Aeroflot

Aeroflot
Aeroflot piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. Aeroflot – Russian Airlines (krievu: Аэрофло́т-Росси́йские авиали́нии), parasti saukta par Aeroflot (latviešu: gaisa flote), ir  līderis civilajā aviācijā Krievijā un ir nacionālā aviosabiedrība. Tā apkalpo iekšzemes un starptautiskos reisus no Maskavas Šeremetjeva starptautiskās lidostas uz daudzām pasaules valstīm, tai skaitā lidojumus uz Rīgas lidostu. Padomju savienības laikā Aeroflot bija galvenais aviopārvadātājs arī Latvijā.

Aeroflot ir viena no senākajām aviokompānijām pasaulē.  Aeroflot  jau kopš 1923 gada bija padomju nacionālā aviokompānija un lielākā aviosabiedrība pasaulē. Pēc PSRS sabrukuma, Aeroflot ir pārveidots no valsts  uzņēmuma uz daļēji privātu  uzņēmumu un turpina veiksmīgi darboties gaisa satiksmes biznesā.  No 1989.gadā Aeroflot  ir Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) biedre.

Aeroflot neapstrīdami ir līderis civilajā aviācijā Krievijā un faktiski ir nacionālā aviokompānija.

Aeroflot ir dibināta 1923.gada 17. martā un ir viena no pasaulē vecākajām aviosabiedrībām. Aeroflot ir visplašāk zināmais Krievijas zīmols.

Aviokompānijas galvenā bāzes vieta ir “Šeremetjeva” lidosta Maskavā un tās lidmašīnas ir vienas no jaunākajām pasaulē. Tai pieder 166 dažādu marku lidmašīnas Airbus A320, A330,  Boeing 737, 777, Sukhoi SuperJet-100.  Tā ir lielākā un visstraujāk augošā lidsabiedrība.

Aeroflot Jaunumi

1 2
18.04.2024

Vecmīlgrāvī par aviokompānijas Aeroflot uzlīmi uz automašīnas vīrietis iedzīvojies naudassodā

Rīgas pašvaldības policija kādam automašīnas īpašniekam piemērojusi 50 eiro sodu par aviokompānijas "Aeroflot" logotipa uzlīmi uz transportlīdzekļa, informēja policija.


Lasīt tālāk

Vecmīlgrāvī par aviokompānijas  Aeroflot uzlīmi uz automašīnas vīrietis iedzīvojies naudassodā
27.03.2024

Pīpmaņa dēļ lidmašīna spiesta veikt neplānotu nosēšanos

Krievijas lidsabiedrības "Aeroflot" lidmašīna, kas devās no Maskavas uz Stambulu, bija spiesta veikt piespiedu nosēšanos kāda neadekvāta pasažiera dēļ, kurš lidojuma laikā bija nolēmis uzsmēķēt, raksta Krievijas tūrisma portāls "Tourprom".Lasīt tālāk

Pīpmaņa dēļ lidmašīna spiesta veikt neplānotu nosēšanos
02.01.2023

Aviokompānija «Aeroflot» sāk pirkt «nacionalizētās» lidmašīnas

Pēc 2022. gada 24. februāra, kad Krievija iebruka Ukrainā, ieviestās sankcijas krietni ietekmēja agresorvalsts civilo aviāciju. Atbildes gājiens bija krietni nekaunīgs – nacionalizēt visas ārvalstu lidmašīnas, kas pieder līzinga kompānijām. Bet nu, šķiet, situācija sāk radikāli mainīties. Pašā 2022. gada nogalē lidsabiedrība “Aeroflot” paziņoja, ka ir nopirkusi desmit “Boeing 77-300ER” lidmašīnas, kas bija ilgtermiņa nomas līgumā kopš 2013. un 2014. gada no kādas Īrijas līzinga kompānijas.

Lasīt tālāk

Aviokompānija «Aeroflot» sāk pirkt «nacionalizētās» lidmašīnas
26.04.2021

Lidsabiedrība «Aeroflot» atjauno aviosatiksmi starp Tallinu un Maskavu

Pēc vairāk nekā gada pārtraukuma atjaunota aviosatiksme starp Igaunijas galvaspilsētu Tallinu un Krievijas galvaspilsētu Maskavu. Pirmais reiss no Tallinas uz Maskavu pacēlās gaisā 25. aprīlī plkst. 18.05.

Lasīt tālāk

Lidsabiedrība «Aeroflot» atjauno aviosatiksmi starp Tallinu un Maskavu
31.03.2021

Uz trešajām valstīm notikuši jau 26 lidojumi no Rīgas

Jau kopš 2021. gada 17. marta ir atļauti lidojumi no Rīgas uz trešajām valstīm. Līdz 31. martam Starptautiskajā lidostā “Rīga” notikuši jau 26 lidojumi no un uz trešajām valstīm. Šonedēļ, kas sākās jau 29. martā, no Starptautiskās lidostas “Rīga” var aizlidot uz 40 galamērķiem.


Lasīt tālāk

Uz trešajām valstīm notikuši jau 26 lidojumi no Rīgas
1 2

Aeroflot Rīga

Rokas bagāžas pārvadāšana. Bagāžas pārvadāšana. Reģistrācija uz Aeroflot reisiem.

Rokas bagāžas pārvadāšana
Biznesa klase – 1 bagāžas vienība līdz 15 kg (55x40x20 cm)
Ekonomiskā klase – 1 bagāžas vienība līdz 10 kg (55x40x20 cm)

Bagāžas pārvadāšana
Biznesa klase, visi – 2 bagāžas vienības līdz 32 kg (triju dimensiju summa 158 cm)
Ekonomiskā klase, Status - Ekonom – 2 bagāžas vienības līdz 23 kg (triju dimensiju summa 158 cm)
Ekonomiskā klase, visi pārējie tarifi – 1 bagāžas vienība līdz 23 kg (triju dimensiju summa 158 cm)
Ekonomiskā klase, tarifs "Lite" - Bezmaksas bagāžas nav. 
Aeroflot uz daudziem virzieniem ir ieviesis jaunu "Lite" tarifu. Tas nozīmē, ka jāpievērš papildus uzmanība Jūsu bagāžai. Tarifā "Lite" bezmaksas paliek tikai rokas bagāža 55x40x20cm
Bērniem no 2 līdz 12 gadiem ir noteikta tāda pati bagāžas norma kā pieaugušajiem.
Zīdaiņiem līdz 2 gadiem (bez atsevišķas vietas) bezmaksas bagāžas pārvadīšanas norma ir 1 vienība līdz 10 kg (triju dimensiju summa ne vairāk par 115 cm neatkarīgi no klases)

Reģistrācija uz Aeroflot reisiem

Rīgas lidostā var reģistrēties lidojumam izmantojot lidostas darbinieku palīdzību vai izmantojot Aeroflota mājas lapu. On-line reģistrācija sākās pirms 24 stundām un beidzās pirms 1 h 30 min pirms reisa izlidojuma.
_____________________________________________ 
 
Aeroflot Rīga, Latvija

Krievijas aviolīnijas Aeroflot (Аэрофлот) nodrošinās jums komfortablu un ātru tiešo reisu līdz pilsētai Maskava. Atrodoties Rīgā, ir tik ērti iegādāties biļetes līdz Maskavai – vienkārši apmeklējiet mājaslapu www.aeroflot.ru vai www.aeroflot.lv. Aeroflota lidmašīnas no citām atšķiras ar īpašu servisu un punktualitāti – tiek darīts viss, lai gaisā jūs justos gaidīts viesis neatkarīgi no jūsu lidojuma mērķa.
Aeroflot (Аэрофлот) īpašā iezīme ir lidojumu grafiks. Lidmašīna Rīga – Maskava dienas laikā veic vairākus lidojumus, tāpēc jūs varēsiet izvēlēties sev ērtāko tiešo reisu līdz pilsētai Maskava: agri no rīta, pusdienlaikā, pa dienu, vakarā. Turklāt Krievijas aviolīnijas bieži izmanto arī lidojumiem Pēterburga – Rīga: dienas laikā tiek veikti vairāki reisi dažādos laikos.
Neskatoties uz Aeroflot aviolīniju popularitāti Rīgā, dažkārt meklētajā kļūdaini tiek ierakstīts Airoflot. Tā kā viss tiek darīts, lai jūs varētu nokļūt jums nepieciešamajā galamērķī, Google automātiski saprot meklēto Airoflot kā pareizo Aeroflot, Aeroflot.ru, Aeroflot Riga, Aeroflot Latvia vai www.Aeroflot.lv. Jebkurā gadījumā – jūs nokļūsiet īstajā mājaslapā, kur ātri varēsiet iegādāties biļetes lidmašīnai Rīga – Maskava vai pretējā virzienā, kā arī Sanktpēterburga – Rīga vai pretējā virzienā.
Biļetes uz Rīgu, biļetes līdz Maskavai, kā arī uz citiem galamērķiem var ne tikai iegādāties par naudu, bet arī apmainīt uz tām citu ceļojumu laikā sakrātās jūdzes. Tādējādi, ja esat biežs Aeroflota klients, jūs pat varēsiet dažreiz lidot bez maksas.
Krievijas aviolīnijas Aeroflot (Аэрофлот) piedāvā saviem pasažieriem dažādu veidu biļetes: ekonomiskajā, komforta un biznesa klasē. Turklāt, iegādājoties biļetes Aeroflot aviolīniju lidmašīnai no pilsētas Rīga, jūs varat ieplānot visu tā, lai Maskava vai Pēterburga būtu pārsēšanās vieta vēl tālākam galamērķim. Jo no Krievijas galvaspilsētas un Sanktpēterburgas tiek veikti lidojumi teju uz visām pasaules vietām.
Tāpat kā citas aviokompānijas, arī Krievijas aviolīnijas Aeroflot (Аэрофлот) priecē savus klientus ar periodisku iespēju iegādāties biļetes ar atlaidi. Informāciju jūs varat atrast mājaslapā www.aeroflot.ru vai www.aeroflot.lv, kā arī Aeroflot lapās Facebook (https://www.facebook.com/aeroflotinternational) un Twitter (https://twitter.com/aeroflot). Pierakstieties jaunumiem, lai vienmēr zinātu, kad sākas atlaides aviobiļetēm Aeroflot (Аэрофлот).
Kā Aeroflot (Аэрофлот) lidmašīnas izlidošanas vietu izvēloties Riga Latvia, var ērti un ar komfortu tikt arī uz Dubaiju (AAE), kas kā galamērķis no pilsētas Rīga kļūst arvien populārāks. Aeroflot reisi Rīgā pacēluši gaisa satiksmi virs Latvijas jaunā līmenī.
Iegādājoties biļetes no pilsētas Rīga, Aeroflot piedāvātais grafiks derēs visiem dzīves gadījumiem: vai jūs vēlaties ierasties galamērķī tuvāk vakaram, lai uzreiz varētu doties pie miega, vai, tieši otrādi, vēlaties atlidot pēc iespējas agrāk no rīta, lai priekšā būtu visa diena.
Tāpat kā citas populāras aviokompānijas, Aeroflot (Аэрофлот) savā mājaslapā www.aeroflot.ru vai www.aeroflot.lv piedāvā uzreiz rezervēt viesnīcu vai noformēt automašīnas nomu, lai ieekonomētu jūsu laiku, ierodoties galamērķī, kā arī ļauj jums atrisināt visus jautājumus vienā vietā. Turklāt, pasūtot pakalpojumu kompleksu (aviobiļete + viesnīcas numura rezervācija + auto noma), dažkārt iespējamas atlaides.
Visu nepieciešamo informāciju par dokumentiem, bagāžas pārvadāšanas noteikumiem, ekonomiskās, komforta un biznesa klases atšķirībām, bonusu pelnīšanu un izmantošanu, kā arī atbildes uz daudziem citiem jautājumiem jūs viegli atradīsiet aviolīniju mājaslapā www.aeroflot.ru vai www.aeroflot.lv.
Aviokompānija Aeroflot ir Krievijas lielākā aviokompānija, kā arī Sky Team savienības dalības aviokompānija.

LIDOJUMA KLASES:

    Ekonomiskā klase

        Reģistrējamā bagāža iekļauta cenā
        Ēdieni un dzērieni bez papildus samaksas
        Individuālā izklaides sistēma
        Sega, spilvens, acu maska un čībiņas
    Komforta klase
        Reģistrējamā bagāža iekļauta cenā
        Dzērienus un ēdienus var izvēlēties no Biznesa klases ēdienkartes
        Individuālā izklaides sistēma
        Strāvas kontaktligzda, lai uzlādētu elektroniskās ierīces
        Sega, spilvens, acu maska un čībiņas
        Individuālais apgaismojums
        Ērtāki krēsli, lielāka vieta kājām
    Biznesa klase
        Reģistrējamā bagāža iekļauta cenā
        “Welcome” dzēriens
        Izsmalcināti ēdieni no Biznesa klases ēdienkartes
        Īpaša dzērienu izvēle
        Individuālā izklaides sistēma
        Strāvas kontaktligzda, lai uzlādētu elektroniskās ierīces
        Sega, spilvens, acu maska un čībiņas
        Ērti krēsli ar iespēju tos pārveidot par guļamvietu
        Prioritārā reģistrēšanās