Starptautiskie autobusu maršruti

15.07.2020
Starptautiskie  autobusu  maršruti
Starptautiskie  autobusu  maršruti Ecolines
 

Autobusu biļetes Ecolines. Ērtības autobusos - Gaisa kondicionieris, atgāžami krēsli, video,audio,ēdienkarte,autobusā apkalpo pavadone, tualete.
Jūsu drošību  brauciena laikā nodrošinās  lieliski autobusi un profesionāli šoferi ,bet,ja ceļā jāpavada vairāk  nekā viena diennakts,par Jūsu ērtībām rūpēsies laipnās un izpalīdzīgās pavadones.Lai brauciena laikā Jūs nenogurtu un justos kā mājās, autobusos tiek atskaņota mūzika un demonstrētas videofilmas, kā arī ir iespējams iegādāties uzkodas, siltos ēdienus un dzērienus. Autobusos ir patīkama tempera - tūra, sēdekļu atzveltnes ir nolažamas, lai jūs varētu atpūsties. Iegādājoties biļeti  braucienam, lūdzu, uzdodiet visus Jūs interesējošos jautājumus un uzmanīgi ieklausieteis biļešu tirdzniecības menedžera sniegtajā informācijā.Tāpat mēs lūdzam Jūs ievērot biļešu iegādes un bagāžas pārvadašanas noteikumus.
Lux Express ir jauna pieeja autobusu nozarē. Dodoties biznesa ceļojumā uz Lietuvu vai Igauniju, Jūs ietaupīsiet ne tikai laiku, ceļā strādājot, izmantojot interneta pieslēgumu, bet - arī līdzekļus, izmantojot īpašās atlaides un piedāvājumus.

Lux Express piedāvā vairākas biznesa ceļojumiem nozīmīgas priekšrocības:

Bezmaksas bezvadu interneta pieeja;
Bezmaksas karstie dzērieni;
Jaunākā prese;
220V kontaktligzda pie katra sēdvietu pāra;
Mūzikas programmas pārraide sadarbībā ar mūzikas kanālu Seitse;
Papildus ērtībām arī vairāk vietas starp sēdvietām;
Īpašas cenas un nosacījumi rezervējot nomas auto;
Periodiski īpašie piedāvājumi.
Ir 3 veidu biznesa autobusi:
1.Lux Express
Ērts autobuss ar platu atstarpi starp krēsliem. Autobusu biļetes cenā ietilpst WiFi, karstie dzērieni, laikraksti, 220 V kontaktligzda pie katra sēdekļu pāra, Kanal 7 izklaides programma visu brauciena laiku.
2.Lux Express Special Lounge
LuxExpress aizmugurē ar starpsienu atdalīta privāta lounge ar ādas sēdekļiem un krēsliem. Biļetes cenā ietilpst ūdens, riekstu maisījums, WiFi, karstie dzērieni, laikraksti, 220 V kontaktligzda pie katra sēdekļu pāra, Kanal 7 izklaides programma visu brauciena laiku.
3.Lux Express Special
Privāts mikroautobuss ar atdalītiem atsevišķiem sēdekļiem un personisku audio risinājumu. Biļetes cenā ietilpst maltīte ar dzērieniem, WiFi, laikraksti, 220 V kontaktligzda pie katra sēdekļa, pieturas pēc pieprasījuma izkāpšanai visā maršruta garumā.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)