Lidojumi ar Turkish Airlines - Turcija un Ziemeļkipra

16.04.2019
Lidojumi ar Turkish Airlines - Turcija un Ziemeļkipra
Turkish Airlines - Turcija un Ziemeļkipra

Lielais saulaino dienu skaits, garas, smilšainas pludmales un zila jūra rada lieliskus apstākļus atpūtai Turcijas skaistākajās pilsētās. Savukārt Ziemeļkipra ir kā noslēpumaina un maz izzināta Vidusjūras pērle.

Akcija spēkā: no 15.04.2019. līdz 28.04.2019.
Ceļo: no 15.04.2019. līdz 10.12.2019.

Aviobiļetes Turkish Airlines turp/atpakaļ sākot no 199 €

Stambula no 199 Eur
Erkana / Ziemeļkipra / no 280 Eur
Antālija, Izmira, Dalamāna no 281 Eur


Noteikumi:
•    Pārdošana: no 15.04.2019. līdz 28.04.2019.
•    Ceļojuma periods: no 15.04. līdz 10.12.2019.
•    Biļetes cenā iekļauta nododamā bagāža līdz 30 kg un rokas bagāža, kā arī silta maltīte lidojuma laikā
•    Biļetes nav atgriežamas un maināmasSapņojot, domājot vai plānojot atpūtas ceļojumu uz Turciju, pieredzējuši ceļotāji uzreiz iedomājas Antāliju – vispopulārāko Turcijas reģionu. Tieši šeit visinteresantāk, iespējams, ir tāpēc, ka visdažādāko valstu tūristi vispirms nokļūst tieši šeit, Antālijas starptautiskajā lidostā. Saukt pašu Antāliju par kūrortu ir nedaudz kļūdaini. Tā ir tūrisma zona, kas ietver sevī slaveno Alāniju, jauko Sidi, mūsdienīgo Beleku, populāro Kemeru, tāpat arī mazās pilsētiņas Aksu, Beldibi, Goiņuku, Kirišu, Čamjuva, Tekirovu. Katra no šīm vietām ir savdabīga un populāra savai atpūtnieku kategorijai.

ANTĀLIJA

    Antālija ir pilsēta Turcijā, kas atrodas burtiski uz klints ar skatu uz Vidusjūru.
    Pilsētu ieskauj kalni, un tajā valda siltais Vidusjūras klimats, kurš tā vien mudina doties uz smilšainajām, saules pielietajām un kristālskaidru ūdeņu apskalotajām pludmalēm.
    Labākais laiks, lai apmeklētu Antāliju ir vēls pavasaris līdz agrs rudens, kad šī vieta lieliski piemērota pludmales atpūtai.

Kas jāredz un jāizdara?

    Vēstures un kultūras cienītājiem Antālijā būs daudz ko redzēt. Šeit apskatāmie tūrisma objekti, celtnes un citi elementi pārstāv visdažādākos laikus un kultūras: līciešu, Pamfīlijas, Senās Grieķijas, Romas impērijas, Bizantijas impērijas, Seljuku turku un Osmaņu impēriju. Vērts iegriezties arī Antālijas arheoloģiskajā muzejā (Antalya Archaeological Museum), kas it īpaši pārsteidz ar sarkofāgu krāšņums.
    “Kaleiçi”- Antālijas vecpilsēta, kas atrodas pie ostas, kuru arī ir vērts apmeklēt un izbaudīt idillisko ainavu. Vecpilsētu šaurās ieliņas, kurās slejas ar lielām rūpēm saglabātās turku un grieķu ēkas, iekļauj mūris. Mūsdienās šī pilsētas daļa ir piepildīta ar viesnīcām, suvenīru veikaliem un bāriem. Šeit atrodas arī divi slavenie minareti - Yivli Minare un Kesik Minare.
    Turpat pilsētas sirdī iespējams apskatīt arī romiešu imperatora Adriana marmora arku, kurai blakus var apskatīt vienīgo pulkstens torni no kādreiz 80 torņiem, kas veidoja pilsētas mūri.
    Pilsētā vari apmeklēt vairākas mošejas, baznīcas, madreses (musulmaņu augstākās garīgās skolas), turku pirtis jeb hammāmus.
    Turpat netālu Tev noteikti jāapmeklē kāda no lieliski saglabātajām un slavenajām vēsturiskajām pilsētām - Side, Perge, Faselis, Termessos vai Aspendos drupām - kā arī Mira, kur atrodas arī Svētā Nikolasa (Ziemassvētku vecīša) kapa vieta.
    Ziemas sporta piekritējiem būs pie sirds Beydağları un Saklikent kalnu slēpošanas kūrorti.
    Savukārt, tiem, kuriem patīk pludmales prieki būs iespēja tos nobaudīt, piemēram, vairāk nekā 12 kilometrus garajā Laras pludmalē un citās vai novērtēt ūdens spēka skaistumu dodoties līdz Duden ūdenskritumam.

Svarīgi zināt!

    Tūrisma bums ir piesaistījis migrējošo darbaspēku no visas Turcijas, tāpēc arvien pieaug būvniecības nozare, nodrošinot arī transporta infrastruktūras nepārtrauktu attīstību. Tas padarījis Antāliju par šī Turcijas reģiona dzinējspēku.
    Vasarā tūristu grupas, galvenokārt, veido tūristi no Lielbritānijas, Izraēlas, Saūda Arābijas, Vācijas, Krievijas, kā arī pašas Turcijas.
    Atcerieties, ka ieejot mošejās ir jānovelk apavi un sievietēm noteikti ir jāuzliek kāda galvassega, kā arī būtu vēlams, lai neredzētu kailu miesu, respektīvi, rokas vai kājas (mošejās visbiežāk Jums jau tiks iedots viss nepieciešamais, lai sekotu visām normām, tajā skaitā galvassega, ja gadījumā iepriekš nav bijis iespējams tam sagatavoties).


1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)