travel all world countries and cities

WIZZ AIR SVIN IEVĒROJAMUS SASNIEGUMUS LIDOJUMU 15 GADI

24.05.2019
WIZZ AIR SVIN IEVĒROJAMUS SASNIEGUMUS LIDOJUMU 15 GADI
Wizz Air, visstraujāk augošā lidsabiedrība Eiropā, ir nosvinējusi pirmā lidojuma 15. gadadienu, kā arī ievērojamu sasniegumu — 200 miljonus pārvadātu pasažieru.

Pats pirmais Wizz Air lidojums notika 2004. gada 19. maijā no Katovices uz Londonu Lūtonu. Kopš tā laika lidsabiedrība ir palielinājusi avioparku līdz 112 Airbus lidmašīnām, ietverot arī modernās augstākās kvalitātes lidmašīnas A321neo, kuras darbina Pratt & Whitney piegādātie turboventilatordzinēji un kas pārstāv visefektīvākās vienejas lidmašīnas pasaulē. Ar Wizz Air A321neo izcilo degvielas ekonomiju un 239 sēdvietu konfigurāciju pasažieri, kas izvēlas lidot ar tām, ne tikai gūst labumu no Wizz Air zemākajām cenām, bet arī atstāj vismazāko ietekmi uz vidi, rēķinot uz vienu pasažieri.

Atskatoties uz pēdējiem divpadsmit mēnešiem, Wizz Air ir daudz, ar ko lepoties: WIZZ ir veicinājusi avioceļojumus uz Austriju, uzsākot darbību Vīnes starptautiskajā lidostā; nodibinājusi Wizz Air UK — lidsabiedrību, kas atrodas Apvienotajā Karalistē un kuras avioparkā drīz būs vienpadsmit pilnīgi jaunas Airbus lidmašīnas A320 un A321; sagaidījusi WIZZ avioparka simto lidmašīnu, ko rotā īpašs krāsojums; atvērusi modernu mācību centru Budapeštā, kur ir ieguldīts vairāk nekā 300 miljonu eiro; atvērusi un uzsākusi lidojumus no WIZZ jaunākās Polijas bāzes Krakovā, kā arī papildinājusi WIZZ strauji augošo avioparku ar divām no 256 nākamās paaudzes Airbus lidmašīnām A321neo.

15 darba gados Wizz Air ir iemantojusi 200 miljonu pasažieru uzticēšanos un uzticību. WIZZ sasniedza 100 miljonu pasažieru skaitu 2015. gada oktobrī, un bija vajadzīgi nepilni četri gadi, lai dubultotu šo apjomu. Lai atzīmētu šo ievērojamo sasniegumu, visus svētku reisa no Kijevas Ukrainā uz Katovici Polijā pasažierus pēc ierašanās ar mazām svinībām un 200 EUR kuponu sveica Wizz Air un Katovices starptautiskās lidostas vadība.

Wizz Air vadītājs Jožefs Vāradi sacīja: „Mēs veicām pirmo lidojumu 2004. gadā no Polijas uz Apvienoto Karalisti un tagad, pēc 15 gadiem, svinam 200 miljonus pasažieru, kas pārvadāti no 146 lidostām 44 valstīs. Mūsu panākumu galvenais virzītājspēks, nenoliedzami, ir mūsu ļaudis, bet ir vēl četri svarīgi elementi, kas atšķir WIZZ no konkurentiem un ir palīdzējuši nostiprināt mūsu nepārspēto stratēģisko pozīciju Eiropā. Ar ultrazemizmaksu pārvadātāja komercdarbības modeli mēs esam zemizmaksu līderi patēriņa nozarē un viena no vērtīgākajām lidsabiedrībām Eiropā. Mūsu līderība tirgū un pastiprinātā uzmanība Centrāleiropas un Austrumeiropas reģionam sniedz mums vienreizīgu priekšrocību, ļaujot iekļūt nepiesātinātā tirgū, kur mēs cenšamies iesaistīt ļaudis lidošanas franšīzē, nevis sacensties par līdzšinējo lidsabiedrību pasažieriem. Mēs esam pasūtījuši vairāk nekā 250 lidmašīnu A321neo. Tas ir ārkārtīgi vērtīgs aktīvs un īsts pavērsiens WIZZ, kas piedāvā viszemāko vienības pašizmaksu un ietekmi uz vidi uz vienu pasažieri, kā arī samazinātu trokšņa līmeni un slāpekļa oksīdu izplūdi. Visbeidzot, mēs esam kultūras ziņā daudzveidīga organizācija un vadības grupa, kur ir pārstāvētas vairāk nekā 50 tautības. Tas nodrošina mūsu patiešām starptautisko redzējumu, līdzsvarotos lēmumus un straujo pielāgošanos vides pārmaiņām. Es pateicos mūsu klientiem, sadarbības partneriem un, protams, WIZZ kolektīvam par uzticēšanos un atbalstu pagājušajos 15 gados un varu bez šaubīšanās apgalvot, ka mūs gaida vēl aizraujošāki 15 gadi.”

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas pašlaik ekspluatē 112 lidmašīnu: Airbus A320 – 72, A321 – 38 un A321neo – 2, parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 650 maršrutos, savienojot 146 galamērķi 44 valstīs. Wizz Air vairāk kā 4,500 aviācijas speciālistu lielais kolektīvs nodrošina izcilu servisu un ļoti zemas aviobiļešu cenas, Wizz Air kļūstot par 34 miljonu pasažieru izvēli 2018. gadā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA), Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Uzņēmums nesen saņēma visaugstāko septiņzvaigžņu drošuma novērtējumu no pasaules vienīgās drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com, kā arī Air Transport Awards to ir atzinis par 2019. gada lidsabiedrību.
1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)