Turoperators Novatours attīstīs jaunus lidojumus un ceļojumus

02.07.2020
Turoperators Novatours attīstīs jaunus lidojumus un ceļojumus
Šogad tūrisma operators Novatours saņēmis "Altum" aizdevumu 1 miljona eiro apmērā, lai nodrošinātu ilgtspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmuma darbību un attīstību, liecina uzņēmuma sniegtā informācija "Lursoft".

Uzņēmuma gada pārskats liecina, ka SIA "Novatours" 2019.gadā lielu uzmanību veltījis pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai un mārketinga pakalpojumiem: "Tika veikti pasākumi lidojumu ģeogrāfijas paplašināšanai un jaunu čartera maršrutu atklāšanai. Pielietojot jaunas datortehnoloģijas, tika ieviesti jaunu pārdošanas kanāli. Tika arī izstrādāti un darbību sāka jauni produktu tūrisma pakalpojumi. Izmantoto pakalpojumu komplekss ļāva sasniegt pozitīvus rezultātus."

Gada pārskats rāda, ka 2019.gadā SIA "Novatours" apgrozīja 35,02 miljonus eiro un pēc nodokļu nomaksas guva 334,82 tūkstošu eiro peļņu. SIA "Novatours" turpmākā attīstība notikšot saskaņā ar izstrādāto stratēģiju, kas vērsta uz uzņēmuma ilgtspējīgu attīstību un pārdošanas apjomu, tirgus daļas pakāpenisku atjaunošanos pēc Covid-19. Iesniegtajā vadības ziņojumā teikts, ka tiks attīstīta jaunu lidojumu ģeogrāfija un piedāvāti jauni čartera maršruti. "

"Lursoft" izziņā esošā informācija liecina, ka uzņēmuma darbiniekiem arī vairākkārt kopš aprīļa sākuma izmaksāta atlīdzība par dīkstāvi, kā arī uzņēmumam atbalstīta nokavēto nodokļu maksājumu samaksas sadale termiņos vai atlikšana uz laiku līdz trim gadiem. Pērn SIA "Novatours" nodarbināja 56 darbiniekus
Tūroperators "Novatours" pagājušajā gadā strādāja ar 35,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 2,8 reizes un bija 334 818 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka 2019. gadā "Novatours" uzlaboja pakalpojumu un mārketinga kvalitāti. Tāpat kompānija strādāja pie lidojumu ģeogrāfiskās paplašināšanas un jaunu čartera maršrutu atklāšanas.

Turpmāk "Novatours" plāno attīstību, atbilstoši stratēģijai, kas vērsta uz ilgtspēju, pārdošanas apmēru, kā arī tirgus daļas pakāpenisku atjaunošanu pēc Covid-19 pandēmijas. Tāpat tiks attīstīti jauni lidojumi un piedāvāti jauni čartera maršruti.

"Novatours" vadība gan pagaidām neprognozē precīzu Covid-19 pandēmijas ietekmi uz uzņēmuma finanšu rādītājiem. Taču, lai kontrolētu situāciju, tūroperators samazinājis izmaksas un turpina koncentrēties uz darba efektivitāti.

Kompānija "Novatours" reģistrēta 2000. gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 176 435 eiro. "Novatours" vienīgais īpašnieks ir Lietuvā reģistrēts uzņēmums "Novaturas".

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)