travel all world countries and cities

Turkish Airlines

Turkish Airlines Latvija
Turkish Airlines Riga 

Turkish Airlines piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. “Turkish Airlines” ir Pasaules lielākās aviokompāniju alianses «Star Alliance» biedrs un ir viena no visstraujāk augošajām aviokompānijām. Eiropā par Labāko aviokompāniju 2014. gadā tika atzīta tieši  Turkish Airlines jau ceturto gadu pēc kārtas.
Turkish Airlines  lido uz vairāk nekā 300 galamērķiem 120 valstīs un nemitīgi pieaug jaunu galamērķu skaits. «Turkish Airlines» piedāvā vietas: ekonomiskajā, komforta un biznesa klasēs.
Jau kopš 2006.gada aviokompānija Turkish Airlines apkalpo  Latviju, taču pasaulē Turkish Airlines ir zināma jau kopš 1933.gada. Lidojumus uz/no Rīgas  aviokompānija «Turkish Airlines» veic katru dienu.
Starptautisko lidojumu tranzīta pasažieriem «Turkish Airlines» piedāvā Stambulas tūri, kuriem gaidīšanas laiks starp reisiem ir ilgāks par sešām stundām laika posmā no plkst.9 līdz plkst.18. Tūre notiek ar autobusu, ir iekļauta bezmaksas maltīte, kā arī bezmaksas apmeklēt visus muzejus.
Ja ir vairāk nekā desmit stundas (ekonomiskās klases pasažieriem) gaidīšanas laiks starp lidojumiem, tad tranzīta pasažieriem tiek piedāvāta bezmaksas izvietošanās viesnīcās.
Visa lidojuma laikā Turkish Airlines saviem klientiem piedāvā siltos ēdienus par brīvu (tālajiem lidojumiem vairākas ēdināšanas reizes).
Ekonomiskās klases pasažierim rokas bagāža var būt viena soma, kura nepārsniedz 8kg un 55x40x23cm. Biznesa klases pasažierim rokas bagāža var būt divas somas.
Bagāža lidojumiem no Rīgas: Bizness klase: 40 kg, Ekonomklase: 30 kg
Turkish Airlines General Management Building Ataturk Airport, Yesilkoy 34149 Istanbul, Turkey, Tālr (+90) 212 4636363 vai +349 1 375 41 89;

Turkish Airlines Jaunumi

1 2
01.08.2019

Turkish Airlines akcija - Eiropa, Āzija, Āfrika un ASV

Plāno augustā, ceļo līdz pat decembrim! Augusta zemākās cenas Turkish Airlines lidojumiem uz Eiropu, Āziju, ASV un Āfriku. Sagaidi rudeni vai ziemu pasaules eksotiskākajās zemēs vai dodies vasaras atvaļinājumā uz vēl neapmeklētām vietām!  Turkish Airlines piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem.

Lasīt tālāk

Turkish Airlines akcija - Eiropa, Āzija, Āfrika un ASV
21.06.2019

Lidsabiedrība «Turkish Airlines» izsēdina pasažieri ar riekstu alerģiju

Tūrists Džošs Silvers (Josh Silver, FB.com/joshsilver1) no Lielbritānijas ir sūdzējies medijiem, ka lidsabiedrība «Turkish Airlines» ir diskriminējusi viņu kā pasažieri. Džošs Antālijas lidostā ar policijas palīdzību ir ticis izsēdināts no lidmašīnas par to, ka atzinies savā alerģijā pret riekstiem.


Lasīt tālāk

Lidsabiedrība «Turkish Airlines» izsēdina pasažieri ar riekstu alerģiju
22.05.2019

Aviokompānijai Turkish Airlines aprit 86 gadi

Turcijas aviokompānija Turkish Airlines (THY) svin 86 gadu jubileju. Turkish Airlines tika dibināta 1933. gadā, un tajā laikā aviosabiedrības flote sastāvēja no piecām lidmašīnām ar 28 pasažieru vietām.Lasīt tālāk

Aviokompānijai Turkish Airlines aprit  86 gadi
16.04.2019

Lidojumi ar Turkish Airlines - Turcija un Ziemeļkipra

Lielais saulaino dienu skaits, garas, smilšainas pludmales un zila jūra rada lieliskus apstākļus atpūtai Turcijas skaistākajās pilsētās. Savukārt Ziemeļkipra ir kā noslēpumaina un maz izzināta Vidusjūras pērle.

Lasīt tālāk

Lidojumi ar Turkish Airlines - Turcija un Ziemeļkipra
08.04.2019

Turpmāk Turkish Airlines no Rīgas lidos uz Stambulas jauno lidostu

Valsts aģentūra "Civilās aviācijas aģentūra" (Civilās aviācijas aģentūra) ziņo, ka no 2019. gada 6. aprīļa, Stambulā, Turcijā tiek pārcelta starptautiskās lidostas atrašanās vieta, turpmāk lidojumus veicot uz Stambulas jauno lidostu.

Lasīt tālāk

Turpmāk Turkish Airlines no Rīgas lidos uz Stambulas jauno lidostu
1 2

Turkish Airlines. Rokas bagāžas pārvadāšana. Bagāžas pārvadāšana. Reģistrācija uz Turkish Airlines reisiem.

Rokas bagāžas pārvadāšana

Business: 2 somas līdz 8 kg un 23x40x55 cm.  Comfort: 1 soma līdz 8 kg un 23x40x55 cm.   Economy: 1 soma līdz 8 kg un 23x40x55 cm.

Bagāžas pārvadāšana

Bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normas uz Turcijas iekšzemes reisiem:
Business: 30 - 40 kg  Economy: 20 - 30 kg  Promotional: 15- 30 kg  Zīdaini: 10 kg
Bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normas uz starptautiskajiem reisiem:
Business: 30 - 40 kg   Economy: 20 - 30 kg   Promotional: 20 - 30 kg   Zīdaini: 10 kg + 1 saliekamie bērnu ratiņi (115 cm)
Bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normas uz/no Ziemeļamerikas/ Dienvidamerikas / Kanādas / Nigērijas / Senegālas:
Business: 2 somas līdz 32 kg un 158 cm    Comfort: 2 somas līdz 23 kg un 158 cm    Economy: 2 somas līdz 23 kg un 158 cm     Zīdaini: 1 soma plus 1 1 saliekamie bērnu ratiņi līdz 23 kg un 115 cm

Reģistrācija uz Turkish Airlines reisiem

  -  Reģistrācija pie letes lidosta. Reģistrācijas laiks – viena stunda pirms iekšzemes reisa izlidošanas un divas stundas pirms starptautiskā reisa izlidošanas. Reģistrācija beidzas vismaz pirms 60 minūtēm pirms starptautiskā reisa izlidošanas un 45 minūtēm pirms iekšzemes reisa izlidošanas.
  -  Online reģistrācija. Reģistrācija sākas 24 stundas pirms izlidošanas un beidzas pirms 1 stundas no izlidošanas.
  -  Pašreģistrācija lidostā. Šis pakalpojums ir pieejams no 12 stundām līdz 45 minūtēm (iekšzemes reisiem) vai 60 minūtēm (starptautiskajiem reisiem) pirms reisa izlidošanas.
______________________________________
 
 
Aviokompānija Turkish Airlines piedāvā komfortablus lidojumus

Aviokompānija Turkish Airlines piedāvā ne tikai komfortablus lidojumus uz Stambulu, no kurienes Turcijas aviolīnijas nodrošina reisus teju uz jebkuru vietu pasaulē. Ar Turkish Airlines no Rīgas bez problēmām var tikt līdz tādiem paradīzes stūrīšiem kā Male (Maldīvas), Dubaija (AAE), Singapūra, līdz eksotiskajām Katmandu un Pekinai, līdz mutuļojošajām Bangkokai un Tokijai, līdz daudzšķautņainajām Telavivai un Šanhajai, kā arī uz daudzām citām vietām, kas jauc prātu.

Turkish Airlines mājaslapa ir ērta ar to, ka tajā var detalizēti izpētīt Turkish Airlines lidojumu sarakstu, kā arī sekot Turcijas aviolīniju akcijām. Turkish Airlines ir īpašas ar to, ka aviokompānija ir īpaši orientēta uz „viss iekļauts” lidojumiem: biļetes turp un atpakaļ, maltīte lidojuma laikā un bagāžas pārvadāšana. Izvēloties Turkish Airlines Latvija, jūs varat organizēt savu ceļojumu ar minimālu laika patēriņu – nav nepieciešams patstāvīgi savienot reisus un atsevišķi meklēt aviobiļetes līdz jūs interesējošajai valstij/pilsētai un atpakaļ. To visu jūsu vietā jau ir izdarījuši Turkish air lines speciālisti. Vienīgais, kas nepieciešams no jums – izvēlēties galapunktu un izpētīt Turkish Airlines lidojumu sarakstus, lai izvēlētos un izlemtu, kad lidot un kurp.

Turkish Airlines aviobiļetes var ātri un ērti iegādāties Turcijas aviolīniju mājaslapā www.turkishairlines.com (Turkish Airlines tickets) vai, apmeklējot Turkish Airlines biroju Latvijā (Turkish Airlines birojs Rīgā, Merķeļa ielā 21). Pakalpojumi, kurus nodrošina turku aviolīnijas, izdevīgi izceļas uz daudzu citu aviokompāniju piedāvājumu fona, kas nodrošina reisus no un caur Latviju un citām Baltijas valstīm. Tāpat kā Turcijas viesnīcas rūpējas par atpūtnieku ērtībām, arī Turkish Airlines lidmašīnas ir īpaši ērtas. Nevar nepieminēt arī faktu, ka lidojuma laikā jūs varēsiet baudīt maltīti un dzērienus, kas jau ir iekļauti aviobiļetes cenā.

Neatkarīgi no tā, ar kuru klasi jūs ceļosiet – ekonomisko, komforta vai biznesa – visa lidojuma laikā jūs varat paļauties uz laipnu un labvēlīgu apkalpošanu. Turcijas aviolīnijas – tās ir komfortablas lidmašīnas, ērts Turkish Airlines lidojumu saraksts, maršrutu karte pa visu zemeslodi (Eiropa, Āzija, Amerika, Āfrika un Austrālija). Izvēloties kā sākumpunktu Turkish Airlines Riga vai Turkish Airlines Latvia, meklējiet Turcijas aviolīniju akcijas un iegādājieties aviobiļetes Turkish Airlines lidmašīnām pat līdz tiem vēlamajiem galamērķiem, līdz kuriem ar citām aviokompānijām aizlidot nav tik viegli vai pat neiespējami. Aviokompānija Turkish Airlines – tas ir jūsu uzticamais sabiedrotais ceļojumiem: gan atvaļinājumā, gan biznesa braucienā.

Mājaslapā www.turkishairlines.com jūs varat iegādāties biļetes lidmašīnai, veikt check-in online režīmā, lai netērētu tam laiku lidostā, sekot informācijai par izvēlētajiem lidojumiem un daudz ko citu. Protams, jūsu ērtībām Turcijas aviolīniju mājaslapa piedāvā arī iespēju rezervēt viesnīcu un automašīnu tieši jūsu galamērķī. Sadaļā „Travel Information” jūs atradīsiet arī biežāk uzdotos jautājumus (Frequently asked questions) – tas varētu būt jums īpaši noderīgi, plānojot ceļojumu tieši ar Turcijas aviolīnijām. Vēl lielākai drošības sajūtai un, domājot par klientiem, Turkish Airlines parūpējusies par to, lai mājaslapā būtu pieejama dažnedažāda informācija. Nekādu „zemūdens akmeņu”.

Vēl vairāk – apmeklējot Turkish Airlines mājaslapu, jūs varēsiet atrast sadaļu Miles&Smiles, kur varēsiet sīki izpētīt informāciju par bonusa punktu uzkrāšanu, iegādājoties lidmašīnas biļetes (Turkish Airlines tickets), lai pēc tam izdevīgi šos punktus izmantotu.