Novatours

Novatours Jaunumi

1 2
11.06.2021

Ceļojumi - jaunie spēles noteikumi: Kas jāzina, dodoties un atgriežoties

Laikā, kad arvien biežāk dzirdams “new normal” jeb “jauns normālais”, arī ceļošana ir sagatavojusi jaunus spēles noteikumus - ne lai ierobežotu, bet lai pasaules izziņa būtu drošāka. Baltijas valstīs lielākais tūroperātors “Novatours” dalās apkopojumā par ceļošanas regulējumu aktualitātēm.  Lasīt tālāk

Ceļojumi - jaunie spēles noteikumi: Kas jāzina, dodoties un atgriežoties
20.04.2021

Turoperators Novatours aprīlī atsāks rīkot atpūtas braucienus no Rīgas uz Turciju

Paplašinot pēc ceļošanas dīkstāves atjaunoto ceļojumu galamērķu sarakstu, tūroperators “Novatours” atsāk atpūtas braucienu organizēšanu no Rīgas uz Turcijas kūrortiem, pirmos lidojumus piedāvājot aprīlī, informēja kompānijā.

Lasīt tālāk

Turoperators Novatours aprīlī atsāks rīkot atpūtas braucienus no Rīgas uz Turciju
29.03.2021

Atsākas atpūtas ceļojumi no Rīgas uz Ēģipti

Valdībai atceļot aizliegumu starptautiskajiem pasažieru gaisa pārvadājumiem caur lidostām uz/no trešajām valstīm, tūroperators "Novatours" no šodienas atsāk ceļojumus uz Ēģiptes kūrortiem no Rīgas, informēja tūroperatora pārstāvji.

Lasīt tālāk

Atsākas atpūtas ceļojumi no Rīgas uz Ēģipti
17.02.2021

Turoperators Novatours atsāks ceļojumus

 Mazinoties koronavīrusa ierobežojumiem ārvalstīs, tūroperators "Novaturas", kura paspārnē atrodas Latvijā esošs meitas uzņēmums "Novatours", februārī atsāk ceļojumus uz Ēģipti un Kanāriju salu Tenerifi, liecina tā sniegtā informācija.Lasīt tālāk

Turoperators Novatours atsāks ceļojumus
23.11.2020

Turoperators Novatours Covid-19 slimniekiem piedāvā pārcelt lidojumus

Ņemot vērā ar Covid-19 inficēto skaita progresiju Latvijā un Eiropā, tūroperators “Novatours” piedāvā ceļotājiem bez maksas pārcelt plānoto ceļojumu, ja apstiprināts Covid-19 pozitīvs rezultāts, aģentūru LETA informēja “Novatours” komunikācijas konsultante Ieva Sala.Lasīt tālāk

Turoperators Novatours Covid-19 slimniekiem piedāvā pārcelt lidojumus
1 2

Novatours – populārākais tūroperators Latvijā un reputācijas līderis tūrismā.

Novatours – populārākais tūroperators Latvijā un reputācijas līderis tūrismā.
Populārākais tūrisma operators Baltijas valstīs ar vairāk kā 15 gadu pieredzi Latvijā.
NOVATOURS organizē atpūtas ceļojumus un slēpošanas tūres ar čartera lidojumiem, kā arī eksotiskos ceļojumus.
Novatours ir tūrisma nozarē visaugstāk novērtētais uzņēmums – apliecina Uzņēmumu reputācijas tops 2012. Šogad tūrisma operators topā ir ne vien sasniedzis kāpumu par četrām vietām, bet arī pārliecinoši nostiprinājis pozīciju tūrisma pakalpojumu nozarē.
Pakāpjoties par četrām vietām, tūrisma operators šogad ieņem 71. vietu 150 labāko visu nozaru uzņēmumu vidū. Turklāt Novatours ir vienīgais tūrisma uzņēmums, kas ierindojas pirmajā simtniekā, apsteidzot citus ceļojumu pakalpojumu sniedzējus – 105. vietā tūroperators SIA Tez Tour. Kā arī ir apsteigts airBaltic, kas šogad atrodas 73. vietā. Reputācijas tops tiek veidots jau astoto gadu un to nosaka 2000 Latvijas iedzīvotāju un 400 uzņēmēju vērtējums.
"Tūrisma nozare ir ļoti jūtīga pret dažādiem ārējiem faktoriem – sākot no ekonomiskām līdz dabas ietekmētām svārstībām, tāpēc vēl jo nozīmīgāka ir tūrisma uzņēmuma reputācijas stabilitāte un spēja klientiem nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus. Šī publiskā atzinība apliecina, ka virzāmies preizā virzienā, turklāt esam apņēmības pilni neapstāties pie sasniegtā," uzsver Leonīds Močeņovs, Novatours direktors.
Novatours /Novaturas, Novaturas.lt, Novaturs.lv, Novatur, Novatour, Novatours.lv/, dibināts Lietuvā 1999. gadā, ir lielākais tūroperators Baltijas valstīs un populārākais Latvijā. Tūroperators organizē brīvdienu un ekskursiju braucienus ar čarterlidojumiem. Novatours garantē kvalitatīvus, uzticamus un drošus ceļojumu risinājumus pat uz vistālākajiem galamērķiem.
2012. gada vasaras tūrisma sezonā, kas ilgst no maija līdz septembra beigām, tūroperators piedāvā atpūsties dažādos galamērķos: jau no aprīļa beigām notiek tiešie lidojumi uz Turciju (Antālija) un Grieķiju (Krēta), bet no maija ceļojumi arī uz Bulgāriju (Varna, Burgasa), Kipru (Larnaka), Itāliju (Sicīlija) un Grieķiju (Rodosa, Halkidiki). Savukārt 22.jūnijā klāstam pievienojas arī Horvātija (Rjeka), bet rudens pusē vēl divi galamērķi – no 7.septembra ceļojumi uz Spāniju (Kosta del Sol) un Portugāli (Algarvi). Detalizētāka informācija ir pieejama www.novatours.lv un tūrisma aģentūrās visā Latvijā.
Novatours  piedāvā  Jums interesantus, skaistus un iespaidiem bagātus ceļojumus.