airBaltic

airbaltic
airBaltic biļetes Latvijā

Air Baltic Corporation AS, Lidosta "Rīga", Mārupes nov., LV-1053, Latvija. Reģ nr. 40003245752, PVN nr. LV40003245752. Tālr. (+371) 90001100 (maksa par minūti EUR 0.52 zvani tikai no tālruņiem Latvijā)

airBaltic piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. airBaltic jeb AS Air Baltic Corporation ir Latvijas nacionālā aviokompānija, kuras galvenā bāzes lidosta Rīgas Starptautiskā Lidosta atrodas Latvijas galvaspilsētā Rīgā. airBaltic apvieno tradicionālo, kā arī zemo izmaksu aviokompāniju biznesa modeļus. Aviokompānija dibināta 1995. gada 28. augustā.

airBaltic lidojumi
no Rīgas, Viļņas un Tallinas uz vairāk nekā 50 galamērķiem Eiropā un ārpus tās. airBaltic ik dienu veic ap piecdesmit tiešo lidojumu no Rīgas, savienojot to ar Eiropas lielākajām lidostām. Lidojumu grafiks veidots, domājot par ceļotāju ērtībām gan darījumu, gan atpūtas braucienos, savukārt īpašie piedāvājumi par izdevīgām cenām ļauj laicīgi plānot atvaļinājumus, kā arī iegādāties pēdējā brīža lidojumus. airBaltic biļetes iespējams rezervēt online www.AvioKase.lv, ceļojumu aģentūrās vai rezervēt pa tālruni 67222811.

airBaltic
ir “hibrīda” aviokompānija, kas apvieno labāko tradicionālo tīkla aviokompāniju un zemo cenu pārvadātāju praksi. 2008. gadā airBaltic mainīja savu darbības modeli, pārejot no pasažieru pārvadāšanas no viena punkta līdz otram punktam uz tīkla aviokompānijas modeli, padarot Rīgu par tranzītmezglu starp Rietumiem un Austrumiem.

Jāuzsver arī, ka lēti lidojumi no Rīgas, Tallinas un Viļņas cenas ziņā dažkārt ir ne mazāk izdevīgi kā līdzvērtīgi maršruti ar autobusu, auto, prāmi vai vilcienu. airBaltic.lv - tiešie reisi no Rīgas nodrošina jūsu dārgā laika ekonomiju.
Aviokompānija piedāvā biļetes par pievilcīgām cenām sava lidojumu tīkla ietvaros, kas aptver Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvos Austrumus. airBaltic biļetes - galamērķi: Amsterdama, Atēnās, Barselona, Berlīne, Billunda, Brisele, Budapešta, Cīrihe, Diseldorfa, Frankfurte, Hamburga, Helsinki, Kijeva, Kopenhāgena, Larnaka, Londona, Maskava, Milāna, Minhene, Minska, Nica, Oslo, Palanga, Parīze, Prāga, Rodas, Roma, Saloniki, Sanktpēterburga, Stokholma (Arlanda), Tallina, Tatri/Poprada, Tbilisi, Telaviva, Turku, Varšava, Venēcija, Verona, Viļņa, Vīne. airBaltic mājas lapa www.airbaltic.com/lv

airBaltic Jaunumi

17.06.2024

airBaltic Training un Diamond paraksta priekšlīgumu: Pilotu akadēmijai pievienosies elektriskās lidmašīnas

Rīga. Latvijas lidsabiedrības airBaltic struktūrvienība airBaltic Training paziņo par priekšlīguma parakstīšanu ar Diamond Aircraft par trīs pilnībā elektrisko eDA40 un divu DA42-VI lidmašīnu iegādi. Tādējādi airBaltic Pilotu akadēmijas flote kopumā pieaugs līdz pat 15 lidmašīnām.

Lasīt tālāk

airBaltic Training un Diamond paraksta priekšlīgumu: Pilotu akadēmijai pievienosies elektriskās lidmašīnas
12.06.2024

Pieejamas vairāk nekā 120 darbavietas –aviokpmpānija airBaltic turpina izaugsmi un paplašina komandu

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka, turpinot izaugsmi, tā plāno piesaistīt jaunus darbiniekus, kopumā piedāvājot vairāk nekā 120 darbavietas dažādās nodaļās, ieskaitot stjuartus, pilotus, tehniķus un citus.

Lasīt tālāk

Pieejamas vairāk nekā 120 darbavietas –aviokpmpānija airBaltic turpina izaugsmi un paplašina komandu
30.05.2024

Vasaras karstākā izpārdošana airBaltic ir sākusies!

Rezervē aviobiļetes airBaltic  par neticamām cenām uz pieprasītākajiem airBaltic galamērķiem. Dodies uz saulainām pludmalēm, enerģiskām lielpilsētām, kultūras centriem un gleznainiem kalniem.


Lasīt tālāk

Vasaras karstākā izpārdošana airBaltic ir sākusies!
28.05.2024

Ceļošana airBaltic Biznesa klasē tagad ir daudz izdevīgāka!

Tikai līdz 3. jūnijam rezervē airBaltic BUSINESS light aviobiļeti ar līdz pat 50 % atlaidi un izbaudi Biznesa klases privilēģijas - ātro drošības kontroli, lidostas atpūtas zāles apmeklējumu, sēdvietu lidmašīnas salona priekšgalā ar brīvu vietu blakus, izsmalcinātu maltīti, bezmaksas reģistrēto bagāžu un sporta ekipējuma pārvadāšanu.

Lasīt tālāk

Ceļošana airBaltic  Biznesa klasē tagad ir daudz izdevīgāka!
27.05.2024

airBaltic jaunajā ēdienkartē piedāvā vairāk nekā 45% produktus no Latvijas

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka tās jaunajā vasaras sezonas ēdienkartē vairāk nekā 45% produktu ir no Latvijas, un tie ir pieejami visos lidsabiedrības lidojumos. Šis piedāvājums ietver plašu uzkodu, dzērienu un ēdienu klāstu no dažādiem Latvijas ražotājiem.Lasīt tālāk

airBaltic jaunajā ēdienkartē piedāvā vairāk nekā 45% produktus no Latvijas

airBaltic bagaža

airBaltic bagaža
Rokas bagāža

Jūsu un ceļabiedru drošībai un ērtībai lidmašīnas salonā katram pasažierim (izņemot zīdaiņus) ir atļauts pārvadāt:
- 2 rokas bagāžas vienības (ceļojot ar Business biļetēm un PINS VIP dalībniekiem);
- Katrs Ekonomiskās servisa klases pasažieris drīkst ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm). Kopējais rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus, ja vien neesi iegādājies iespēju pievienot papildus 4 kilogramus savai rokas bagāžai.
Smagā rokas bagāža

Lai gan rokas bagāžas izmēri un vienību skaits nemainās, par nelielu piemaksu (no 11.99 EUR) vari palielināt rokas bagāžas svaru līdz pat 12 kilogramiem.

Neierobežo sevi un ceļo ar komfortu!

    Negaidi rindā, lai nodotu bagāžu.
    Sasniedz savu galamērķi vēl ātrāk - uzkavēties pie bagāžas saņemšanas vairs nebūs nepieciešams.
    Ietaupi līdz pat 60 EUR lidostā, ja tavs rokas bagāžas svars pārsniegs atļauto.


Draudzīgs padoms. Smago rokas bagāžu var pievienot biļešu iegādes procesā. Pēc biļešu iegādes to būs iespējams iegādāties sadaļā Mana rezervācija vai arī sazinoties ar mums, bet maksa par pakalpojumu var būt augstāka.

IEROBEŽOJUMI LIDOSTAS DROŠĪBAS PĀRBAUDES PUNKTĀ
Šie ierobežojumi attiecas uz šķidruma daudzumu:
    šķidrumus var pārvadāt vienīgi iepakojumos, kas nepārsniedz 100 ml tilpumu;
    drošības pārbaudē iepakojumiem, kuru kopējais tilpums nedrīkst pārsniegt 1 litru, jābūt ievietotiem caurspīdīgā, atkārtoti noslēdzamā plastmasas maisiņā (aptuveni 20x20 cm). Maisiņam jābūt aizvērtam;
    katrs pasažieris drīkst pārvadāt tikai vienu iepakojumu ar šķidrumiem. Iepakojums jāiesniedz drošības pārbaudei.
Šķidrumi, kurus nevar ievietot šāda izmēra plastmasas maisiņā, jānodod reģistrētajā bagāžā.

Reģistrētā bagāža

 Lidojot ar airBaltic, vienas reģistrētās bagāžas vienības maksimālais svars ir 23 kg, savukārt izmēra ierobežojums – 100x50x80 cm.

BUSINESS – bez maksas atļauts pārvadāt ne vairāk kā 2 bagāžas vienības ar kopējo svaru līdz 46 kg.  

GREEN plus un GREEN classic – bez maksas atļauts pārvadāt ne vairāk kā 1 bagāžas vienību ar svaru līdz 23 kg.  

GREEN – no 14.99 EUR par katru reģistrētās bagāžas vienību vienā lidojuma virzienā aviobiļetes iegādes laikā airBaltic.com. Maksa par reģistrēto bagāžu ir atkarīga no izvēlētā maršruta un lidojuma ilguma.

 
Maksa par reģistrēto bagāžas vienību vienā lidojuma virzienā:

    no 14.99 EUR* aviobiļetes iegādes laikā airBaltic.com;
    no 19.99 EUR* sadaļā “Mana rezervācija” vai reģistrējoties lidojumam internetā, ja Jums jau ir biļete;
    no 20 EUR* ceļojumu aģentūrās un airBaltic biļešu kasēs;
    60 EUR pie lidostas reģistrācijas galdiņa;
    60 EUR pie izlidošanas vārtiem, ja rokas bagāža pārsniedz svara un/vai izmēra ierobežojumus un tāpēc jānovieto bagāžas nodalījumā.

* Maksa par reģistrēto bagāžu ir atkarīga no izvēlētā maršruta un lidojuma ilguma.

Gadījumā, ja Jūsu maršruts iekļauj pārsēšanos Rīgā, ilgāku par 24 stundām, maksa par bagāžu tiks ieturēta atsevišķi par katru lidojuma segmentu līdz galamērķim.

airBaltic Club VIP dalībniekiem kopējais bezmaksas bagāžas apjoms:

    ar BUSINESS biļeti – 4 bagāžas vienības (līdz 92 kg);
    ar GREEN classic biļeti – 3 bagāžas vienības (līdz 69 kg);
    ar GREEN un GREEN plus biļeti bezmaksas bagāža nepienākas.

airBaltic Club Executive dalībniekiem kopējais bezmaksas bagāžas apjoms:

    ar BUSINESS biļeti – 3 bagāžas vienības (līdz 69 kg);
    ar GREEN classic biļeti – 2 bagāžas vienības (līdz 46 kg);
    ar GREEN un GREEN plus biļeti bezmaksas bagāža nepienākas.

Ja rezervācijā ir bērns vai zīdainis, saliekamie rati vai kulba, vai auto sēdeklītis tiek pārvadāti bez maksas. Pasažieriem ar zīdaini bez maksas atļauts pārvadāt vienu reģistrētās bagāžas vienību līdz 10 kg. Viena pieaugušā bagāža var tikt apvienota ar zīdaiņa bagāžu.

Reģistrētajā bagāžā nedrīkst nodot trauslus, plīstošus priekšmetus, piemēram, brilles, pārtikas produktus, vielas, kuras bojājas, vai lietas, kurām ir īpaša vērtība, piemēram, nauda, atslēgas, parakstītās zāles, vērtspapīri vai citas vērtslietas, darījumu dokumenti, pases un citi personu apliecinoši dokumenti vai paraugi, dārglietas, dārgmetāli, elektroniskās/elektriskās ierīces, piemēram, foto/video kameras, datorus, mobilos telefonus un mūzikas instrumentus.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka kopā ceļojošiem pasažieriem nav iespējams apvienot bagāžu, izņemot gadījumos, kad visi pasažieri iekļauti vienā rezervācijā.
Bagāža, kas sver vairāk nekā 23 kg

Gadījumos, kad reģistrētās bagāžas vienība sver vairāk nekā atļautos 23 kg, lidostā tiek iekasēta 50 EUR maksa. Fiksētā maksa attiecināma uz vienu bagāžas vienību nevis katru kilogramu.  Vienas bagāžas vienības svars nedrīkst pārsniegt 32 kg.

Ja Jūsu reģistrētā bagāža pārsniedz gan pieļaujamo svaru, gan vienību skaitu, tiek piemērotas abas maksas.
Lielizmēra bagāža

Gadījumos, kad reģistrētās bagāžas vienības izmēri pārsniedz 100x50x80 cm, tiek iekasēta 60 EUR maksa par lielizmēra bagāžu. Šī fiksētā maksa tiek attiecināta uz bagāžas vienību, kura sver līdz 23 kg.

Lielizmēra bagāžai, kuras svars pārsniedz 23 kg, tiek piemērota 110 EUR maksa par vienu bagāžas vienību vienā lidojuma virzienā. Šī maksa iekļauj 60 EUR maksu par lielizmēra bagāžu, kā arī 50 EUR maksu par bagāžu, kas sver vairāk nekā 23 kg. Vienas lielizmēra bagāžas vienības svars nedrīkst pārsniegt 32 kg.

Ja vēlaties pārvadāt lielizmēra bagāžu, lūdzu, sazinieties ar airBaltic pārstāvjiem, lai sniegtu informāciju par bagāžas izmēriem un svaru un saņemtu apstiprinājumu par tās transportēšanu.

Jebkura maksa par bagāžas pārvadāšanu netiek atlīdzināta.

Reģistrācija uz airBaltic reisiem

airBaltic pasažieri var piereģistrēties on-line aviokompānijas mājās lapā.
No 6.03.2019 airBaltic reģistrēšanās lidojumam internetā (online check-in) noteikumos ir ieviestas izmaiņas – Business, Premium un Basic klases biļešu īpašnieki, kas būs rezervējuši sēdvietu, lidojumam varēs reģistrēties tiešsaistē 5 dienas (118 stundas) pirms lidojuma kā līdz šim. Basic tarifa biļetēm, bez rezervētas sēdvietas, turpmāk reģistrācija online būs pieejama 36 stundas pirms izlidošanas.
Reģistrēties tiešsaistē turpceļam un atpakaļceļam vienlaikus ir iespējams, ja līdz atpakaļceļa lidojumam reģistrācijas brīdī ir mazāk par 118 stundām un ja abus lidojumus izpilda airBaltic.
Tiešsaistes reģistrācija savienotajiem  lidojumiem ir pieejama 24 stundas pirms paredzētā izlidošanas laika.
Savienotajos lidojumos, kuros otro lidojumu veic cita aviokompānija, tiešsaistes reģistrācija abiem reisiem vienlaikus ir pieejama 24 stundas pirms izlidošanas.
Rīgas lidostā var reģistrēties lidojumam izmantojot lidostas darbinieku palīdzību, gan izmantojot pašreģistrēšanās automātus. Reģistrācijas beigu termiņš, izmantojot pašreģistrēšanās automātu, ir tāds pats, kā reģistrācijas beigu termiņš Jūsu lidojumam, kas Rīgas lidostā ir 40 minūtes ekonomiskās klases pasažieriem un 30 minūtes biznesa klases pasažieriem.

_____________________________________

Aviokompānija airBaltic ir lielākā Baltijā.


Aviokompānija airBaltic ir lielākā Baltijā. Tās piedāvājumā ir lēti lidojumi no Rīgas, Tallinas un Viļņas uz Eiropas, Skandināvijas, NVS un Tuvo Austrumu valstīm, Krieviju. AirBaltic piedāvā lētas aviobiļetes uz Maskavu, kā arī uz citām populārām pilsētām, piemēram, Amsterdama, Atēnas, Baku, Barselona, Berlīne, Billunda, Brisele, Budapešta, Burgasa, Cīrihe, Diseldorfa, Dublina, Dubrovnika, Frankfurte, Hamburga, Helsinki, Kijeva, Kopenhāgena, Larnaka, Londona, Maskava, Milāna, Minhene, Minska, Nica, Olbija, Oslo, Palanga, Palma de Maljorka, Parīze, Poprada, Prāga, Reikjavika, Rijeka, Roda, Roma, Rīga, Saloniki, Sanktpēterburga, Stokholma, Tallina, Tbilisi, Telaviva, Turku, Varšava, Venēcija, Verona, Viļņa, Vīne, Zalcburga un daudzas citas.

Viena no priekšrocībām, ko piedāvā aviokompānija, ir tiešie reisi no Rīgas un uz Rīgu, bez pārsēšanās, kā arī lidojumu biežums un ērts saraksts. airBaltic.lv un airbaltic.com mājas lapās bieži var atrast akcijas, kuru ietvaros var iegadāties īpaši lētas aviobiļetes.

Jāuzsver arī, ka lēti lidojumi no Rīgas, Tallinas un Viļņas cenas ziņā dažkārt ir ne mazāk izdevīgi kā līdzvērtīgi maršruti ar autobusu, auto, prāmi vai vilcienu. Turklāt tiešie reisi no Rīgas nodrošina arī neapstrīdamu jūsu dārgā laika ekonomiju.

Jāpiebilst, ka bieži Rīga un Latvija airBaltic reisiem ir pārsēšanās vieta no viena reisa uz citu, lai ceļotu no Rietumiem uz Austrumiem un atpakaļ. Un vēl ar iespēju iegādāties aviobiļetes lēti. Izmantojiet airbaltic.lv un airbaltic.com mājas lapas, lai atrastu lētas aviobiļetes jums nepieciešamajiem tiešajiem reisiem no Rīgas vai citām pilsētām, kā arī vienkārši, lai izdomātu, kur pavadīt nākamo atvaļinājumu vai nedēļas nogali.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka aviokompānija jau otro gadu pēc kārtas tiek atzīta par punktuālāko pasaulē. Pēc OAG datiem, vairāk nekā 9 no 10 airBaltic lidojumiem veikti bez kavējumiem. Tas padara tiešos reisus par garantēti ātriem, bet pārsēšanās – par drošām. Pateicoties tam, ka airBaltic sniedz iespēju iegādāties lidmašīnas biļetes no Rīgas uz 60 dažādām pasaules pilsētām, aviokompānijas klientiem ir ļoti plašas ceļojumu un biznesa braucienu iespējas.

Aviobiļetes no Rīgas un uz Rīgu bieži iegādājas kompānijas, kas norīko savus darbiniekus komandējumos, jo airBaltic piedāvā lielāko galamērķu skaitu Baltijas tirgū. Taču airBaltic biļetes ne mazāk populāras ir individuālo ceļotāju, kā arī tūristu grupu vidū. Turklāt, pateicoties tam, ka airBaltic bieži piedāvā akcijas – tā ir lieliska iespēja satikties draugiem un radiniekiem, kas dzīvo dažādās valstīs. Aviokompānija rūpējas par to, lai lidmašīnu biļetes būtu pieejamas visā pasaulē, tāpēc airBaltic piedāvājumā ir lēti lidojumi ne tikai no Rīgas, Tallinas un Viļņas, bet arī no daudzām citām pilsētām pasaulē.

Īpaši ērti iegādāties lētas aviobiļetes airBaltic ir tad, ja izlidošanas vieta ir Rīga un Latvija. Pasūtīt aviobiļetes lēti var ne tikai aviokompānijas mājas lapā internetā – airbaltic.lv un airbaltic.com–, bet arī tūrisma aģentūrās. Tāpat airBaltic mājaslapā ērti sekot akcijām.

AirBaltic akcijas attiecas gan uz parastajām vietām lidmašīnas salonā, gan uz biznesa klasi. Tas attiecas gan uz reisiem uz Maskavu, gan uz visiem citiem galamērķiem: Amsterdama, Atēnas, Baku, Barselona, Berlīne, Billunda, Brisele, Budapešta, Burgasa, Cīrihe, Diseldorfa, Dublina, Dubrovnika, Frankfurte, Hamburga, Helsinki, Kijeva, Kopenhāgena, Larnaka, Londona, Maskava, Milāna, Minhene, Minska, Nica, Olbija, Oslo, Palanga, Palma de Maljorka, Parīze, Poprada, Prāga, Reikjavika, Rijeka, Roda, Roma, Rīga, Saloniki, Sanktpēterburga, Stokholma, Tallina, Tbilisi, Telaviva, Turku, Varšava, Venēcija, Verona, Viļņa, Vīne, Zalcburga un pārējie.

Izvēlieties ne tikai lētas aviobiļetes, bet, ja vēlēsieties, arī noteiktu vietu vai ēdienu brokastīs, pusdienās, vai vakariņās lidojuma laikā. Turklāt, iegādājoties aviobiļetes tiešajiem reisiem no Rīgas un citām pasaules pilsētām mājas lapā airbaltic.lv vai airbaltic.com, jūs varēsiet arī rezervēt