Brussels Airlines

Brussels Airlines
Brussels Airlines ir Beļģijas lidsabiedrība, kas piedāvā plašu maršrutu klāstu no bāzes Briseles lidostā. Uz saviem lidojumiem aviokompānija Brussels Airlines piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām. Aviosabiedrība Brussels Airlines nodarbina vairāk nekā 3300 darbinieki, un tās 49 gaisa kuģi veic ap 300 lidojumiem dienā, savienojot ES galvaspilsētu ar 70 lielākajām Eiropas, Āfrikas un ASV lidostām. Kopš 2009. gada 9. decembra Brussels Airlines ir globālās lidsabiedrību alianses Star Alliance dalībniece.

    Aviokompānija Brussels Airlines

Rokas bagāžas pārvadāšana

Viena bagāžas vienība nevar pārsniegt sekojošus izmērus:  55 cm x 40 cm x 23 cm.
Bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normas ir atkarīgas no lidojuma klases:
B. light: 1 soma max. 6kg -Flex.: 1 soma max. 12 kg  -Business: 2 somas max. 12 kg

Bagāžas pārvadāšana


Katra bagāžas vienība nevar pārsniegt 32 kg. Bagāžas izmērs nevar pārsniegt 158 cm (garums + platums + augstums)
Bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normas uz Brussels Airlines reisiem
Tuvājiem lidojumiem: Light economy: 1 soma max.  23 kg -  Flex. Economy+ :  1 soma max. 23 kg - Business: 2 somas max. 32 kg

Reģistrācija uz Brussels Airlines reisiem


Pasažieri var izvēlēties vienu no reģistrācijas veidiem uz Brussels Airlines reisiem:  On-line reģistrācija; reģistrācija ar mobilo tālruni; izmantojot Express reģistrācijas automātus vai reģistrācijas letes Briseles lidostā. On-line reģistrācija un reģistrācija ar mobilo tālruni ir pieejama no 24 stundām līdz 1 stundas pirms izlidošanas.

Brussels Airlines Jaunumi

10.05.2019

Brussels Airlines izgrezno lidmašīnu ar Brēgela gleznām

Šogad aprit 450 gadi kopš slavenā flāmu gleznotāja Pītera Brēgela vecākā nāves, tāpēc šis gads ar dažādām ekspozīcijām un pasākumiem Beļģijā tiek atzīmēts kā Brēgela gads. Un avio nozare nav izņēmums. Lidsabiedrība "Brussels Airlines" izgreznojusies par godu talantīgajam māksliniekam, viņa darbus un ainas no tiem atveidojot gan uz lidmašīnas korpusa, gan arī interjerā.

Lasīt tālāk

Brussels Airlines izgrezno lidmašīnu ar Brēgela gleznām