Belavia

Belavia - Belarusian Airlines
Belavia - Belarusian Airlines, 14 Nemiga str., Minsk, Belarus, 220004, Tālr. (+375) 17 2202555

Nacionālā aviokompānija Belavia ir pasažieru pārvadāšanas līderis Baltkrievijas Republikā. Uz saviem lidojumiem aviokompānija Belavia piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām. Belavia ir valstij piederošs uzņēmums. Belavia  bāze atrodas  Minskas starptautiskajā lidostā. Savā darbībā Belavia dod iespēju saviem klientiem lidot gan ar tiešajiem reisiem, gan uz jebkuru pasaules galamērķi, mēģinot ņemt vērā pasažieru vēlmes. Belavia piedāvā maršrutu tīklu starp Eiropas pilsētām un NVS valstīm, kā arī dažus Tuvo Austrumu galamērķus. Belavia piedāvā reisus uz sekojošām pilsētām: Amsterdama, Astana, Baku, Beiruta, Berlīne, Varšava, Vīne, Hannovere, Erevāna, Kaļiņingrada, Kijeva, Kostanaja, Larnaka, Londona, Mančestra, Milāna, Minska, Maskava, Parīze, Prāga, Rīga, Roma, Sanktpēterburga, Soči, Stambula, Stokholma, Tallina, Тbilisi, Тeherāna, Telaviva, Frankfurte.

Rokas bagāžas pārvadāšana

Bagāža nevar pārsniegt sekojošus izmērus: 50х40х25 cm.
Bagāžas pārvadāšanas normas
Biznesa klases pasažieriem: 2 soma, max. 10 kg;
Ekonomiskās klases pasažieriem: 1 soma, max. 10 kg.

Bagāžas pārvadāšana

Bagāža nevar pārsniegt sekojošus izmērus: 50х50х100 cm.
Bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normas vienam pasažierim:
Biznesa klases pasažieriem: max. 30 kg;
Ekonomiskās klases pasažieriem: max. 20 kg;
Bērniem līdz 2 gadiem, bez atsevišķas vietas: max. 10 kg.

Reģistrācija uz Belavia reisiem

Lidostā „Minska” reģistrācija notiek no 2 stundām līdz 40 minūtēm pirms izlidošanas. Reģistrējoties citas valsts lidostā, pasažieriem vajag precizēt reģistrācijas uzsākšanās termiņu.

Belavia Jaunumi

03.06.2021

Lidsabiedrība Belavia zaudējusi avioreisus uz 20 valstīm

Ārvalstu ieviesto ierobežojumu dēļ pēc "Ryanair" pasažieru lidmašīnas piespiedu nosēdināšanas Minskā ar mērķi arestēt Aleksandra Lukašenko režīmam netīkamu žurnālistu, baltkrievu valsts lidsabiedrība "Belavia" zaudējusi divas trešdaļas lidojumu maršrutu, liecina pašas kompānijas paziņojums.

Lasīt tālāk

Lidsabiedrība Belavia zaudējusi avioreisus uz 20 valstīm
27.05.2021

Tallinas lidostā piezemējusies Baltkrievijas nacionālās aviokompānijas Belavia lidmašīna

Ceturtdien, 27. maijā, plkst. 10.01 Igaunijas galvaspilsētas Tallinas lidostā piezemējusies Baltkrievijas nacionālās aviokompānijas "Belavia" lidmašīna "Embraer E175LR". Igaunija ir viena no nedaudzajām Eiropas valstīm, kas Baltkrievijas lidmašīnām ļauj nolaisties savā teritorijā. Tomēr Igaunijas premjerministre paziņojusi, ka tas mainīsies.

Lasīt tālāk

Tallinas lidostā piezemējusies Baltkrievijas nacionālās aviokompānijas Belavia lidmašīna
25.05.2021

Valdība nosaka ierobežojumus aviosatiksmē ar Baltkrieviju

Reaģējot uz Baltkrievijas varas iestāžu rīcību, pārtverot un piespiedu kārtā nosēdinot Minskas lidostā “Ryanair” civilo pasažieru gaisa kuģi, Latvijas valdība šovakar nolēmusi noteikt ierobežojumus Baltkrievijā reģistrētiem aviopārvadātājiem izsniegt lidojumu atļaujas un līdz ar to ielidot Latvijas gaisa telpā un izmantot Latvijas lidostas, informē Satiksmes ministrija (SM).

Lasīt tālāk

Valdība nosaka ierobežojumus aviosatiksmē ar Baltkrieviju
20.04.2019

Jauna Belavia lidmašīna nokļuvusi Minskas lidostā

20. aprīlī Embraer-195 lidmašīna no rūpnīcas (São José dos Campos, Brazīlija) nokļuva  Minsas lidostā jaunajā Belavia krāsā, bet 21. aprīlī - otrā jaunā lidmašīna Embraer-175.


Lasīt tālāk

Jauna Belavia lidmašīna nokļuvusi Minskas lidostā