Turoperators Novatours aprīlī atsāks rīkot atpūtas braucienus no Rīgas uz Turciju

20.04.2021
Turoperators Novatours aprīlī atsāks rīkot atpūtas braucienus no Rīgas uz Turciju
Paplašinot pēc ceļošanas dīkstāves atjaunoto ceļojumu galamērķu sarakstu, tūroperators “Novatours” atsāk atpūtas braucienu organizēšanu no Rīgas uz Turcijas kūrortiem, pirmos lidojumus piedāvājot aprīlī, informēja kompānijā.

“Turcija ierasti ir bijis viens no mūsu pieprasītākajiem ceļojumu galamērķiem, tāpēc esam patiesi priecīgi, ka atkal to varam piedāvāt saviem klientiem – it īpaši šobrīd, laikā, kad pie mums valda vēss pavasaris, bet Turcijā jau pavasaris mijas ar vasaru,” norāda tūroperatora “Novatours” vadītājs Leonīds Močeņovs.

Kompānijā uzsver, ka ceļojumu atjaunošana uz Turciju bijis pārdomāts un atbildīgs lēmums, kura pieņemšanā vērā ņemta gan ārvalstu partneru sniegtā informācija, gan atbildīgo valsts iestāžu noteikumi un rekomendācijas, kā arī saslimstības atšķirība dažādos Turcijas reģionos. Balstoties uz pēdējo, ceļošana pagaidām atjaunota tikai uz Antaljas reģionu.

Saskaņā ar “Novatours” Turcijas partneru sniegto informāciju, Turcijā notiek aktīva tūrismā iesaistīta apkalpojošā personāla vakcinēšana, tāpat kūrortos tiek īpaši uzraudzīta epidemioloģisko nosacījumu ievērošana.
    Tūroperatora pārstāve Turcijā Ludmila Blaževiča dalās esošajā situācijā Antaljas reģionā

    “Drošības situācijai tiek pievērsta augsta uzmanība, tomēr tā netraucē atpūtu. Sabiedriskās vietās sejas masku valkāšana ir obligāta. Valsts iedzīvotājiem ir noteikta komandantstunda, tomēr tā neattiecas uz tūristiem. 13. aprīlī ir sācies svētais mēnesis Ramadāns (gavēnis), kas ilgs vienu mēnesi, tas ir līdz 12. maijam.”

Blaževiča papildina, ka aprīlis un maijs ir piemēroti ceļošanai uz Turciju, jo tad notiek pāreja no pavasara uz vasaru, ir patīkami silts laiks, kad gaisa temperatūra ir aptuveni +20 grādu, bet ūdens temperatūra ir aptuveni +18 grādu.

Viņa arī apstiprina, ka viesnīcās Turcijā stingri ievēro epidemioloģiskos noteikumus. “Viesnīcas gādīgi uzņem viesus, organizē visu drošai palikšanai, kā arī nodrošina izklaides pasākumus un animācijas programmas,” saka Blaževiča.

Tūroperatora “Novatours” piedāvājumu klāstā šobrīd ietilpst ceļojumi uz Kanāriju salas Tenerifes kūrortiem, kā arī Ēģiptes kūrortiem Hurgadā un Šarm eš Šeihā.

Močeņovs norāda, ka pārdomātai ceļošanai šobrīd ir labvēlīgi apstākļi, tomēr svarīgi ir ievērot drošību un respektēt valstu atbildīgo iestāžu norādījumus, ieteikumus.
“Novatours” 2019. gadā strādāja ar 35,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 2,8 reizes un bija 334 818 eiro. Kompānija “Novatours” reģistrēta 2000.gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 176 435 eiro. “Novatours” vienīgais īpašnieks ir Lietuvā reģistrēts uzņēmums “Novaturas”.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)