Lufthansa

Lufthansa Latvijā
Lufthansa piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem.

Deutsche Lufthansa AG, Flughafen-Bereich West, D-60546 Frankfurt/Main, Reģ nr. Amtsgericht Köln HRB 2168, PVN nr. DE 122 652 565, Tālr. +49 696960;

Lielākā Eiropas lidsabiedrība ir Deutsche Lufthansa AG  un ir viena  no vadošajiem Vācijas uzņēmumiem, kas darbojas kopš 1953. gada.

Lufthansa ir ceturtā lielākā lidsabiedrības pasaulē. Tā nodrošina gaisa satiksmi starp 203 lidostām 78 valstīs gan Āfrikā, Amerikā, Āzijā, gan Eiropā. Kopā ar partneriem Lufthansa nodrošina gaisa satiksmi uz vairāk nekā 410 galapunktiem. Lufthansa ir otra lielākā pasažieru pārvadājumu aviokompānija pasaulē ar vairāk nekā 710 lidmašīnām un tās partneru avioflotēm.

Lidsabiedrības galvenā mītne atrodas Ķelnē, taču lielākā daļa pilotu un servisa darbinieku strādā Frankfurtē. Uznēmumā kopumā strādā aptuveni 117 tūkstoši darbinieku, kas pārstāv 146 tautības. 1977. gadā tieši Lufthansa izveidoja Star Alliance -  pasaules lielāko aviokompāniju savienību. 2010. gadā Lufthansa pakalpojumus izmantoja vairāk nekā 90 miljonu pasažieru un tās peļņa šajā gadā sastādīja 1,1 miljardu eiro.

Jaunu ceļošanas pieredzi Lufthansa pedāvā ar  savu jauno Premium ekonomisko klasi. Šī klase ir pieejama uz visiem tālajiem lidojumiem un  apkalpošanas līmenis ir starp biznesa un ekonomisko klasi .

Lufthansa Jaunumi

09.12.2019

Lufthansa pārdod ēdināšanas un pakalpojumu biznesu

Vācijas nacionālā aviokompānija "Lufthansa" pirmdien paziņoja, ka pārdod ēdināšanas un pakalpojumu sniegšanas struktūrvienības "Lufthansa Service Group" (LSG) Eiropas biznesu Šveicē bāzētajam uzņēmumam "gategroup".Lasīt tālāk

Lufthansa pārdod ēdināšanas un pakalpojumu biznesu
09.12.2019

Lufthansa pārdod ēdināšanas un pakalpojumu biznesu

Vācijas nacionālā aviokompānija "Lufthansa" pirmdien paziņoja, ka pārdod ēdināšanas un pakalpojumu sniegšanas struktūrvienības "Lufthansa Service Group" (LSG) Eiropas biznesu Šveicē bāzētajam uzņēmumam "gategroup".Lasīt tālāk

Lufthansa pārdod ēdināšanas un pakalpojumu biznesu
13.11.2019

Lidsabiedrība «Lufthansa» tālajos lidojumos samazina silto ēdināšanu

Vācijas lidsabiedrība «Lufthansa» tālajos lidojumos ir nolēmusi ietaupīt uz pasažieru ēdināšanas rēķina. Novembra beigās  visi ekonomiskās klases pasažieri starpkontinentālajos lidojumos saņems tika vienu silto maltīti. Otrā maltīte būs augstvērtīgs sendvičs, kuru pasažieri varēs apēst uz vietas vai arī paņemt līdzi.


Lasīt tālāk

Lidsabiedrība «Lufthansa» tālajos lidojumos samazina silto ēdināšanu
28.08.2019

Nākotnē vien 12 aviokompānijas spēs piedāvāt tālo reisu pakalpojumus, prognozē Lufthansa

Ar laiku vien 12 aviokompānijas spēs piedāvāt savus pakalpojumus lielākajos starptautiskajos maršrutos, prognozē Vācijas nacionālās lidsabiedrības "Lufthansa" vadītājs Karstens Špors.
Viņš prognozēja, ka trīs šādas aviokompānijas būs ASV, trīs Ķīnā, trīs Persijas līča valstīs un trīs Eiropā.Lasīt tālāk

Nākotnē vien 12 aviokompānijas spēs piedāvāt tālo reisu pakalpojumus, prognozē Lufthansa
22.07.2019

British Airways un Lufthansa uz laiku aptur lidojumus uz Kairu

Paaugstināta terorisma riska dēļ British Airways un Lufthansa uz laiku aptur lidojumus uz Kairu. Drošības apsvērumu dēļ Lielbritānijas nacionālā lidsabiedrība "British Airways" un Vācijas aviokompānija "Lufthansa" uz laiku apturējušas lidojumus uz Ēģiptes galvaspilsētu Kairu.

Lasīt tālāk

British Airways un Lufthansa uz laiku aptur lidojumus uz Kairu

Lufthansa. Rokas bagāžas pārvadāšana. Bagāžas pārvadāšana. Reģistrācija uz Lufthansa reisiem.

Rokas bagāžas pārvadāšana
Economy class Lufthansa pasažieri var pārvadāt vienu bagāžas vienību līdz 8 kg. BusineLfthansass class pasažieri un Pirmās klases Lufthansa pasažieri var pārvadāt 2 rokas bagāžas vienības, izņemot ceļojumus uz Lielbritāniju, šinī gadījuma var pārvadāt vienu bagāžas vienību.

Bagāžas pārvadāšana

Uz Economy class Lufthansa starptautiskajiem reisiem  bagāža nevar pārsniegt 20 kg; Business class – 30 kg un Pirmā klase – 40 kg.
Uz Economy class starpkontinentālajiem reisiem ir atļauts pārvadāt 2 bagāžas vienības līdz 23 kg katra. Business class un Pirmās klases pasažieriem – 2 bagāžas vienības līdz 32 kg katra.

Reģistrācija uz Lufthansa reisiem
Lufthansa pasažieri var piereģistrēties on-line aviokompānijas mājās lapā. Šis pakalpojums ir pieejams no 23 stundām līdz 45 minūtēm pirms reisa izlidošanas. Reģistrācija arī ir iespējama ar mobilo tālruni un izmantojot reģistrācijas automātu.
______________________________

Lufthansa – lidojiet uz Eiropas valstīm, Ameriku, Dienvidameriku, Āziju un Āfrikas valstīm

Visa pasaule jūsu priekšā kā uz delnas – ar Lufthansa airlines (Lufthanza) lidmašīnām. Lidojiet uz Eiropas valstīm, Ameriku, Dienvidameriku, Āziju un Āfrikas valstīm – tas viss ir iespējams ar Lufthansa (Lufthanza).

Lufthansa airlines (Lufthanza) reisiem Riga un Latvia (Latvija) tā ir iespēja ātri un pa tiešo nokļūt līdz Frankfurtei, no kurienes jūs varēsiet aizlidot uz jebkādu punktu pasaulē (Mehiko, Bangkoka, Kualalumpura, kā arī, protams, Barselona, Vīne, Florence un citi iemīļoti galamērķi – tā ir tikai maza daļa no visa maršrutu saraksta). Apmeklējot oficiālo Lufthansa mājaslapu www.lufthansa.com vai www.lufthansa.de, jūs varēsiet sīki izpētīt izlidošanas un ielidošana laikus uz dažādām pasaules valstīm un pilsētām, uzzināt lidojumu ilgumu u salīdzināt cenas atkarībā no lidojuma steidzamības un gadalaika.

Tā kā daudzas lietas mūsdienās notiek internetā, arī iepazīties ar Lufthansa airlines (Lufthanza) ir ļoti ērti, apmeklējot Lufthansa oficiālo mājaslapu www.lufthansa.com vai www.lufthansa.de (tikai atcerieties, ka, tā kā, LH (saīsinājums no Lufthansa) ir Vācijas aviolīnijas, nepastāv strādājošais domēns lufthansa.lv). Neskatoties uz to, ka jūs meklēsiet reisus ar izlidošanu no Riga vai Latvia (Latvija), pārlūkā rakstiet tieši www.lufthansa.com (lapa atvērsies angļu valodā) vai www.lufthansa.de (lapa atvērsies vācu valodā).

Lufthansa (Lufthanza) mājaslapā var viegli un ātri iegādāties aviobiļetes uz interesējošo reisu, veikt online check-in, lai ieekonomētu laiku lidostā, izlasīt visu nepieciešamo informāciju par bagāžas pārvadāšanu, kā arī sekot un rediģēt informāciju par saviem reisiem.

Lufthansa airlines (Lufthanza) piedāvā lidojumus četrās dažādās klasēs: ekonomiskā, premium ekonomiskā, biznesa un pirmā klase. Biznesa lidojumiem ar Deutsche Lufthansa AG (Lufthansa airlines) pieejama programma PartnerPlusBenefit, kuras ietvaros var krāt punktus un izmantot dažādas privilēģijas, kas padara lidojumus vēl komfortablākus. Taču neatkarīgi no tā, vai lidojat pirmajā klasē, dodaties biznesa braucienā vai līdz galamērķim dodaties standarta (ekonomiskajā) klasē, visa reisa garumā jūs gaida labvēlīga un uzmanīga attieksme no stjuartiem.

Vācu aviokompānija Deutsche Lufthansa AG, vairāk pazīstama kā Lufthansa airlines (Lufthanza), ir parūpējusies par plašu maršrutu karti. Apmeklējot Lufthansa oficiālo mājaslapu – www.lufthansa.com – un izvēloties kā izlidošanas vietu Riga vai Latvia (Latvija), var ērti apskatīt piedāvātos reisus. Pateicoties tiešajiem reisiem Lufthansa Riga - Lufthansa Frankfurt, var ērti saplānot komfortablu ceļu līdz tādiem attāliem galamērķiem kā, piemēram, Brazīlija vai Japāna. Frankfurte kļūs par jūsu lidojumu savienošanas punktu.

Un nav svarīgi – jūsu izvēlētais mērķis ir Lufthansa Frankfurt (tiešais lidojums) vai Pekina, Male, Maiami, Riodežaneiro (ar pārsēšanos no Rīgas Frankfurtē). Jūs varat būt pārliecināti, ka tiksiet līdz galamērķim neatkarīgi no attāluma līdz tam. Tieši pateicoties vāciešu organizētībai un komfortam, Lufthansa airlines (Lufthanza) lidmašīnas ir ļoti drošs pārvietošanās veids no viena zemeslodes punkta uz citu.

Jāpiebilst, ka Deutsche Lufthansa AG (Lufthansa airlines) mājaslapā var ne tikai iegādāties aviobiļetes, bet arī rezervēt viesnīcu tajā pilsētā, uz kuru dodaties, un pasūtīt automašīnas nomu. Bet, lai lidojums būtu vēl komfortablāks, izpētiet lidojuma ēdienkarti – ēdieni, kas tiek pasniegti debesīs, sen vairs nav pliekani.