Tūroperators Tez Tour atklāj jauno vasaras sezonu.

12.04.2019
Tūroperators Tez Tour atklāj jauno vasaras sezonu.
Kuri ir pieprasītākie gala mērķi?

Latvijas vadošais tūrisma operators Tez Tour šī gada vasaras sezonā, kas kompānijai oficiāli sākas 12. aprīlī, plāno pārvadāt par 52% vairāk pasažieru – salīdzinājumā ar iepriekšēja gada attiecīgo periodu.

Pieaugot pārvadāto pasažieru skaitam, kas vēlas doties atpūsties uz citām valstīm šajā vasaras sezonā, sadarbībā ar aviokompānijām, piemēram, nacionālo aviokompāniju “airBaltic” un Turcijas nacionālo aviokompāniju “Turkish Airlines”, tiks nodrošināts, salīdzinājumā ar 2018. gada vasaras sezonu, par 38% lielāks čarterreisu skaits – kopumā plānoti 532 čarterreisi.

“Pasažieru skaita pieaugums ir iespējams – t.sk. arī tāpēc, ka lidojumos tiks izmantoti lidmašīnu tipi, kas spēj pārvadāt lielāku skaitu pasažieru, turklāt vienlaikus tādējādi tiks samazināta arī aviobiļešu pašizmaksa. Pateicoties lieliskai, ilggadīgai sadarbībai ar aviokompānijām airBaltic un “Turkish Airlines”, mēs arī šogad vasaras sezonā nodrošināsim mūsu klientiem augstākās kvalitātes lidojumus,“ klāsta “Tez Tour” Latvija vadītājs Konstantīns Paļgovs.

“Tie būs līdz 8 čarterreisiem nedēļā uz Turciju, 3 čarterreisi nedēļā uz Grieķiju, 2 čarterreisi nedēļā uz Bulgāriju, 1 čarterreiss nedēļā uz Itāliju, kā arī grupu tūres ar regulārajiem lidojumiem uz Spāniju, Sicīlijas, Kipras, Maljorkas un Rodas salu,” informēja K. Paļgovs.

    Viņš piebilst, ka “Tez Tour” piedāvāto čarterreisu skaits ir lielākais Latvijā, ko nodrošina tūrisma operatori.

"Tez Tour" atklāj vasaras ceļojumu sezonu

    Lielākais ceļotāju pieprasījums 2019. gada vasaras sezonā ir spēcīgi izteikts – tie ir atpūtas ceļojumi uz Turciju, Bulgāriju, Grieķiju, Itāliju, t.sk. Sicīliju, Kipru, Spāniju.

“Tez Tour” vasaras sezona šogad sāksies 12. aprīlī un noslēgsies oktobra beigās.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)