Coral Travel

 

Coral Travel Jaunumi

1 2
15.02.2024

Tūrisma operators «Coral Travel Latvia» atzīmē dzimšanas dienu

Starptautiskais tūroperators «Coral Travel Latvia» 15. februārī atzīmē dzimšanas dienu, jo 2021.gadā tas tika oficiāli reģistrēts Latvijā. 2024. gada 15. februārī aprit tieši trīs gadi, kopš tūroperators “Coral Travel Latvia” ienāca Latvijas tirgū. Trīs gadi nav daudz, taču noteikti nav maz.

Lasīt tālāk

Tūrisma operators «Coral Travel Latvia» atzīmē dzimšanas dienu
21.06.2023

«Coral Travel» svin: Pirms diviem gadiem cēlāmies spārnos, lai dotos uz Turciju!

Divi gadi ir stabilitātes zīmogs tūroperatoram, kuru laikā tiek izkopti darba principi, kārtība, ētika. “Coral Travel Latvia” ir jau atpazīts ar konkrētu stilu un ir ieguvis noteiktu reputāciju tirgū. “Coral Travel Latvia” ir pirmais Turcijas tūroperators Latvijā un ar godu pilda šī “titula” uzliktos pienākumus – popularizējot un virzot Turciju

Lasīt tālāk

«Coral Travel» svin: Pirms diviem gadiem cēlāmies spārnos, lai dotos uz Turciju!
13.01.2022

Tūroperators «Coral Travel» atkal lidos ar «Turkish Airlines»

Starptautiskā tūrisma operatora Coral Travel Latvija klienti jau otro sezonu pēc kārtas baudīs pasaulē iecienītās un novērtētās aviokompānijas Turkish Airlines priekšrocības. Pirmais lidojums jau pavisam drīz - 2022. gada 24. aprīlī, atklājot jauno Turcijas vasaras sezonu.Lasīt tālāk

Tūroperators «Coral Travel» atkal lidos ar «Turkish Airlines»
22.10.2021

VASARAS SEZONA CEĻOJUMI

TURCIJA. Alānija. Brīnišķīga kūrortpilsēta, kas atrodas Turcijas Rivjērā, kur saule spīd gandrīz 300 dienas gadā. Side.Populārs brīvdienu galamērķis. Kemera ir daļa no Turcijas Rivjēras, kas atrodas Taurus kalnu pakājē.  Beleka, atpūtniekus piesaista ar savām skaistajām smilšu pludmalēm un nelielo priežu mežu, termālajām vannām un golfa laukumiem.

Lasīt tālāk

VASARAS SEZONA CEĻOJUMI
24.08.2021

INFORMĀCIJA PAR IEROBEŽOJUMIEM - Izlidojot uz Turciju

Visim 72 stundu laikā pirms ieceļošnas Turcijā obligāti jāaizpilda anketa un jāsaņem HES kods. Kods būs nepieciešams jau Rīgas lidostā, lai veiktu reģistrāciju uz reisu. Visiem 48 stundu laikā pirms ieceļošnas Latvijā obligāti jāaizpilda anketa www.covidpass.lv un jāsaņem QR kods. Kods būs nepieciešams jau Antālijas lidostā, lai veiktu reģistrāciju uz reisu.Lasīt tālāk

INFORMĀCIJA PAR IEROBEŽOJUMIEM - Izlidojot uz Turciju
1 2

Coral Travel Latvia

Coral Travel Latvia
Starptautiskais tūroperators Coral Travel Latvia sācis savu darbu Latvijā!

Jau šajā vasarā Coral Travel aicina Latvijas tūristus ceļot uz Turciju. Rudenī  tūroperators piedāvās ceļot arī uz Ēģipti.
Coral Travel ir starptautiskais tūroperators, kas pieder OTI Holdingam, kompāniju grupa veiksmīgi darbojas jau 28. gadu, apkalpojot klientus tādās jomās, ka tūroperators, tūrisma aģentūra, pieņemošais operators, galamērķu kontroles centrs, izmitināšana viesnīcās. OTI Holding iekļauj sevī vairākus vādošus tūrisma sektora starptautiskus brendus.
Kā kompāniju grupa, OTI Holding apkalpoja 3,2 miljonus tūristus 2019.gadā. Starp tiem Turcijā tika apkalpoti 1,75 miljoni.

OTI HOLDING

Pateicoties inovatīvām skatienam un īpašai kvalitātes sajūtai, OTI Holding vienmēr ir bijis viens no tūrisma sektora līderiem, ieskaitot visus savus brendus, sākot no 1992 gada.
OTI Holding dārbojas caur 27 kompānijām, 16 valstīs. OTI Holding vienmēr cenšas izplatīties un augt, tajā pašā laikā nezaudējot kvalitātes un klientu apmierinātības līmenī.

CORAL TRAVEL

1994 gadā atvērās pirmais Coral Travel birojs Maskavā. Pateicoties savai pieredzei un kvalitatīva servisa saprašanai tas aizņēma savu vietu starp drošākam kompānijām tirgū.
Galvēnāis birojs atrodas Maskavā, bet darbība tiek organizēta caur vairākiem pārdošanas birojiem dažādās valstīs:
- 30 pilsētas Krievijā ar galveno biroju Maskavā
- 5 pilsētas Ukrainā, ar galveno biroju Kijevā;
- 11 pilsētas Polijā, ar galveno biroju Varšavā;
- 2 Turcijas pilsētas;
- Minska/Baltkrievija;
- Tbilisi/Gruzija;
- Diseldorfa/Vācija.
Pirmajā vietā ir tādas valstis, kā Turcija, Ēģipte, Taizeme, Grieķija, Spānija, Arābu Emirāti, Tunisija, Bulgārija, Vjetnama, Indija, Dominikāna, bet kopumā Coral Travel organizē braucienus, vairāk, kā uz 40 valstīm.

Coral Travel Tūrisma aģentūru ķēde

• Ka tūrisma aģentūra Coral Travel sācis savu darbību 2001. gadā Krievijā un tagad ir 2110 pārdošanas biroji dažādās valstīs. 1550 no kuriem atrodas Krievijā, 550 no tiem strāda zem Sunmar brenda, 320 Ukrainā, 150 Polijā, 60 Turcijā un 30 Baltkrievijā.
• Coral Travel pārdošanas biroji piedāvā saviem Krievijas un Ukrainas klientiem dažāda budžeta tūrisma paketes, grupu tūres, kultūras braucienus un atpūtas ceļojumus.
• Coral Travel Elite Travel Agency, kas nodrošina VIP servisa pakalpojumus veic savu darbību caur 50 pārdošanas birojiem Krievijā un 11- Ukrainā.

Coral Travel Baltic 2021

Starptautiskais tūroperators, Coral Travel sācis savu darbību Baltijas Valstīs!
• Coral Travel Lithuania plāno sākt lidojumus 14.Jūnijā;
• Coral Travel Latvia plāno sākt lidojumus 19.Jūnijā;
• Coral Travel Estonia plāno sākt lidojumus 15.Jūnijā;

Coral Travel Latvia lidojumi


• 2021.gada vasaras lidojumi no Rīgas uz Antāliju tiks izpildīti ar Turkish Airlines
Čarterreisi tiks izpildīti ar Boeing 737 NG lidmašīnu (169 vietas):
- 153 economy class seats;
- 16 business class seats.
• Noteikumi:
- Nododamā bagāža 30kg/katram cilvēkam (izņemot bērniem līdz 2 gadiem);
- Rokas bagāža līdz 8kg/katram cilvēkam;
- bezmaksas ēdināšana lidojuma laikā;

Coral Travel - uzticams tūroperators no Turcijas

Nedaudz no vēstures - Coral Travel ir daļa OTI Holding grupas, kas 28 gadu laikā ir kļuvusi par vienu no pasaules tūrisma nozares līderiem, sniedzot kvalitatīvus tūrisma braucienus vairāk nekā 18 miljoniem apmierinātu klientu. OTI Holding darbojas 5 kontinentos, tam ir meitas uzņēmumi 13 valstīs un 6000 darbinieku. Uzņēmums organizē ceļojumus uz gandrīz 90 galamērķiem 38 pasaules valstīs, ieskaitot Turciju, Grieķiju, Spāniju, Ēģipti, Apvienotos Arābu Emirātus un Taizemi.

Nedaudz par šodienu - Coral Travel Latvia ir spēcīga komanda, kas apvieno savu pieredzi ar starptautiskām zināšanām un mīlestību pret ceļošanu, pasaules izzināšanu un cilvēkiem, lai sniegtu Jums augstākās klases produktu un vislabāko no dāvanām - mīlestības un prieka pilnus dzīves mirkļus! Šobrīd Coral Travel Latvia piedāvā drošus un neaizmirstamus ceļojumus uz Turciju un Ēģipti, bet jau pavisam, pavisam drīz mēs Jums atklāsim ilgi gatavotu pārsteigumu...