TUI Baltics uzsāk tiešos reisus no Rīgas uz Antāliju

23.04.2019
TUI Baltics uzsāk tiešos reisus no Rīgas uz Antāliju
21.aprīlī 2019.gadā TUI Baltics – oficiālais TUI tūroperatora pārstāvis Lietuvā, Latvijā un Igaunijā – uzsāk vasaras programmu no Rīgas uz Antāliju. TUI aviopārlidojuma partneris uz konkrēto galamērķi ir aviokompānija Onur Air ar lidmašīnu Airbus A321.  Visas vasaras garumā reisi tiks nodrošināti divas reizes nedēļā – trešdienā un svētdienā.

TUI sadarbībā ar Turcijas vēstniecību par godu tradicionālajiem Turcijas Nacionālajiem bērnu aizsardzības svētkiem, kas tiek svinēti 23.aprīlī nosūta 24 personu grupu (21 bērnu) no Bērnu un jauniešu centra Ziemeļi ar Onur Air kompāniju atpūsties uz Antāliju no 21.-28.aprīlim.

Turcija ir viena no iecienītākajiem virzieniem tūristiem no Latvijas. Ik gadu 10% no Latvijas iedzīvotājiem, izmantojot tūrisma kompāniju pakalpojumus, izvēlas Turcijas kūrortus.

Ar tūroperatora TUI ienākšanu Baltijas tirgū, tūristiem tagad ir pieejami atpūtas koncepti TUI Fun&Sun, TUI Day&Night un bērnu klubs TUI Toucan. Koncepti ir populāri starp simtiem tūkstošu ceļotāju no Eiropas, pateicoties labam līdzsvaram starp cenu un kvalitāti, kur īpaša uzmanība tiek pievērsta detaļām.

TUI Fun&Sun -  tā ir ideāla formula ģimenes atpūtai. Bērniem tie ir aizraujoši piedzīvojumi, vecākiem – iespēja atpūsties un pievērst uzmanību sev, papildus tiek piedāvāts kvalitatīvs un veselīgs ēdiens. Visiem kūrortiem ir skaistas un populāras pludmales Turcijā.

Day & Night Connected – tas ir jauniešu atpūtas koncepts. Aktīva nakts dzīve, Wellness un fitness, daudzveidīgi restorāni un bāri, kas strādā pēc Ultra All Inclusive koncepta, un ir pieejams kvalitatīvs internets.

Visi TUI koncepti uzsāks savu darbu no 01.05.2019. līdz sezonas beigām.


1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)