travel all world countries and cities

Wizz Air studējošos aicina piedalīties konkursā, kura galvenā balva – ceļot veselu gadu par brīvu

25.07.2019
Wizz Air studējošos aicina piedalīties konkursā, kura galvenā balva – ceļot veselu gadu par brīvu
Lidsabiedrībām Wizz Air piedāvā piedalīties gadskārtējajā studentu konkursā "Wizz Youth Challenge", kurā universitāšu un koledžu studenti tiek aicināti starptautiskā konkursā parādīt uzņēmēja ķērienu, kritiskās domāšanas un problēmu risināšanas prasmes, tiekot galā ar īstu uzņēmējdarbības uzdevumu, un pretendējot uz galveno balvu – veselu gadu par brīvu ceļot aviokompānijas maršrutu tīklā.

Šā gada konkursā studentu uzdevums ir piedāvāt radošas, inovatīvas un oriģinālas idejas, ko var iekļaut lidsabiedrības ilgtspējības stratēģijā. Studentu komandām līdz 2019. gada 1. septembrim interese par konkursu ir jāreģistrē mājaslapā, kur tālāk tiks saņemta sīkāka informācija par konkursa norisi. Finālam izvirzītās komandas tiks uzaicinātas iepazīstināt ar savu ideju "Wizz Air" augstāko vadību Budapeštā 2019. gada 14. un 15. oktobrī.

Laimīgie pirmās vietas ieguvēji ne tikai varēs veselu gadu par brīvu ceļot lidsabiedrības vairāk nekā 650 maršrutu tīklā uz 147 galamērķiem, bet arī ieraudzīs savas idejas īstenojumu visā uzņēmumā. Otrās un trešās vietas ieguvēji saņems bezmaksas biļetes lidojumam turp un atpakaļ paša izvēlētā maršrutā.

Plašāku informāciju par konkursu un pieteikšanos meklē - Wizz Youth Challenge.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)