Ryanair

Par aviokompāniju Ryanair Latvijā.
Par aviokompāniju Ryanair Latvijā.

Ryanair Ltd., Corporate Head Office, Dublin Airport, Co. Dublin, Īrija. Reģ nr. 104547, PVN nr. 4749148U. Tālr. + 44 871 500 5050 - (angļu valodā). Maksa par minūti  £0.13 + ārzemju zvanu tarifs un jūsu pieslēgšanas tarifa izmaksas.

Ryanair
piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. "Ryanair" ir Īrijas lielākā aviokompānija. Tā tika dibināta 1985.gadā un patlaban tā ir arī viena no Eiropas lielākajām zemo cenu aviokompānijām ar apmēram 189 galamērķiem 30 valstīs. No Starptautiskās lidostas "Rīga" "Ryanair" lido uz  20 lidostām.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz tādām pilsētām kā Oslo, Londona, Līdsa, Dublina, Milāna, Mančestra, Glāzgova, Diseldorfa, Brēmene, Frankfurte, Notingema, Ķelne, Berlīne, Brisele, Vīne, Burgasa, Pafa, Prāga, Barselona, Žirona, Malta.  ļauj viegli, ātri un lēti tikt līdz jums nepieciešamajai pilsētai.
Tā kā aviokompānija Ryanair ir budžeta jeb diskaunters, uzņēmums tiešām piedāvā iegādāties aviobiļetes lēti.

Aviokompānija Ryanair
piedāvā lētus lidojumus no Rīgas, Tallinas, Kauņas un Viļņas. Tā kā aviokompānija ir budžeta jeb diskaunters, uzņēmums tiešām piedāvā iegādāties aviobiļetes lēti. Tik lēti, ka lidot ar Ryanair lidmašīnām bieži ir lētāk, nekā veikt līdzvērtīgu braucienu ar auto. Ryanair Rīga - www.ryanair.lv  Ryanair mājaslapā - ryanair.com/lv bieži var atrast akcijas aviobiļetēm no Rīgas un uz Rīgu.

Ryanair Jaunumi

08.08.2019

Ryanair piloti Lielbritānijā augustā un septembrī rīkos streikus

Īrijas zemo cenu aviosabiedrības "Ryanair" piloti Lielbritānijā trešdien paziņoja, ka ir nobalsojuši par streiku rīkošanu tuvāko nedēļu laikā savā strīdā ar darba devēju par darba apstākļiem un samaksu.Lasīt tālāk

Ryanair piloti Lielbritānijā augustā un septembrī rīkos streikus
03.08.2019

Ryanair Francijai jāatmaksā nelikumīgā valsts palīdzība 8,5 miljonu eiro apmērā

EK liek "Ryanair" atmaksāt Francijai nelikumīgu valsts palīdzību 8,5 miljonu eiro apmērā. Īrijas zemo cenu aviokompānijai Ryanair jāatmaksā Francijai 8,5 miljoni eiro, ko tā nelikumīgi saņēmusi kā valsts palīdzību, paziņojusi Eiropas Komisija (EK). Ryanair un tās meitasuzņēmums AMS no 2010. līdz 2017.gadam saņēma šos līdzekļus no valsts finansētās Francijas tūrisma asociācijas APTFE, lai aviokompānijas interneta vietnē reklamētu Francijas dienvidu pilsētu Monpeljē un tās apkārtni kā tūrisma galamērķi.


Lasīt tālāk

Ryanair Francijai jāatmaksā nelikumīgā valsts palīdzība 8,5 miljonu eiro apmērā
31.07.2019

Ryanair ceturkšņa peļņa samazinājusies par 21%

Šā biznesa gada pirmajā ceturksnī būtiski samazinājusies Īrijas zemo cenu aviokompānijas “Ryanair” peļņa. Kompānijas pārstāvji to saista ar konkurences pieaugumu un “Brexit” radītajām neskaidrībām.Lasīt tālāk

Ryanair ceturkšņa peļņa samazinājusies par 21%
23.07.2019

Ryanair uzsāka pārdošanas akciju uz visiem rudens reisiem: aviobiļetes sākot no 20 EUR.

Ryanair uzsāka jaunu izpārdošanas akciju 70 000 aviobiļetēm uz rudens reisiem par cenu no 20 eiro vienā virzienā. Akcija spēkā līdz 23. Jūlija otrdienas pusnaktij un aptvers lidojumus, kas tiks veikti no 2019.gada septembra līdz novembrim.Lasīt tālāk

Ryanair uzsāka pārdošanas akciju uz visiem rudens reisiem: aviobiļetes sākot no 20 EUR.
05.07.2019

Nākotnē Ryanair piedāvās aviobiļetes par pieciem eiro. Eksperti spriež par aviāciju

“Ticu, ka nākotnē “Ryanair” piedāvās biļetes par pieciem eiro, bet būs jāmaksā par katru somu, par katru sēdvietu utt. Kompānijām jāskatās pāri robežām, jāiet jaunos tirgos. Eiropā ir 740 lidostas, bet lielākā daļa lielo lidostu vairs nespēj uzņemt jaunas lidmašīnas. Ja vien neesi kāda Ķīnas kompānija, tad viss ir iespējams.”Lasīt tālāk

Nākotnē Ryanair piedāvās aviobiļetes par pieciem eiro. Eksperti spriež par aviāciju

Ryanair bagāža

Ryanair bagāža
Ryanair lidojumi. Rokas bagāžas pārvadāšana. Bagāžas pārvadāšana. Reģistrācija uz Ryanair reisiem.

Rokas bagāžas pārvadāšana

Zemo cenu aviokompānija "Ryanair" paziņojusi, ka, sākot ar 1. novembri, būtiski maina bagāžas noteikumus. Pasažieri, kas iegādājušies lidojuma biļetes pēc  01.09.2018 ceļošanai pēc 01.11.2018, ekonomiskajā klasē bez papildu maksas varēs lidot ar vienu mazo rokas bagāžas vienību (40×20×25 cm), savukārt par otru līdz 10 kilogramiem smagu koferi vai lielo somu (55×40×20 cm), ko līdz šim arī varēja nodot bez maksas, turpmāk būs papildus jāpiemaksā 8 eiro, katrā virzienā,  un tā jānodod.
Pasažieri, kas iegādājušies "Priority Boarding" pakalpojumu, arī turpmāk varēs lidmašīnas salonā ņemt divas bagāžas vienības – mazo somu (40×20×25 cm) un līdz 10 kilogramus smagu lielāku bagāžu vai koferi (55×40×20 cm). Pasažieriem, kuriem nav Priority pakalpojums, ir iespēja iegādāties  Priority pakalpojumu par 10 EUR (Priority vietu skaits ir ierobežots – tikai 95 vietas ir piedāvātas uz vienu reisu).
Aviokompānija arī paziņojusi, ka samazina nododamās bagāžas maksu par vienu vienību – tā turpmāk būs 25 eiro vai mārciņas atkarībā no izvēlētās maksāšanas valūtas par līdz 20 kilogramiem smagu bagāžas vienību.
- Kas notiek, ja pasažieris kuram nav pasūtīts Priority pakalpojums nonāk pie vārtiem ar somu (55×40×20 cm) līdz 10 kg un viņš to iepriekš nav pasūtījis? Viņam būs jāmaksā soda nauda 25.00 EUR, un soma tiks novietota bagāžas nodalījumā.
- Kas notiek, ja "mazā" soma neatbilst izmēriem? Pašažieri, kuriem soma neatbilst izmēriem 40x20x25 cm maksās soda naudu 25 EUR apmērā, un tā soma tiks nodota bagāžas nodalījumā.
- Kā ar zīdaiņiem? Vai vecāki joprojām var ņemt papildu somiņu ar zīdaiņa mantām? Jā, mazu (5 kg) bērnu somu var pārvadāt arī bez maksas pasažieri, kuri ceļo ar zīdaini. (Jebkuram bērnam, kas jaunāks par 2 gadiem.
Zīdaiņiem nav atļauts pārvadāt rokas bagāžu (izņēmums ir bērnu ratiņi/bērnu grozi, kurus atļauts pārvadāt bez maksas).
Ja rokas bagāža atrodas jebkādi šķidrumi, geli, zobu pastas, losjoni vai šķidrā kosmētika, tad atbilstoši lidostas drošības noteikumiem, tie ir jāievieto speciālā iesaiņojumā (20x20 cm), kurš tiek izdots pārbaudes laikā, ja to pieprasa pasažieris. Pasažierim obligāti jāinformē drošības pārbaudes dienestu, ja rokas bagāžā tiek pārvadāti konteineri ar jebkādu šķidrumu. Šķidrumu koptilpums nedrīkst pārsniegt 1 litru.

Bagāžas pārvadāšana
Drošības nolūkos Ryanair nepieņem pārvadājumiem atsevišķu kravu smagāku par 32 kilogramiem, kā arī, ja tās izmēri pārsniedz 81 cm augstumā, 119 cm platumā un 119 cm dziļumā (81x119x119 cm). Dotais svara ierobežojums neattiecas uz mobilu aprīkojumu.
Katrs pasažieris, pēc noteiktās bagāžas nodevu apmaksas var piereģistrēt līdz divām pārbaudāmām bagāžas vienībam. Bagāžas pasūtījuma laikā tiek piedāvāta izvēle (1 vienība): bagāža līdz 15 kilogramiem vai bagāža līdz 20 kilogramiem. Pēc tam, kad pasūtījums ir veikts, reģistrētā bagāža var būt pielikta Jūsu rezervācijai. Savu rezervāciju var pārbaudīt jebkurā laikā nodaļā Manage My Booking (Pārbaudīt manu pasūtījumu) līdz pat 4 stundām pirms izlidojuma laika.
Nodevu izcenojumi  var mainīties, bet aviokompānijas noteiktie izcenojumi par bagāžu ir spēkā laikā, kad pasažieris pasūta un/vai maksā par savu bagāžu.
Nav pieļaujama bagāžu apvienošana vai bagāžas pārvadāšanas normu izmaiņas. ES robežās spēkā esošie likumi dažkārt var tikt grozīti. Tomēr attiecīgie likumi un nosacījumi ir spēkā tajā brīdī, kad pasažieris pasūta un/vai maksā par bagāžu. Ja pasažierim jau ir piereģistrētas divas bagāžas vienības (katrai vienībai ir jāatbilst noteiktai masai saskaņā ar apmaksu), tad nav atļauts pasūtīt vēl  papildus bagāžas vienības. Jebkuram pasažierim, kura bagāžas svars pārsniedz atļauto normu, jāmaksā soda naudu par katru lieko kg atbilstoši izcenojumiem lidojuma dienā. Soda nauda parasti ir £20/€20 par kilogramu.
Zīdaiņiem nav paredzēta rokas bagāža un reģistrēta bagāža. Izņēmums ir vieni  pilnībā saliekami bērnu ratiņi, kas var tikt pārvadāti bez maksas. Papildus bērnu piederumi, tādi kā bērnu sēdeklītis, pārnēsājamais grozs u.c. var tikt iekļauti papildus nododamajai bagāžai (max 20 kg par vienību).
Lidostās, kur ir pieejami pašreģistrēšanās automāti (Self-service) pasažierim jāsamaksā par reģistrēto bagāžu un/vai jāveic samaksa par pārsniegto bagāžas normu un jānodod bagāža pie reģistrācijas galdiņiem vai bagāžas nodošanas punktā ne vēlāk kā 40 minūtes pirms izlidošanas.
Ja Jūs plānojat ceļot ar nododamo bagāžu, ieteicams ierasties uz lidostu iepriekš 2 stundas pirms ieplānota izlidošanas laika.
Ja Jūsu bagāža pārsniedz normu
Ja pasažieris pārsniegs reģistrētas bagāžas pārvadāšanas normu, tad nepieciešams papildus apmaksāt pārsniegto svaru pēc noteiktajiem izcenojumiem par katru lieko kilogramu. Jāņem vērā, ka katrs pasažieris veic apmaksu maksimāli par 2 bagāžas vienībām, kuras nedrīkst pārsniegt noteikumos paredzēto normu.

Reģistrācija uz Ryanair reisiem.


Katram pasažierim ir jāŗeģistrējās lidostā vai online Ryanair mājaslapā. Ryanair mājaslapā var reģistrēties no  2 dienām līdz 4 stundām pirms lidojuma.
Check-in online Ryanair:
Atzīmējiet – Check-in, pēc tam ierakstiet savas rezervācijas numuru un e-pastu, kuru uzrādījāt rezervējot biļeti. Nospiediet GO.
 ________________________________
 
Aviokompānija Ryanair piedāvā lētus lidojumus no Rīgas, Tallinas, Kauņas un Viļņas.

Aviokompānija Ryanair piedāvā lētus lidojumus no Rīgas, Tallinas, Kauņas un Viļņas. Tā kā aviokompānija ir budžeta jeb diskaunters, uzņēmums tiešām piedāvā iegādāties aviobiļetes lēti. Tik lēti, ka lidot ar Ryanair lidmašīnām bieži ir lētāk, nekā veikt līdzvērtīgu braucienu ar autobusu vai auto.
Tiešie Ryanair reisi no Rīgas uz tādām pilsētām kā Oslo, Londona, Līdsa, Dublina, Milāna, Mančestra, Glāzgova, Diseldorfa, Brēmene, Frankfurte, Notingema, Ķelne, Berlīne, Brisele (Oslo, Cologne, Bremen, Brussels (Charleroi), Düsseldorf (Weeze), Frankfurt-Hahn, East Midland, Glasgow, Dublin, Milan (Bergamo), London, Leeds (Bradford), Manchester, Berlin) ļauj viegli, ātri un lēti tikt līdz jums nepieciešamajai pilsētai.
Ļoti ērti Ryanair biļetes iegādāties, izmantojot uzņēmuma mājas lapu Ryanair.com. Tāpat jūs varat izmantot portālu www.aviokases.lv ar ērtu meklētāju starp visiem lidojumiem jūsu izvēlētajam galamērķim. Jūs redzēsiet visus piedāvātos lidojumus uz Rīgu, Viļņu, Kauņu un Tallinu un atpakaļ.
Pērkot biļetes no Rīgas vai uz Rīgu, daudzi maldīgi pārlūkā raksta Ryanair.lv vai pat www.ryainer.lv. Atgādinām, ka aviokompānija Ryanair ir starptautiska, dibināta Īrijā, tāpēc, lai iegādātos lētas aviobiļetes, izmantojiet saiti www.ryanair.com, www.ryanair.com/lv vai ryanair.co.uk. Jāpiebilst, ka Ryanair rašanās vieta arī paskaidro, kāpēc joprojām viens no populārākajiem galamērķiem tiešajiem lidojumiem ir Rīga – Dublina, kā arī lidojumi uz Londonu.
Neskatoties uz to, ka aviokompānija Ryanair ir budžeta, Ryanair mājaslapā bieži var atrast akcijas aviobiļetēm no Rīgas, uz Rīgu. Bet, lai nevajadzētu katru dienu apmeklēt www.ryanair.com, www.ryanair.com/lv vai ryanair.co.uk, var vienkārši pierakstīties jaunumiem, lai vienmēr zinātu, kad ir iespēja iegādāties aviobiļetes lētāk.
Ne jau velti Ryanair Rīga un Ryanair Latvija ir bieži atslēgas vārdi meklētājos. Atšķirībā no dažiem citiem diskaunteriem, aviokompānija Ryanair piedāvā ne tikai lētus lidojumus no Rīgas, Tallinas un Viļņas, bet arī ērtu grafiku. Tiešie reisi pieejami teju katru dienu un, atkarībā no konkrētās dienas, ir gan rīta, gan dienas un vakara avioreisi no Rīgas uz tādām pilsētām kā Oslo, Londona, Līdsa, Dublina, Milāna, Mančestra, Glāzgova, Diseldorfa, Brēmene, Frankfurte, Notingema, Ķelne, Berlīne, Brisele (Oslo, Cologne, Bremen, Brussels (Charleroi), Düsseldorf (Weeze), Frankfurt-Hahn, East Midland, Glasgow, Dublin, Milan (Bergamo), London, Leeds (Bradford), Manchester, Berlin) gan darba dienās, gan brīvdienās.
Lai arī populārākie ir lidojumi uz Londonu, kā arī tiešie reisi Rīga – Dublina, mājas lapā www.ryanair.com var iegādāties lētas aviobiļetes arī uz Beļģiju, Vāciju, Itāliju un Norvēģiju (papildu lidmašīnu biļetēm uz Īriju un Lielbritāniju). Bet ērts www.aviokases.lv mājas lapas meklētājs, kas apvieno tiešos reisus no Rīgas un citām pilsētām no daudzām aviokompānijām, ļaus izvēlēties izdevīgāko reisu – gan materiālajā, gan laika ziņā.
Atcerieties – jo agrāk izlemsiet iegādāties lidmašīnas biļeti, jo lētāk tā jums var izmaksāt. Tiesa, Ryanair piedāvā aviobiļetes lēti, salīdzinot ar dažām citām aviokompānijām, pat steidzamiem lidojumiem. Jebkurā gadījumā, izvēloties pareizo pieeju, lētas aviobiļetes var atrast, lai turpmāk mazāk ierobežotu sevi biznesa braucienos, ceļojumos un vizītēs pie draugiem vai radiniekiem, kas dzīvo ārzemēs.
Lētas aviobiļetes tiešajiem Ryanair reisiem pievilcīgas arī ar to, ka jūs paši regulējat, ar kādu bagāžu lidot. Ja tas ir ceļojums nedēļas nogalē vai biznesa brauciens – lidojiet tikai ar rokas bagāžu, ekonomējot līdzekļus un laiku, nododot bagāžu atsevišķā nodalījumā. Bet, ja ārzemēs plānojat pavadīt ilgāku laiku, par papildu piemaksu jūs varat iegādāties tiesības pārvest jums nepieciešamā svara čemodānu – turpat mājas lapās www.ryanair.com, www.ryanair.com/lv vai ryanair.co.uk.

ryanair.lv

ryainer.com

ryanair.com

rynair

rainer

raynair.lv

www.ryanair.com

ryanairlv.lv

rainer.lv

rayner

rainair

ryner.com

ryanair.co.uk

raynair

rynair.com

rayanair

rinair.lv

ryner

rainer.com

ryainer

rinair

rayener

rianair.lv

raynair com

rayener.lv

rynair.lv

rhyner.com

rayaner

rayner.com

ryanair.com/lv

rayners

rainers

rinayr

ryanair/aviokases.lv

ryaner

ryanier

www.ryanair.com/lv

ryanair/aviokase.lv

rainer.biz

rayaner.lv

rayner.lv

rianair

ryainer.com lv

ryanair com

ryanair latvia

raiener

rayanair.com

raynair.aviokases.lv

raynair.com

ryainair.com

ryanair aviobiļetes

ryanar

ryanair.aviokase.lv

ryainer

ryanair biletes

ryanair latvija   

ryanair letas biletes

ryanair riga

www.ryainer.lv

rainer biletes

rayanier

reiner

renair

rianer

ryanair akcijas

ryanair latvija

ryanair.

ryanair.com lv

ryanir

ryner.net

www.rayner.lv

www.ryainer.com

www.ryanair

www.ryanairlv.lv

aviokompānija ryanair

ranair.lv

rayenair

rayner lv

renair.com

ruanair.com

ryanair lv

ryanairlv.com

ryaneir

ryaner.lv

ryenair

ryanair latvija

ryanair latviski