Wizz Air nosaukta par gada labāko zem izmaksu lidsabiedrību

25.03.2019
Wizz Air nosaukta par gada labāko zem izmaksu lidsabiedrību
Wizz Air nosaukta par gada labāko zem izmaksu lidsabiedrību Centrāleiropā un Austrumeiropā.

Par Wizz Air:

Ideja par Wizz Air dibināšanu radās 2003.gada jūnijā, kad to izveidoja uzņēmuma tagadējais izpilddirektors Jozefs Varadi (József Váradi) kopā ar sešiem profesionāļiem, kuriem ir plaša un veiksmīga pieredze aviopārvadājumu jomā. Jau pēc trim mēnešiem bija reģistrēts uzņēmums Wizz Air, kas bija gatavs veikt aviopārvadājumus.

Pirmais lidojums tika veikts 2004.gada 19.maijā no Katovices. Šobrīd Wizz Air reģionā piedāvā lidojumus vairāk nekā 600maršrutos, izmantojot 25 bāzes reģionā: Austrijā tāda ir Vīnē, Bosnijā un Hercegovinā— Tuzlā, Bulgārijā—Sofijā un Varnā, Gruzijā— Kutaisi, Ungārijā— Budapeštā un Debrecenā, Latvijā— Rīgā, Lietuvā— Viļņā, Maķedonijā— Skopjē, Moldovā— Kišiņevā, Polijā— Katovicē, Varšavā, Gdaņskā, Poznaņā un Vroclavā, Rumānijā— Bukarestē, Klužā-Napokā, Krajovā, Jasi, Sibiu un Timišoarā, Serbijā— Belgradā, Apvienotajā Karalistē— Londonas Lutonas lidostā, Ukrainā— Kijevā.

Pēc stabilas, desmitgadi ilgušas izaugsmes uzņēmums ir kļuvis par lielāko Centrālās un Austrumeiropas zemu ceno aviosabiedrību. 2015.gada 25.februārī uzņēmums Wizz Air veiksmīgi pabeidza sākotnējo publisko piedāvājumu un tika uzņemts Londonas Fondu biržā. Uzņēmums šajā biržā (LSE) tiek kotēts ar kodu WIZZ un nodarbina vairāk nekā 3000cilvēku.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)