Novatours

Novatours Jaunumi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
14.06.2024

Novatours provizoriskie maija rezultāti

Baltijas tūrisma tirgus tūroperatora “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, ieņēmumi maijā bija 17,3 miljonu eiro apmērā. Pērn šajā pat laikā ienākumi bija 21,5 miljoni eiro. Tika apkalpots 26,6 tūkstoši klientu, savukārt pērn to bija 29,9 tūkstoši

Lasīt tālāk

Novatours provizoriskie maija rezultāti
22.05.2024

Novaturas grupas pirmajā ceturksnī guvusi 34,5 miljonus

Kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, 2024. gada pirmajā ceturksnī guvis ieņēmumus 34,5 miljonu eiro apmērā, kas ir par 3,7 miljoniem eiro (10%) mazāk nekā 2023. gada attiecīgajā periodā.

Lasīt tālāk

Novaturas grupas pirmajā ceturksnī guvusi 34,5 miljonus
26.04.2024

9 padomi, kā lietderīgi izmantot laiku lidmašīnā

Ceļojumi ierasti saistās ar patīkām emocijām un laiku, kas šķietami lido, taču nereti ceļotājiem bažas sagādā ilgi gaidītā atpūtas brauciena sākums - pārlidojums uz citu valsti, īpaši tāliem galamērķiem, kad laiks nebūt nelido.

Lasīt tālāk

9 padomi, kā lietderīgi izmantot laiku lidmašīnā
05.04.2024

Tūroperators Novatours uzsāk vasaras ceļojumu programmu

Baltijas valstīs ceļojumu organizators “Novatours” šonedēļ, 7. aprīlī ar pirmo lidojumu uz Turciju atklāj vasaras ceļojumu sezonu. Kopumā ceļotājiem būs iespēja ceļot uz 14 vasarīgiem galamērķiem, kuru klāstā ir arī trīs jaunumi - Kipra, Maļorka un Malaga. Uzņēmums, ņemot vērā pieprasījumu, palielinājis piedāvājumu uz Grieķijas salām, Spāniju un Melnkalni.

Lasīt tālāk

Tūroperators Novatours  uzsāk vasaras ceļojumu programmu
07.02.2024

7 dienas Dubaijā - ko redzēt un ko piedzīvot

Apvienoto Arābu Emirāts Dubaija ir vieta, kur iztēle pārtop realitātē. Pasaulē augstākais, pasaulē lielākais, pasaulē dziļākais, pasaulē pirmais - šie ir vārdu savienojumi, ko bieži var manīt Dubaijā.

Lasīt tālāk

7 dienas Dubaijā - ko redzēt un ko piedzīvot
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Novatours – populārākais tūroperators Latvijā un reputācijas līderis tūrismā.

strong>Novatours – populārākais tūroperators Latvijā un reputācijas līderis tūrismā.
Populārākais tūrisma operators Baltijas valstīs ar vairāk kā 15 gadu pieredzi Latvijā.
NOVATOURS organizē atpūtas ceļojumus un slēpošanas tūres ar čartera lidojumiem, kā arī eksotiskos ceļojumus.
Novatours ir tūrisma nozarē visaugstāk novērtētais uzņēmums – apliecina Uzņēmumu reputācijas tops 2012. Šogad tūrisma operators topā ir ne vien sasniedzis kāpumu par četrām vietām, bet arī pārliecinoši nostiprinājis pozīciju tūrisma pakalpojumu nozarē.
Pakāpjoties par četrām vietām, tūrisma operators šogad ieņem 71. vietu 150 labāko visu nozaru uzņēmumu vidū. Turklāt Novatours ir vienīgais tūrisma uzņēmums, kas ierindojas pirmajā simtniekā, apsteidzot citus ceļojumu pakalpojumu sniedzējus – 105. vietā tūroperators SIA Tez Tour. Kā arī ir apsteigts airBaltic, kas šogad atrodas 73. vietā. Reputācijas tops tiek veidots jau astoto gadu un to nosaka 2000 Latvijas iedzīvotāju un 400 uzņēmēju vērtējums.
"Tūrisma nozare ir ļoti jūtīga pret dažādiem ārējiem faktoriem – sākot no ekonomiskām līdz dabas ietekmētām svārstībām, tāpēc vēl jo nozīmīgāka ir tūrisma uzņēmuma reputācijas stabilitāte un spēja klientiem nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus. Šī publiskā atzinība apliecina, ka virzāmies preizā virzienā, turklāt esam apņēmības pilni neapstāties pie sasniegtā," uzsver Leonīds Močeņovs, Novatours direktors.
Novatours /Novaturas, Novaturas.lt, Novaturs.lv, Novatur, Novatour, Novatours.lv/, dibināts Lietuvā 1999. gadā, ir lielākais tūroperators Baltijas valstīs un populārākais Latvijā. Tūroperators organizē brīvdienu un ekskursiju braucienus ar čarterlidojumiem. Novatours garantē kvalitatīvus, uzticamus un drošus ceļojumu risinājumus pat uz vistālākajiem galamērķiem.
2012. gada vasaras tūrisma sezonā, kas ilgst no maija līdz septembra beigām, tūroperators piedāvā atpūsties dažādos galamērķos: jau no aprīļa beigām notiek tiešie lidojumi uz Turciju (Antālija) un Grieķiju (Krēta), bet no maija ceļojumi arī uz Bulgāriju (Varna, Burgasa), Kipru (Larnaka), Itāliju (Sicīlija) un Grieķiju (Rodosa, Halkidiki). Savukārt 22.jūnijā klāstam pievienojas arī Horvātija (Rjeka), bet rudens pusē vēl divi galamērķi – no 7.septembra ceļojumi uz Spāniju (Kosta del Sol) un Portugāli (Algarvi). Detalizētāka informācija ir pieejama www.novatours.lv un tūrisma aģentūrās visā Latvijā.
Novatours  piedāvā  Jums interesantus, skaistus un iespaidiem bagātus ceļojumus.