-poļu aviokompānija). Izvēlēties jums nepieciešamo maršrutu, vēlamos lidojumu datumus un iepazīstieties ar reisu sarakstu.

Aviokompānija Wizz Air bez lidojumiem ar izlidošanas vietu wizzair riga un wizzair latvia nodrošina tiešos reisus arī no kaimiņu Lietuvas galvaspilsētas – Viļņas. Lidojumu karte no turienes ir vēl plašāka, ar WizzAir tiešo reisu var aizlidot pat uz Telavivu (Izraēla). Aviokompānija WizzAir laiž savas lidmašīnas reisos, kas ir aktuāli visu gadu. Vēl vairāk – pateicoties Wizz Air, jūs varēsiet nomainīt ne tikai atrašanās vietu, bet arī gadalaiku (dodoties pēc vasaras uz saulaino Barselonu vai, tieši otrādi, pēc vēja svaiguma uz Stavangeri).

Protams, WizzAir.lv cenas atkarīgas arī no tā, vai vēlaties lidot ar nododamo bagāžu vai tikai ar rokas bagāžu. Bagāžas pārvadāšana aviobiļetes cenā nav iekļauta, tāpēc, ja jums nav nepieciešams ņemt līdzi daudz mantu, jūs varēsiet aizlidot uz tādām pilsētām kā Hamburga, Liverpūle, Stavangere, Londona, Oslo, Barselona, Donkastera, Dortmunde, Parīze un Eindhovena lētāk nekā tie, kas vēlēsies ņemt līdzi lielu čemodānu. Turklāt noformēt bagāžas pārvadāšanu var arī tikai vienā no virzieniem. Kas ir ērti, ja, piemēram, dodaties iepirkties un uz turieni lidojat bez mantām, bet atpakaļ – jau ar iepirkumiem.

Mājaslapā www.wizzair.com jūs bez problēmām atradīsiet visu nepieciešamo informāciju, lai izvēlētos un īstenotu savu lidojumu, kā arī, ja vēlēsieties, varēsiet rezervēt viesnīcu tajā pilsētā, uz kuru lidojat, un iepriekš iznomāt automašīnu. Mājaslapā wizzair.com jūsu ērtībām ir pat atsevišķa sadaļa „Lidojums + Viesnīca”. Bieži Wizz Air piedāvā īpašus promo kodus, kas nodrošina atlaides tieši aviobiļetes iegādei komplektā ar viesnīcas rezervāciju.

Izvēloties lidojuma sākumpunktu Wizz Air Riga, atcerieties, ka aviokompānija WizzAir veic lidojumus arī no citām pilsētām un valstīm, tāpēc var kombinēt lidojumus, izvēloties vienu no galamērķiem kā pārsēšanās punktu uz citu reisu. Jūsu priekšā ir vēl lielāka pasaules daļa, taču joprojām par tikpat zemām cenām. WizzAir cenas ir vienlīdz pievilcīgas gan īsiem lidojumiem, gan garākiem.

Iegādājieties WizzAir biļetes mājaslapā wizzair.com/lv, turpat veiciet check-in, izdrukājiet iekāpšanas talonus un, ja jums ir tikai rokas bagāža, lidostā varat doties uzreiz uz geitu. Mūsdienās lidojumi ir pieejami ne tikai cenas ziņā, bet arī ievērojami ekonomē laiku gan ceļā, gan arī pašā lidostā.wizzair

wizzair.com

wizair

wizzair.co.uk

wizzair riga

wizz airways

oslo

vizair

lutona

wizzair.lv

wiz air

wizz airlines

wissair

londona lutona

wizzar air

visair

wizzair latvija

wizz

lutton

wiz airlines

wizair airlines

vizeira

wizz air airlines

wizzair latviski

wizz-air.lv

wizz-air