AvioKases.lv

AvioKases.lv Jaunumi

1 2 3
17.01.2024

Lētas aviobiļetes – pieejams pakalpojums ceļojumiem

Lētas aviobiļetes ir kļuvušas par populāru un pieprasītu ceļošanas līdzekli daudziem pasažieriem. Attīstoties aviācijas nozarei un paplašinoties aviokompāniju maršrutiem, lētu aviobiļešu meklēšanas pakalpojumi ir kļuvuši plaši pieejami.

Lasīt tālāk

Lētas aviobiļetes – pieejams pakalpojums ceļojumiem
08.01.2024

Kā iegādāties lētas aviobiļetes: padoms no profesionāļa ar lielu pieredzi

Ceļojumi ir kļuvuši par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu, un daudzi no mums dod priekšroku gaisa satiksmei, lai ātri un ērti ceļotu. Tomēr aviobiļešu izmaksas var ievērojami samazināt ceļojuma vērtību. Šajā rakstā mēs dalāmies savā profesionālajā pieredzē un sniedzam padomus, kā iegādāties lētas aviobiļetes.

Lasīt tālāk

Kā iegādāties lētas aviobiļetes: padoms no profesionāļa ar lielu pieredzi
19.12.2023

Uzzini, kādēļ lidmašīnā neizvēlēties sēdvietu aizmugurē vai pie ejas

Rezervējot aviobiletes un sēdvietu lidmašīnā, daudzi pasažieri priekšroku dod sēdvietai pie loga – var baudīt skatus un atbalstīt galvu, ja uznāk snaudiens. Citi, it īpaši garo kāju īpašnieki, labprāt izvēlas sēdvietu pie ejas. Reti kurš labprātīgi izvēlas sēdvietu vidū.

Lasīt tālāk

Uzzini, kādēļ lidmašīnā neizvēlēties sēdvietu aizmugurē vai pie ejas
22.10.2023

Francija piedāvā ierobežot lētās aviobiļetes

Francijas transporta lietu ministrs paziņoja, ka rosinās Eiropas Savienībā (ES) noteikt minimālo avio biļešu cenu slieksni, lai mazinātu oglekļa emisijas. Klemāns Bons uzskata, ka aviobiļetes par 10 eiro vairs nav iespējamas, informē "Euronews". Noteikt minimālo aviobiļešu cenu slieksni nav pirmais Francijas valdības solis, lai mazinātu samilzušo dabas piesārņojuma problēmu. 2023. gadā maijā tika ieviesti ierobežojumi iekšzemes lidojumu maršrutos.

Lasīt tālāk

Francija piedāvā ierobežot lētās aviobiļetes
11.10.2023

Labākā diena aviobiļešu iegādei: cik var ietaupīt?

Starptautiskās aviobiļetes vajadzētu rezervēt aptuveni 60 dienas pirms lidojuma (un ne vairāk kā 4 mēnešus līdz lidojumam) optimālai pieejamībai un ietaupījumam (vidēji ap 10%), tā teikts "Expedia Air Travel Hacks Report" 2024. gada pārskatā.

Lasīt tālāk

Labākā diena aviobiļešu iegādei: cik var ietaupīt?
1 2 3

Lētas aviobiļetes

Lētas aviobiļetes lidojumiem uz Eiropu. Atlaides aviobiļetēm un pēdējā brīža aviobiļetes. Piedāvājumi no dažādiem aviokompānijām.

Lai izsekotu informācijai, kad tiek piedāvāti lēti lidojumi no Rīgas vai citām pilsētām, izpētei būtu jāvelta vairākas stundas dienā. Labāk ļaujiet šo darbu darīt Aviokases.lv – gudru ceļojumu mājaslapai. Un tā vietā izplānojiet, uz kuru valsti nākamreiz Jūs izvēlēsities lidot lētāk, izmantojot kādu no aviokompāniju Ryanair, Wizzair, Norwegian, easyJet, airBaltic, Aeroflot vai Lufthansa piedāvājumiem. Ātri salīdzināt.

Aviokases.lv Jums piedāvā meklēt lētas aviobiļetes, rezervēt aviobiļetes internetā, kā arī iepazīties ar aviokompāniju speciālajiem piedāvājumiem. Lēti lidojumi uz Eiropu, Āziju, Ameriku, Austrāliju un Tuvajiem Austrumiem pa īpaši lētām cenām. Mūsu portāls piedāvā veikt aviobiļešu rezervācijas on-line. Pasūtīt aviobiļeti internetā – viegli un izdevīgi. Sīkāka informācija par to, kā rezervēt aviobiļeti internetā, atrodama aviobiļešu rezervēšanas noteikumos. Kā arī Jums ir iespēja pārbaudīt veiktos aviobiļešu pasūtījumus un piereģistrēties lidojumam. Šeit var pasūtīt lētas viesnīcas. Ceļojumi, atpūta un letasaviobiletes Ēģiptē, Taizemē, Turcijā, Itālijā, Grieķijā, Portugālē, Horvātijā, Bulgārijā, Spānijā, Kiprā, Kanāriju salās.