AvioKases.lv

AvioKases.lv Jaunumi

22.06.2019

Igaunijas nacionālā aviosabiedrība Nordica rudenī slēgs piecus maršrutus

Igaunijas nacionālā lidsabiedrība "Nordica" piektdien, 21. jūnijā, paziņojusi par gaidāmo reorganizāciju, kuras gaitā oktobra beigās paredzēts slēgt piecus nerentablus maršrutus no Tallinas uz Kijevu, Kopenhāgenu, Tronheimu, Viļņu un Vīni, līdz uzlabosies konkurences situācija. Turpināsies lidojumi no Tallinas uz Briseli, Stokholmu un Varšavu, ko no 1. jūlija apkalpos Polijas nacionālā aviokompānija LOT Polish Airlines.Lasīt tālāk

Igaunijas nacionālā aviosabiedrība Nordica rudenī slēgs piecus maršrutus
14.05.2019

airBaltic no Rīgas uz Dublinu lidos arī ziemas sezonā

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņojusi par lēmumu turpināt regulāros lidojumus no Rīgas uz Īrijas galvaspilsētu Dublinu arī ziemas sezonā. Lidojumi tiks veikti četras reizes nedēļā, un aviobiļešu cena būs, sākot no 49 eiro.


Lasīt tālāk

airBaltic no Rīgas uz Dublinu lidos arī ziemas sezonā

Lētas aviobiļetes

Lētas aviobiļetes lidojumiem uz Eiropu. Atlaides aviobiļetēm un pēdējā brīža aviobiļetes. Piedāvājumi no dažādiem aviokompānijām.

Lai izsekotu informācijai, kad tiek piedāvāti lēti lidojumi no Rīgas vai citām pilsētām, izpētei būtu jāvelta vairākas stundas dienā. Labāk ļaujiet šo darbu darīt Aviokases.lv – gudru ceļojumu mājaslapai. Un tā vietā izplānojiet, uz kuru valsti nākamreiz Jūs izvēlēsities lidot lētāk, izmantojot kādu no aviokompāniju Ryanair, Wizzair, Norwegian, easyJet, airBaltic, Aeroflot vai Lufthansa piedāvājumiem. Ātri salīdzināt.

Aviokases.lv Jums piedāvā meklēt lētas aviobiļetes, rezervēt aviobiļetes internetā, kā arī iepazīties ar aviokompāniju speciālajiem piedāvājumiem. Lēti lidojumi uz Eiropu, Āziju, Ameriku, Austrāliju un Tuvajiem Austrumiem pa īpaši lētām cenām. Mūsu portāls piedāvā veikt aviobiļešu rezervācijas on-line. Pasūtīt aviobiļeti internetā – viegli un izdevīgi. Sīkāka informācija par to, kā rezervēt aviobiļeti internetā, atrodama aviobiļešu rezervēšanas noteikumos. Kā arī Jums ir iespēja pārbaudīt veiktos aviobiļešu pasūtījumus un piereģistrēties lidojumam. Šeit var pasūtīt lētas viesnīcas. Ceļojumi, atpūta un letasaviobiletes Ēģiptē, Taizemē, Turcijā, Itālijā, Grieķijā, Portugālē, Horvātijā, Bulgārijā, Spānijā, Kiprā, Kanāriju salās.