2019. GADĀ WIZZ AIR PIEVIENOJAS ŪSU MĒNEŠA KUSTĪBAI Pamaniet Mo lidmašīnā

10.11.2019
2019. GADĀ WIZZ AIR PIEVIENOJAS ŪSU MĒNEŠA KUSTĪBAI Pamaniet Mo lidmašīnā
Rīgā, 2019. gada 6. novembrī. Lai visu savu biroja darbinieku, salona un lidojuma apkalpju vidū veicinātu veselīgu dzīvesveidu un paaugstinātu informētību par vīriešu veselības svarīgumu, lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air ir pievienojusies 2019. gada movembra jeb ūsu mēneša kustībai.

„Movember” ir lielākā starptautiskā organizācija, kas apņēmusies mainīt vīriešu veselības veidolu. Vārds „movembris” ir no vārdiem „moustache” (ūsas), „mo”, un „novembris” veidots hibrīdvārds. Tas ir gadskārtējs pasākums, kas ietver ūsu audzēšanu novembrī. Šīs iniciatīvas nolūks ir pievērst uzmanību vīriešu veselības problēmām, piemēram, prostatas un sēklinieku vēzim, kā arī pašnāvībām vīriešu vidū.

Agrīni konstatēta prostatas vēža gadījumā izdzīvotības rādītājs pārsniedz 98 %. Ja tas tiek pamanīts vēlu, izdzīvotības rādītājs nesasniedz 26 %. Prostatas vēzis ir otrais izplatītākais vēzis vīriešu vidū visā pasaulē. Vīriešiem, kas sasnieguši 40 gadu vecumu, ir jāpārbauda priekšdziedzera specifiskā antigēna līmenis.

Šogad pirmo reizi WIZZ rīko iekšējo konkursu visiem vīriešu dzimuma kolēģiem, ieskaitot biroja darbiniekus, salona un lidojuma apkalpes, lai piedalītos ūsu audzēšanas sacensībā.

Ikviens var sekot līdzi šim konkursam sociālo mediju platformās, izvēloties tēmturus #Movember2019 un #WIZZMovember. Wizz Air aicina visus pasažierus iesaistīties WIZZ konkursā „Mo”, uzņemot pašportretus kopā ar salona vai lidojuma apkalpes locekļiem, kam ir ūsas, un publicējot attēlus sociālajās platformās, izmantojot tēmturus #Movember2019 un #WIZZMovember.

Wizz Air personāla vadītājs Juhans Eidhāgens sacīja: „Ilgtspējīgas lidsabiedrības veidošana nozīmē arī veselīga dzīvesveida veicināšanu un kolēģu informētības palielināšanu. Tieši tāpēc mēs nolēmām 2019. gadā pievienoties šai kustībai un audzēt savu „Mo”. Lepojos ar WIZZ kolektīvu par dalību šajā lieliskajā iniciatīvā un palīdzību vīriešiem izprast regulāru veselības pārbaužu svarīgumu. Tāpat mēs aicinām savus cienījamos vīriešu dzimuma pasažierus pievienoties mūsu centieniem, ne tikai uz mēnesi noliekot malā skuvekļus, bet arī uzņemot pašportretus kopā ar mūsu vīriešu dzimuma apkalpju locekļiem un ar tēmturiem #Movember2019 un #WIZZMovember publicējot šos attēlus savos sociālo mediju profilos. Ielūdzam ceļotājus lidmašīnās ievērot WIZZ ūsas.”

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas ekspluatē 120 lidmašīnu Airbus A320, Airbus A321 un Airbus A321neo parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 700 maršrutos, savienojot 152 galamērķus 44 valstīs. Wizz Air vairāk nekā 5000 aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas aviobiļešu cenas, padarot Wizz Air par vairāk nekā 38 miljonu pasažieru izvēli pēdējo 12 mēnešu laikā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, un par 2019. gada lidsabiedrību to ir atzinis Air Transport Awards — vienīgais starptautiskais apbalvojums, kas tiek piešķirts gada izcilniekiem aerokosmiskajā nozarē vissvarīgākajās kategorijās. Šveices lidsabiedrību informācijas dienesta CH-AVIATION jaunākie dati liecina, ka Wizz Air avioparks ir viens no jaunākajiem pasaulē.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)