KLM

KLM
KLM Royal Dutch Airlines ir Nīderlandes aviokompānija, kura ir  dibināta 1919. gada 7. oktobrī. Uz doto brīdi KLM ir vecākā aviokompānija, kas joprojām strādā un izmanto savu oriģinālo nosaukumu. 2004.gadā pēc apvienošanās  aviokompānija kļuva par vienu no AIR FRANCE KLM daļām. Līdz ar to KLM tiešo maršrutu skaits palielinājies līdz 133 galamērķiem, gan Eiropas, gan starpkontinentālajos lidojumos.
Uz saviem lidojumiem aviokompānija KLM piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām. Visi lēti lidojumi KLM. Galvenais birojs: Amstelvēna, Nīderlande. Aviokompanijas KLM mājas lapa - KLM.com

Rokas bagāžas pārvadāšana

Pasažieri var pārvadāt sekojošu rokas bagāžas normu:
Economy class: 1 soma ar izmēru 55 x 25 x 35 cm. Rokas bagāžas svars, ieskaitot papildus priekšmetus, nevar pārsniegt 12 kg.
Business class: 1 soma ar izmēru 55 x 25 x 35 сm un 1 soma, kas nepārsniedz 45 x 20 x 35 cm. Rokas bagāžas svars, ieskaitot papildus priekšmetus, nevar pārsniegt 18 kg.
Papildus pasažieri var pārvadāt 1 no sekojošiem priekšmietiem: rokassoma, diplomāts, kāmera, mazs klēpjdators vai 1 jebkāds priekšmets ar  līdzīgiem izmēriem

Bagāžas pārvadāšana.

Bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normas:
Economy class: 1 soma, max. 23 kg un 158 cm (izmēru summā).Business class: 2 somas, kas nepārsniedz 32 kg un 158 cm.

Reģistrācija uz KLM reisiem. Pasažieri var piereģistrēties:

-On-line. Reģistrācija ir iespējama no 30 stundām līdz 1 stundai pirms izlidošanas, izņemot reisus uz un no ASV: no 24 stundām līdz 1 stundai;
-Ar mobilo tālruni
-Lidostā, izmantojot pašapkalpošanas kioskus. Reģistrācija atveras pirms  2 stundām pirms izlidošanas.
-Pie reģistrācijas letes lidostā. Reģistrācija atveras pirms  2 stundām pirms izlidošanas.

KLM Jaunumi

09.12.2020

KLM eksperiments: Amerikāņi lidos uz Amsterdamu un nesēdēs karantīnā

No 2020. gada 15. decembra plānots, ka transatlantiskie partneri “Delta” un KLM uzsāks Covid-19 brīvus lidojumus no ASV pilsētas Atlantas uz Nīderlandes lielāko pilsētu Amsterdamu, kas ļaus ASV ceļotājiem izvairīties no karantīnas, vēsta “Lonely Planet”.

Lasīt tālāk

KLM eksperiments: Amerikāņi lidos uz Amsterdamu un nesēdēs karantīnā
06.10.2020

Aviokompānija KLM lūgs valdības aizdevumu un atlaidīs darbiniekus

“KLM Royal Dutch Airlines” lūgs valdības un aizdevumu 3,4 miljardu vērtībā, lai spētu pārvarēt koronavīrusa Covid-19 izraisīto krīzi. Lidsabiedrība izstrādā pārstrukturizēšanas plānu, kas ļautu kompānijai atveseļoties, samazinot izmaksas un izvērtējot darbinieku noslogotību. KLM cer samazināt apjomus un kļūt lētāka, lai palielinātu konkurētspēju un uzlabotu darbības efektivitāti.Lasīt tālāk

Aviokompānija KLM lūgs valdības aizdevumu un atlaidīs darbiniekus
14.09.2020

Lidsabiedrība Air France-KLM - izdzīvošana nav garantēta

Francijas un Nīderlandes aviokompānijas "Air France-KLM" izdzīvošana nav garantēta, ja koronavīrusa pandēmijas izraisītā ekonomikas krīze turpināsies, svētdien brīdināja Nīderlandes finanšu ministrs Vopke Hūkstra.

Lasīt tālāk

Lidsabiedrība Air France-KLM - izdzīvošana nav garantēta
10.06.2019

Lidsabiedrība KLM ziņo par plāniem nākotnē lidot V-veida lidmašīnās

Nīderlandes aviokompānija KLM ir atklājusi detalizētu informāciju par jauna lidaparāta "Flying-V" izveidošanu, kas varētu mainīt pasažieru lidmašīnu tradicionāli ierasto formu un pasažieru izkārtojumu tajā.

Lasīt tālāk

Lidsabiedrība KLM ziņo par plāniem nākotnē lidot V-veida lidmašīnās
26.03.2019

Nīderlande palielina savu ietekmi aviokompānijā «Air France - KLM»

Nīderlande iegādājusies Eiropas lielākās aviokompānijas "Air France-KLM" papildu akcijas. Lēmums pieņemts, jo Nīderlandes valdība vēloties tieši ietekmēt "Air France-KLM" attīstību un optimāli nodrošināt valsts intereses.

Lasīt tālāk

Nīderlande palielina savu ietekmi aviokompānijā «Air France - KLM»