Novatours

Novatours Jaunumi

1 2 3 4 5 6 7
04.01.2023

Kāpēc arvien vairāk cilvēku uztic sava ceļojuma plānošanu tūroperatoriem

Ceļošana ir viens no dzīves notikumiem, kas dāvā neizmērojamu prieku, taču tā plānošanas laiks nereti ir saistās ar satraukumu. Tūroperators “Novatours” ievērojis, ka arvien vairāk cilvēku savu ceļojumu plānošanu uztic tūrisma operatoriem. Kas to ietekmē un kāds ir šī ceļotāja profils - stāsta tūrisma speciāliste.Lasīt tālāk

Kāpēc arvien vairāk cilvēku uztic sava ceļojuma plānošanu tūroperatoriem
15.12.2022

Svētku dāvanas aktīviem ceļotājiem

Tuvojoties gada nogalei, mēs prātojam, kā iepriecināt savus mīļos ar pārdomātām dāvanām. Viena iespēja, kā visprecīzāk trāpīt mērķī, ir pielāgot dāvanu personības interesēm. Tūroperators “Novatours” dalās ar dāvanu idejām aktīviem ceļotājiem.
Lasīt tālāk

Svētku dāvanas aktīviem ceļotājiem
18.10.2022

Tūroperators Novatours uzsāk 2023. gada vasaras ceļojumu iepriekšpārdošanu

Zelta rudenim krāsojot koku lapas un vēstot par ziemas tuvošanos, tūroperators “Novatours” vasarīga siltuma kārotājiem piedāvā sākt plānot 2023. gada vasaras atvaļinājumu sezonu. Papildu jau iemīļotajiem vasaras brīvdienu galamērķiem ceļotājus sagaida sezonas jaunums - Barselona. Turklāt ceļotāji var izmantot zemākās cenas garantiju.
 


Lasīt tālāk

Tūroperators Novatours  uzsāk 2023. gada vasaras ceļojumu iepriekšpārdošanu
30.09.2022

Valdzinošā Maurīcija.Ko vērts redzēt un iepazīt.

Laika apstākļiem kļūstot vēsākiem, arvien vairāk latviešu lūkojas pēc ceļojumiem uz saules lutinātiem galamērķiem. Kārē pēc vasarīga siltuma ceļotāji ir gatavi šķērsot kontinentus un okeānus, labprāt plānojot atpūtu eksotiskās zemēs. Viens no tiem ir Indijas okeāna sala Maurīcija.

Lasīt tālāk

Valdzinošā Maurīcija.Ko vērts redzēt un iepazīt.
23.08.2022

Novatours paziņojums par aviosabiedrības partneri lidojumiem uz Turciju

Tūroperators “Novatours” paplašina savu aviopartneru loku, turpmāk daļu savu plānoto lidojumu pārvadājumu uzticot “Freebird Airlines”. “Freebird Airlines” ir 2000. gadā dibināta Turcijas aviosabiedrība, kas darbojas Eiropā un Tuvajos Austrumos.

Lasīt tālāk

Novatours paziņojums par aviosabiedrības partneri lidojumiem uz Turciju
1 2 3 4 5 6 7

Novatours – populārākais tūroperators Latvijā un reputācijas līderis tūrismā.

Novatours – populārākais tūroperators Latvijā un reputācijas līderis tūrismā.
Populārākais tūrisma operators Baltijas valstīs ar vairāk kā 15 gadu pieredzi Latvijā.
NOVATOURS organizē atpūtas ceļojumus un slēpošanas tūres ar čartera lidojumiem, kā arī eksotiskos ceļojumus.
Novatours ir tūrisma nozarē visaugstāk novērtētais uzņēmums – apliecina Uzņēmumu reputācijas tops 2012. Šogad tūrisma operators topā ir ne vien sasniedzis kāpumu par četrām vietām, bet arī pārliecinoši nostiprinājis pozīciju tūrisma pakalpojumu nozarē.
Pakāpjoties par četrām vietām, tūrisma operators šogad ieņem 71. vietu 150 labāko visu nozaru uzņēmumu vidū. Turklāt Novatours ir vienīgais tūrisma uzņēmums, kas ierindojas pirmajā simtniekā, apsteidzot citus ceļojumu pakalpojumu sniedzējus – 105. vietā tūroperators SIA Tez Tour. Kā arī ir apsteigts airBaltic, kas šogad atrodas 73. vietā. Reputācijas tops tiek veidots jau astoto gadu un to nosaka 2000 Latvijas iedzīvotāju un 400 uzņēmēju vērtējums.
"Tūrisma nozare ir ļoti jūtīga pret dažādiem ārējiem faktoriem – sākot no ekonomiskām līdz dabas ietekmētām svārstībām, tāpēc vēl jo nozīmīgāka ir tūrisma uzņēmuma reputācijas stabilitāte un spēja klientiem nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus. Šī publiskā atzinība apliecina, ka virzāmies preizā virzienā, turklāt esam apņēmības pilni neapstāties pie sasniegtā," uzsver Leonīds Močeņovs, Novatours direktors.
Novatours /Novaturas, Novaturas.lt, Novaturs.lv, Novatur, Novatour, Novatours.lv/, dibināts Lietuvā 1999. gadā, ir lielākais tūroperators Baltijas valstīs un populārākais Latvijā. Tūroperators organizē brīvdienu un ekskursiju braucienus ar čarterlidojumiem. Novatours garantē kvalitatīvus, uzticamus un drošus ceļojumu risinājumus pat uz vistālākajiem galamērķiem.
2012. gada vasaras tūrisma sezonā, kas ilgst no maija līdz septembra beigām, tūroperators piedāvā atpūsties dažādos galamērķos: jau no aprīļa beigām notiek tiešie lidojumi uz Turciju (Antālija) un Grieķiju (Krēta), bet no maija ceļojumi arī uz Bulgāriju (Varna, Burgasa), Kipru (Larnaka), Itāliju (Sicīlija) un Grieķiju (Rodosa, Halkidiki). Savukārt 22.jūnijā klāstam pievienojas arī Horvātija (Rjeka), bet rudens pusē vēl divi galamērķi – no 7.septembra ceļojumi uz Spāniju (Kosta del Sol) un Portugāli (Algarvi). Detalizētāka informācija ir pieejama www.novatours.lv un tūrisma aģentūrās visā Latvijā.
Novatours  piedāvā  Jums interesantus, skaistus un iespaidiem bagātus ceļojumus.