Aviācijas nozares rekordi lūst - 24 stundu ietvaros lido vairāk nekā 17 miljoni pasažieru

10.08.2019
Aviācijas nozares rekordi lūst - 24 stundu ietvaros lido vairāk nekā 17 miljoni pasažieru
2019. gada 24. jūlijā tika piedzīvota aviācijas nozarē līdz šim noslogotākā diena, kad lidojumu izsekošanas aplikācija gaisa satiksmē reģistrējusi 225.000 lidaparātus.

Portāls dailymail.co.uk ziņo, ka jau šodien, 9. augustā iepriekšējais rekords tiks lauzts – 24 stundu ietvaros ar lidaparātiem ceļos vairāk nekā 17 miljoni pasažieru visā pasaulē.

Prognoze nāk no ceļojumu datu un analītikas firmas "Cirium", kas ik gadu analizē vairāk nekā 70 miljonus ceļojumu, lai sniegtu kopējo ieskatu tūrisma industrijā.

"Cirium" ziņo, ka visnoslogotākās aviokompānijas pasaulē jūlija un augusta mēnešos ir lielie ASV aviopārvadātāji American Airlines, Delta Air Lines, Southwest Airlines un United Airlines, kā arī Īrijas aviokompānija Ryanair, kas pārvadā aptuveni 192 miljonus pasažieru.

Tikmēr visnoslogotākās lidostas ir Pekina, Atlanta, Dubaija, Losandželosa un Tokija-Haneda, un tiek prognozēts, ka līdz augusta beigām tranzītā tikai caur šīm piecām lidostām dosies vairāk nekā 51 miljons ceļotāju.

"Cirium" arī prognozē, ka 23. augusts būs gada noslogotākā diena lidojumiem no Apvienotās Karalistes. Gandrīz pus miljons Lielbritānijas ceļotāju piektdien, nedēļu pirms septembra sākuma, dosies brīvdienās un kopumā šai dienā ir paredzēti vairāk nekā 2600 lidojumi.

Autors: Jānis Pēteris Bērziņš
Avots: Baltictravelnews.com/dailymail.com
1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)