WIZZ AIR PAZIŅO 2020. GADA VASARAS LIDOJUMU SARAKSTU LATVIJĀ

25.09.2019
WIZZ AIR PAZIŅO 2020. GADA VASARAS LIDOJUMU SARAKSTU LATVIJĀ
Viena no Eiropas visstraujāk augošajām lidsabiedrībām Wizz Air ir izlaidusi 2020. gada vasaras lidojumu sarakstu Latvijai. WizzAir Latvijas tīkls sastāvēs no 13 maršrutiem uz 10 valstīm. Wizz Air Discount Club dalībnieki aviobiļetes šajos maršrutos jau var iegādāties wizzair.com un lidsabiedrības mobilajā lietotnē.

WIZZ turpina darbību līdzšinējos populāros maršrutos no Rīgas lidostas, nodrošinot klientiem lētu un augsti kvalitatīvu nokļūšanu uz interesantiem galamērķiem, piemēram, Londonu, Barselonu, Telavivu, Bari, Oslo, Reikjavīku un citiem.

Wizz Air pirmais lidojums no Rīgas notika 2010. gada martā, un kopš tā laika uz Latviju un no tās ar WIZZ ir lidojuši vairāk nekā 3,4 miljoni pasažieru. 2014. gadā Wizz Air izveidoja bāzi Latvijas galvaspilsētā, un tagad lidsabiedrībai Rīgas lidostā atrodas divas Airbus lidmašīnas A320. Latvijā Wizz Air klientu apkalpošanā nodarbina vairāk nekā 70 apkalpes locekļu, nodrošinot izcilu servisu katrā lidojumā. 2019. gadā WIZZ kopējā caurlaidspēja Latvijā ir 667 tūkstoši pasažieru.

Wizz Air korporatīvās komunikācijas vadītājs Andras Rado sacīja:

„Mēs ar prieku iepazīstinām ar 2020. gada Latvijas vasaras lidojumu sarakstu, kurā piedāvājam 13 maršrutus uz 10 valstīm ar interesantiem galamērķiem, piemēram, Telavivu, Reikjavīku, Oslo vai Bari. WIZZ aicina ceļotājus izmantot jauno piedāvājumu un zemās cenas un iegādāties biļetes jau tagad. Mēs pateicamies ikvienam lojālajam Latvijas klientam, ka izvēlaties WIZZ, un vēlamies ar smaidu sveikt lidmašīnās vēl vairāk pasažieru.”

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas ekspluatē 119 lidmašīnu Airbus A320, Airbus A321 un Airbus A321neo parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 700 maršrutos, savienojot 151 galamērķi 44 valstīs. Wizz Air vairāk nekā 4500 aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par vairāk nekā 37 miljonu pasažieru izvēli pēdējo 12 mēnešu laikā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, un par 2019. gada lidsabiedrību to ir atzinis Air Transport Awards — vienīgais starptautiskais apbalvojums, kas tiek piešķirts gada izcilniekiem aerokosmiskajā nozarē vissvarīgākajās kategorijās. Šveices lidsabiedrību informācijas dienesta CH-AVIATION jaunākie dati liecina, ka Wizz Air avioparks ir viens no jaunākajiem pasaulē.
1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)