travel all world countries and cities

Gruzija. Ceļojums uz Gruziju

19.07.2019
Gruzija. Ceļojums uz Gruziju
Gruzija Ceļojums uz Gruziju 5 dienas / 4 nakti.

Aviotūre UZ GRUZIJU bez pārlidojuma individuāliem ceļotājiem. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Kutaisi – Tbilisi – Bodre – Signagi – Veliscihe- Tsinandali – Mcheta – Anauri – Kazbegi – Tbilisi – Kutaisi. KRIEVU VALODĀ!


1. diena

Aviopārlidojums Rīga – Kutaisi. Ierašanās  Kutaisi. Transfērs uz Tbilisi, iekārtošanās viesnīcā Tbilisi. Brīvais laiks.Vakarā Jūs sagaida vakariņas gruzīņu restorānā, ar gardu gruzīņu vīnu un folkloras priekšnesuma pavadībā. Brīvs laiks pilsētā. Nakts Tbilisi.


2. diena

Brokastis. Tbilisi apskates ekskursija, kas kopš viduslaikiem tiek uzskatīta par Kaukāza atslēgu. Metekhi katedrāles apmeklējums, kuras celtniecība aizsākās XIII gadsimtā. Zināmākais un senākais pilsētas piemineklis – Narikala cietoksnis («Neieņemamais cietoksnis»), ko mēdz dēvēt arī par Tbilisi sirdi un dvēseli. Cietoksnis atrodas Mtacminda kalnā un no tā paverās brīnišķīga pilsētas panorāma. Gājēju tilts, kas savieno Tbilisi vecpilsētu ar pilsētas jaunāko daļu. Pastaigāsieties pa Abanotubani  kvartālu, kur atrodas slavenās sērs pirtis, un pa Šardenu – slaveno ielu ar daudziem restorāniņiem un kafejnīcām. Tad pastaigāsieties virzienā uz Sinagogu un apmeklēsiet VII gs. Ciānas baznīcu – viens no slavenākajiem Tbilisi vecpilsētas pieminekļiem, kā arī daudzu slavenu rakstnieku, aktieru, zinātnieku un vietējo  Gruzijas varoņu panteonu, kā arī Ančishati baziliku. Nakts Tbilisi.

3. diena

Brokastis. Izbraukšana uz Gruzijas austrumu daļu– Kahetiju, vīna ražošanas dzimteni. Visā pasaulē ir apmēram 2000 vīnogu veidu, 500 no tiem audzē Kahetijā. No sākuma apskatīsim Svētā Nino baziliku sieviešu klosterī Bodbe, kur pēc vēlēšanās ir iespēja pieiet pie brīnumdaroša Svētā Nino avota. Tālāk dosieties uz ļoti skaistu pilsētiņu Signahi – mīlas pilsēta, kurai apkārt stiepjās cietokšņu sienas un kura ie slavena ar savu arhitektūru. Tā ir arī slavena ar savu Signahi cietoksni, kurš atrodas Gruzijas pašu slavenāko un lielāko cietokšņu sarakstā. Tad apmeklēsim ciematu Veliscihe ar apskates ekskursiju uz senāko 300 gadu vecu vīnu pagrabu  Numusi – klasisks Kakhetijas arhitektūras piemineklis. Šeit jums piedāvās nodegustēt paštaisītu sarkanvīnu, baltvīnu un iepazīstinās ar tehnoloģijām. Ekskursija uz slvenā gruzīnu dzejnieka, kņaza Aleksandra Čavčavadzes rezidenci Tsinandali ciemā. Ciems apbur ar «burvju dārzu», pili un brīnišķīgo ainavu, kas paverās uz Alazani ieleju. Teritorijā atrodas arī vecs vīna pagrabs, tā kolekcijā glabājas īpaši seni vīni. Muzeja, teritorijas un vīna pagraba apskate. Atgriešanās viesnīcā.  Nakts Tbilisi.


4. diena

Brokastis. Brauciens uz Kazbegi. Te atrodas ievērojamākais šī reģiona kalns – Kazbegi.Gergeti Trīsvienības baznīcas apmeklējums (14. gs.)– ievērojamu Gruzijas arhitektūras pieminekli, kas atrodas 2200 m virs jūras līmeņa varenā Kazbeki kalna (5000m) nogāzē. Gruzīni apgalvo, ka tuvāk debesīm neatrodas neviens cits dievnams visā Eiropā. Klosteris atrodas 2200 metru augstumā un ir iecienīts visas pasaules svētceļnieku galamērķis (uz vietas tiek apmaksāti izdevumi par transportu, kas uzved tūristus augstu kalnos līdz baznīcai).Atpakaļceļā uz Tbilisi. Ananuri cietokšņa un klostera apmeklējums. Jau viduslaikos no šī cietokšņa kontrolēja ceļu no Ziemeļkaukāza uz Gruzijas vidieni. Mcheta (Otrā Jeruzaleme) – senākā Gruzijas pilsēta, pirmā galvaspilsēta. Atgriešanās viesnīcā.  Nakts Tbilisi.


5. diena


Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Agri no rīta transfērs uz Kutaisi lidostu. Aviopārlidojums Kutaisi – Rīga.

Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, Jūs varat turpināt savu atpūtu kūrortpilsētā Batumi papildus 3 naktis

Programmas cena vienai personai izvietojoties divvietīgā numurā: 329 EUR + aviobiļetes cena Rīga – Kutaisi – Rīga / Wizz Air  90 – 190 EUR/
Piemaksa par izvietošanos vienvietīgā numurā : 96 EUR

Ceļojumi:  Сентябрь 4 – 8, 2019 (Тбилиси) / Сентябрь 8 – 11, 2019 Батуми (опция)

  Сентябрь 18 – 22, 2019 (Тбилиси) / Сентябрь 22 – 25, 2019 Батуми (опция)

  Октябрь 2 – 6, 2019 (Тбилиси) / Октябрь 6 – 9, 2019 Батуми (опция)

(даты совпадают с рейсами WIZZ AIR Rīga - Kutaisi)

Стоимость доплаты за Батуми:

- на одного человека с учётом розмещения в двухместном номере в Евро:   219 EUR

- при размещение в одноместном номере : 307 EUR


1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)