Mouzenidis Travel

Tūroperātors MOUZENIDIS TRAVEL - Nr.1 savā tūrisma tirgus segmentā un viennozīmīgs līderis

Kopš paša sava dibināšanas gada – 1995.g. - tūroperātors MOUZENIDIS TRAVEL turpina saglabāt savas līdera pozīcijas un statusu tūrisma tirgū,kas piedāvā ceļojumus uz Grieķiju. MOUZENIDIS TRAVEL ir  liela mēroga un plaša profila holdinga MOUZENIDIS GROUP bāzes struktūra. MOUZENIDIS GROUP šodien apvieno jau vairāk nekā divdesmit firmu.Tūroperātors MOUZENIDIS TRAVEL nepārtraukti attīsta un pilnveido savus pakalpojumus un ceļojumu klāstu uz Grieķiju.
Tā kā Holdingam ir iespēja piedāvāt visdažādākos pakalpojumus, MOUZENIDIS TRAVEL ceļojumu piedāvājums uz Grieķiju vienmēr būs plašākais un labākais.
MOUZENIDIS TRAVEL galvenais ofiss atrodas Grieķijā, Saloniki pilsētā, bet citi tūroperātora ofisi atrodas šādās Grieķijas vietās: Atēnas, Pierija, Halkidiki pussala, Peloponesas pussala, Krētas sala, Korfu sala, Rodosa sala, Tasos sala, Zakinfa sala.          Pārstāvniecība citos Eiropas reģionos patreiz sasniedz 80 ofisu un turpina aizvien paplašināties : dažādās Krievijas pilsētās, Ukrainā, Baltkrievijā, Moldovā, Kazahstānā, Rumānijā, Serbijā, Latvijā, Bulgarijā, Grūzijā, Polijā, Ungārijā, Armēnijā, Vācijā, Italijā, Kiprā.
Tā kā kompānijas pārstavniecības ļoti veiksmīgi strādā, tas ļauj paplašināt “outgoing” un “incoming” funkcijas. Tiek piedāvāti ne tika tūri uz Grieķiju, bet arī uz Bulgārijas kalnu slēpošanas kūrortiem, tiek izstrādātas  programmas tūristu pieņemšanai Krievijā. 2016.gadā ir atklāts jauns virziens – izejošais tūrisms uz Kipras salu.
MOUZENIDIS TRAVEL  apkalpoto tūristu skaits Grieķijā 2015.gadā salīdzinajumā ar 1998.gadu ir pieaudzis 60 reizes. Pavisam drīz kompānija plāno pieņemt 1 miljonu tūristu gadā.
MOUZENIDIS TRAVEL mērķis ir sasniegt nevainojamu tūristu apkalpošanas kvalitātes līmeni un piedāvāt vispievilcīgākās cenas, un tas ir iespējams pateicoties firmas iekšējās politikas principiem. MOUZENIDIS TRAVEL apkalpo tūristu no paša viņa ceļojuma sākuma un līdz pēdējai dienai, kad tūrists ir atgriezies savā dzimtenē. Tas palīdz kontrolēt servisa kvalitāti katrā ceļojuma posmā un uzturēt to augstā līmenī.