Saules pielieti galamērķi

17.12.2019
Saules pielieti galamērķi
Rezervē saulainu atpūtu pasaules eksotiskākajās vietās! Turkish Airlines lidojumu izpārdošanas piedāvājumā iecienītākie galamērķi Āzijā un Āfrikā - Dubaija, Singapūra, Nairobi, Bangkoka, Johannesburga, Kolombo, Male, Seišelas, Adisebeba un Denpasāra.

Ceļo līdz 15.12.2020.

Lidojumi ar Turkish Airlines turp/atpakaļ sākot no 358 €
 

Dubaija                                no 358 €      Singapūra                            no 521 €
Nairobi                                 no 440 €      Bangkoka                             no 525 €
Johanesburga                    no 528 €      Kolombo                              no 554 €
Male                                     no 593 €       Denpasāra                           no 727 €
Adisabeda                          no 756 €       Seišelas                               no 820 €


Noteikumi:

•    Pārdošana: līdz 07.01.2020.
•    Ceļojuma periods: līdz 15.12.2020.
•    Biļetes cenā iekļauta nododamā bagāža līdz 30 kg un rokas bagāža, kā arī silta maltīte lidojuma laikā
•    Biļetes nav atgriežamas un maināmas

Dubaija – visiespaidīgākā un modernākā Tuvo Austrumu pilsēta. Šeit harmonijā atrodas antīkās mošejas un jaunākie arhitektoniskie  risinājumi, smilšu pludmales un mūsdienīgie tirdzniecības centri, arābu un eiropiešu tradīcijas.

Dubaija atrodas Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) ziemeļaustrumos, pie Persijas līča. Pilsētā dzīvo 2,26 milj. iedzīvotāju. Pilsētas austrumdaļa tiek saukta par Deiru (Dayrah). Dubaijā iegūstama nafta, taču joprojām ir izplatīti arī tradicionālie amati, piemēram, zvejniecība, kamieļu audzēšana, pērļu vākšana.
   Kad apmeklēt?

Iesācējiem jāsaprot, ka Dubaija nav Lasvegasa. Šeit neatradīsiet milzīgas, neona gaismās mirdzošas izkārtnes, parodistu šovus, dejotājas un kazino. Patiesībā, azartspēles šeit ir aizliegtas ar likumu, pat pasaules līmeņa zirgu skriešanās sacensībās Dubai World Cup likmes ir aizliegtas.

Dubaija vairāk līdzinās Šanhajai, jo šeit redzēsiet pārdrošu arhitektūru, debesskrāpjiem rotātu debesjumu, apsēstību ar modi un stilu, kā arī ainavai piederošu plaukstošu laikmetīgo mākslu. Pretēji baumām, Dubaijā nevalda bagātnieku kultūra, kaut gan jāsaka, ka lielākās bagātības nav taustāmas un sakņojas beduīnu mantojumā, proti, dzejas, dziesmu, deju tradīcijās, kā arī medībās ar piekūnu, un to visu Jūs varēsiet šeit piedzīvot.

Dubaijai ir arī savs futūristiskums un rietumu gaumēm atbilstošas izklaides - lielisks metro, kas zibenīgi pārvietojas pa debesu līniju tā, kā tas redzams Blade Runner, neskaitāmi tirdzniecības centri, iekštelpu slēpošanas parks, neskaitāmi bāri - tā ir tikai daļa no ierastajām "Austrumu" baudām. Šejienes tirgos varēsiet arī kaulēties par zeltu un vīraku, kā arī baudīt sauli, sēžot uz kamieļa muguras, uzpīpēt aromātisku ūdenspīpi sheesha, sēžot uz sena koka buru laivas klāja. Iespējams, ka tomēr dažas no klišejām ir patiesas...

Dubaija ir tveicīga lielāko gada daļu. Vislabāk apmeklēt laikā no novembra līdz martam, kad gaisa temperatūra ir mērena - kaut gan pēdējo gadu laikā janvāris, kas tiek uzskatīts par optimālāko apmeklēšanas mēnesi, bija apmācies un lietains.

Ja vēlaties baudīt sauli, jūru un smiltis, tad ideālais laiks būs pavasaris un rudens, jo tieši tad varēsiet iegūt lielisku iedegumu un pēc tumsas iestāšanās varēsiet atvēsināties kādā no kondicionētajiem restorāniem, bāriem vai iepirkšanās centros.

Vasara būs lētākais laiks, kad apmeklēt Dubaiju, tomēr no jūnija līdz septembrim vidējā temperatūra var pārsniegt +40C.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)