WizzAir arī atceļ lidojumus uz diviem galamērķiem

11.03.2020
WizzAir arī atceļ lidojumus uz diviem galamērķiem
Wizz Air informēja, ka no 2020. gada 10. marta pārtrauc lidojumus visos Itālijas maršrutos sakarā ar Itālijas premjerministra izziņoto Itālijas karantīnu, lai ierobežotu koronavīrusa uzliesmojumu valstī. No 2020. gada 12. marta tiks pārtraukti lidojumi uz Telavivu un Eilatu sakarā ar Izraēlas valsts iestāžu izsludināto 14 dienu karantīnu visiem ieceļojošajiem pasažieriem, lai ierobežotu koronavīrusa uzliesmojumu.

Lidojumi no visiem Wizz Air galapunktiem uz Itāliju (Algēro, Bari, Boloņu, Katāniju, Milānu Bergamo, Milānu Malpensu, Neapoli, Pizu, Romu Čampīno, Romu Fjumičīno, Turīnu, Venēciju Trevizo, Veronu) tiks pārtraukti līdz 3. aprīlim.

Lidojumi no Vīnes, Sofijas un Varnas, Budapeštas un Debrecenas, Rīgas, Viļņas, Katovices, Krakovas un Varšavas, Bukarestes, Klužas-Napokas, Jasiem, Sibiu un Timišoaras, Londonas Lūtonas uz Telavivu un Eilatu tiks pārtraukti līdz 23. martam ieskaitot.

Pasažieri, kuru lidojumus ietekmē šīs pārmaiņas un kas ir iegādājušies biļetes tieši vietnē wizzair.com vai lidsabiedrības mobilajā lietotnē, tiks automātiski informēti ar e-vēstuli, kurā tiek piedāvāta bezmaksas atkārtota iegāde, sākotnējās maksas pilna atmaksa vai 120 % atmaksa lidsabiedrības kredītā. Pasažieri var izvēlēties kādu no iepriekš minētajiem variantiem, noklikšķinot uz saites e-vēstulē un mūsu pašapkalpošanās platformā ērti atlasot labāko iespēju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka lidsabiedrība var informēt tikai tos pasažierus, kas ir nopirkuši biļetes vietnē wizzair.com vai lidsabiedrības mobilajā lietotnē. Pasažieriem, kas iegādājušies biļetes caur tūrisma aģentūrām, tostarp tiešsaistes tūrisma aģentūrām, ir jāsazinās ar uzņēmumu, kurā ir pirktas aviobiļetes.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)