airBaltic no Rīgas uz Dublinu lidos arī ziemas sezonā

14.05.2019
airBaltic no Rīgas uz Dublinu lidos arī ziemas sezonā
Rīga. Latvijas aviokompānija airBaltic paziņojusi par lēmumu turpināt regulāros lidojumus no Rīgas uz Īrijas galvaspilsētu Dublinu arī ziemas sezonā. Lidojumi tiks veikti četras reizes nedēļā, un aviobiļešu cena būs, sākot no 49 eiro.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Ņemot vērā augsto pieprasījumu un pozitīvās atsauksmes par Rīga–Dublina maršruta ieviešanu 2019. gada vasaras sezonā, mēs esam priecīgi paziņot, ka Dublina papildinās arī mūsu ziemas maršrutu karti. Tagad airBaltic pasažieriem būs iespēja ceļot starp abām pilsētām visu cauru gadu par ļoti pievilcīgām cenām ekonomiskajā vai mūsu pilna apjoma pakalpojumu biznesa klasē jaunajā un ērtajā Airbus A220-300 lidmašīnā."
Maršruts    Lidojuma biežums    Cena*,
Pamata    Cena*,
Premium    Cena*,
Biznesa klase
 Rīga–Dublina    4 lidojumi nedēļā    49 eiro    109 eiro    599 eiro
 

*Zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.aviokase.lv

Maršrutā Rīga–Dublina pasažieriem tiks nodrošināta iespēja savai rezervācijai pievienot maltīti, kuras cena sākas no 7 eiro. Turklāt, rezervējot biļetes airBaltic, pasažieriem vienmēr būs iespēja bez maksas ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību un personīgo mantu. Tāpat pasažieri tagad var iegādāties jaunu pakalpojumu – papildu četru kilogramu svaru savai bezmaksas rokas bagāžai, sākot no 8,99 eiro. Izmantojot šo pakalpojumu, kopējais rokas bagāžas svars var sasniegt 12 kilogramus.

Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts un biļetes pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.aviokase.lv.
1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)