Vasara 2020! Atpūtas ceļojumi.

03.01.2020
Vasara 2020! Atpūtas ceļojumi.

Mēs vēlētos Jūs iepazīstināt ar vasaras sezonas jaunumiem.

Šīs sezonas jaunums - ir Maroka. Valsts, kuras gars slēpjas arhitektūras un mākslas pieminekļos. Valstij ir raksturīgas neatkārtojamas ainavas: smalko smilšu pludmales pakāpeniski pārvēršas par unikālām ielām, kas veido rajonus, kas pārtop pilsētās. 

Vēl viens šīs sezonas jaunums ir Tunisija, valsts, kur jūs varat aplūkot iespaidīgās Kartāgas drupas vai doties aizraujošā safari pa Sahāras tuksnesi. Ziemeļāfrikas valsts neatstās vienaldzīgu nevienu, un pat, ja ceļotājs katru gadu ir apņēmies doties uz citu valsti, ir maz tādu, kas nevēlas atgriezties Tunisijā.

Trešais jaunums – Itālija – Apūlija – reģions, kas ir zināms kā "Itālijas zābaka papēdis". Šī ir viena no jaunākajām un modernākajām tūrisma vietām Eiropā, kur atpūta un izklaide tiek apvienotas ar īstām Itālijas ciemata tradīcijām un tūkstošiem gadu seno Apūlijas pilsētu vēsturi.

 

Mums ir ļoti svarīgi, lai jūsu brīvdienas ir izdevušās un jūs esat apmierināti. Vienīgais, kas ir jāizdara jums - ir jāizvēlas, uz kurieni  vēlaties doties. Un izvēle ir ļoti plaša - jūs varat izvēlēties labāko atpūtas galamērķi pēc saviem ieskatiem un gaumes - no populārajiem Turcijas vai Grieķijas kūrortiem līdz eksotiskajai Tunisijai, no Eiropeiskās Spānijas, Itālijas, Bulgārijas, Horvātijas vai Melnkalnes līdz pat Marokai.
 

  • Vasaras sezonas ceļojumi līdz 50% izdevīgāk
  • Pirmā iemaksa tikai 69 EUR/pers.
  • Zemākās cenas garantija

DĀVANA: 50 EUR VĒRTĪBĀ pakalpojums - ZELTA elastīgais ceļojums

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)