Aviokompānija «Ryanair» plāno atklāt bāzi Rīgā, solot 16 jaunus maršrutus

29.04.2021
Aviokompānija «Ryanair» plāno atklāt bāzi Rīgā, solot 16 jaunus maršrutus
Eiropas lidsabiedrība Nr. 1 “Ryanair” 2021. gada 28. aprīlī paziņoja par jaunas bāzes atklāšanu Rīgā. Rīgā būs bāzēti divi gaisa kuģi, tiks veikti 95 lidojumi nedēļā kopumā 30 maršrutos, ieskaitot 16 jaunus maršrutus, kas no 2021. gada oktobra savienos Rīgu ar daudziem galamērķiem visā Eiropā. Šī jaunā bāze ir ieguldījums 200 miljonu ASV dolāru apmērā, un tā nodrošinās labāku savienojamību ar reģionu, spēlējot svarīgu lomu darbavietu un vietējās ekonomikas atjaunošanā.

Ryanair Rīgas 2021. gada ziemas sezonas grafiks:

•    Divi Rīgā bāzēti gaisakuģi (200 miljonu ASV dolāru liels ieguldījums) – 60 tiešās darbavietas

•    95 lidojumi nedēļā

•    Kopā 30 maršruti

•    16 jauni maršruti uz Dāniju, Franciju, Vāciju, Ungāriju, Itāliju, Norvēģiju, Poliju, Spāniju, Zviedriju, Ukrainu un Lielbritāniju*

Latvijas ceļotāji un tūristi tagad var plānot savu ziemas atpūtu līdz pat 22. gada martam par vēl zemākām cenām un ar iespēju izmantot “Ryanair” bezmaksas biļešu apmaiņas iespēju gadījumā, ja plāni mainīsies. Lai atzīmētu šo īpašo notikumu, “Ryanair” ir uzsācis biļešu izpārdošanu par cenām, sākot no 19,99 eiro, lidojumiem līdz 2022. gada marta beigām, kas jārezervē līdz sestdienas (1. maija) pusnaktij vietnē Ryanair.com.

Ryanair komercdirektors Džeisons Makginess (Jason McGuiness): “Mēs priecājamies paziņot par jaunas bāzes atklāšanu Rīgā, kas veicinās ekonomikas atlabšanu un starptautisko savienojamību, no oktobra beigām piedāvājot kopumā 30 maršrutus, tostarp 16 jaunus savienojumus. Tas ir nozīmīgs paziņojums “Ryanair” grupai un liels stimuls “Buzz” Latvijā, radot šīs 60 darba vietas.

Efektīva darbība un konkurētspējīgas lidostas maksas ir pamats, uz kura “Ryanair” var nodrošināt ilgtermiņa pārvadājumu pieaugumu un plašu savienojamību. Mēs esam cieši sadarbojušies ar lidostu “Rīga”, lai nodrošinātu šo izaugsmi un uzlabotu pakalpojumus tiem, kas dzīvo, strādā vai vēlas apmeklēt reģionu. Laikā, kad citas aviosabiedrības samazina strādājošo skaitu, mēs priecājamies par turpmākiem ieguldījumiem gan savos cilvēkos, gan lidostās visā Eiropā, un ceram, ka jau drīzumā varēsim sākt pieņemt darbā cilvēkus uz jaunajiem amatiem.

Jaunie maršruti sniedz mūsu Latvijas klientiem vēl lielāku izvēli, piedāvājot savienojumus ar daudziem starptautiskiem galamērķiem, tostarp Budapeštu, Malagu, Palermo un Parīzes Bovē lidostu, Rīgā no šīs ziemas sagaidot tūristus no 17 valstīm. Ņemot vērā, ka Covid ierobežojumi regulāri mainās, klienti tagad var rezervēt lidojumus, zinot, ka gadījumā, ja viņiem būs nepieciešams atlikt vai mainīt ceļojuma datumus, viņi to varēs izdarīt līdz pat divām reizēm bez biļešu maiņas maksas laikposmā līdz 2021. gada oktobra beigām.

Lai atzīmētu šo īpašo notikumu, mēs uzsākam biļešu izpārdošanu par cenām, sākot no 19,99 eiro, lidojumiem līdz 2022.gada marta beigām, kas jārezervē līdz sestdienas, 1.maija pusnaktij. Tā kā biļetes par šīm pārsteidzoši zemajām cenām tiek ātri izpirktas, klientiem jāpiesakās vietnē www.ryanair.com, lai nepalaistu garām šo iespēju.”

Plānotie jaunie maršruti no Rīgas: Orhūsa (Dānija) – 3 reizes nedēļā, Bristole (Apvienotā Karaliste) – 2 reizes nedēļā; Budapešta (Ungārija) – 3 reizes nedēļā; Gēteborga (Zviedrija) – 3 reizes nedēļā; Krakova (Polija) – 2 reizes nedēļā; Krakova (Polija) – 2 reizes nedēļā; Kijeva (Ukraina) – 2 reizes nedēļā; Ļvova (Ukraina) – 2 reizes nedēļā; Malaga (Spānija) – 2 reizes nedēļā; Memingena (Vācija) – 2 reizes nedēļā; Varšava Modlina (Polija) – 5 reizes nedēļā; Palermo (Itālija) – 2 reizes nedēļā; Parīze Bovē (Francija) – 2 reizes nedēļā; Roma Čampino (Itālija) – 3 reizes nedēļā; Torpa Sandefjorda (Norvēģija) – 4 reizes nedēļā; Frankfurte Hāna (Vācija) – 2 reizes nedēļā; Venēcija Trevizo (Itālija) – 2 reizes nedēļā.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)