Wizz Air galamērķu skaits no Rīgas samazinās līdz divam

08.03.2023
Wizz Air galamērķu skaits no Rīgas samazinās līdz divam
Vēl nesen Ungārijas zemo cenu lidsabiedrības “Wizz Air” lidojumu galamērķu skaits bija iespaidīgs, ļaujot par saprātīgām naudiņām doties ceļā.

Lai gan lidosta “Rīga”, atšķirībā no kaimiņvalstīm Igaunijas un Lietuvas, nav satricinājušas lidsabiedrības ar paziņojumiem par maksas paaugstināšanu, šķiet, ka “Wizz Air” Latvijas tirgus vairs nav interesants.

Nopietns zaudējums bija Reikjavikas kā galamērķa zaudēšana budžeta ceļotājiem, bet nu jauns satricinājums – no marta pārtraukti lidojumi arī uz Nīderlandes Eindhovenas lidostu. Šobrīd piedāvājumā vien divi galamērķi – Londonas Lutonas lidosta un Kutaisi Gruzijā.

Travelnews.lv uzdeva jautājums arī “Wizz Air”, lūdzu nokomentēt nākotnes vīziju un iemeslus, kādēļ šobrīd ir tik maz tiešo galamērķu no Rīgas. Lūk, kāda atbilde: “”Wizz Air” nodrošina zemo cenu savienojumus ar unikālu pieredzi ceļojumu cienītājiem, kuri vēlas izpētīt jaunus galamērķus. Tomēr, reaģējot uz tirgus attīstību un mūsu klientu vajadzībām, ir nolemts izmantot izaugsmes iespējas, pārdalot savu kapacitāti uz citiem maršrutiem ar augstāku pieprasījumu, piemēram, ikdienas lidojumus uz Londonu. Tāpat Latvijas pilsoņi var izmantot “Wizz Air” lidojumu uz Kutaisi divas reizes nedēļā.”

Tikmēr no Viļņas ar “Wizz Air” var doties uz vairākiem gana interesantiem galamērķiem, bet vasarā klāt nāks arī tāda eksotika kā Larnaka Kiprā, Erevāna Armēnijā, Splita Horvātijā, Telaviva Izraēlā un citi. Bet no Tallinas būs lidojumi uz Kutaisi un Milānu.

Autors: Ludmila Glazunova
Avots: BalticTravelnews

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)