Lufthansa pagarina reisu pārtraukumu uz Ķīnu

11.02.2020
Lufthansa pagarina reisu pārtraukumu uz Ķīnu
Vācijas nacionālā aviokompānija Lufthansa pirmdien paziņoja, ka jaunā koronavīrusa izplatības dēļ pagarina reisu pārtraukumu uz un no Ķīnas.

Pagājušajā nedēļā Lufthansa pavēstīja, ka pārtrauc reisus uz un no Ķīnas līdz 9.februārim. Tagad nolemts, ka reisi uz Pekinu un Šanhaju netiks veikti līdz 28.februārim, bet uz Naņdzjinu, Šeņjanu un Cjindao - līdz 28.martam.

"Pasažieru un darbinieku drošība ir prioritāte," norādīts Lufthansa paziņojumā. Tajā piebilsts, ka lēmums pagarināt reisu pārtraukumu pieņemts "pēc tam, kad rūpīgi izvērtēta visa pieejamā informācija par koronavīrusu".

Lēmums par reisu pārtraukšanu attiecas arī uz Lufthansa grupā ietilpstošajām Austrijas nacionālo lidsabiedrību Austrian Airlines un Šveices nacionālo aviokompāniju Swiss. To maršrutu tīklā no Ķīnas pilsētām ir tikai Pekina un Šanhaja.

Tomēr visas trīs lidsabiedrības turpina reisus uz Ķīnas īpašo administratīvo teritoriju Honkongu.

Starp aviokompānijām, kas pārtraukušas reisus uz Ķīnu, ir Air Canada, Air France, American Airlines, British Airways, Delta. Finnair, KLM, Lufthansa, Qantas, SAS, Turkish Airlines, United Airlines un Uzbekistan Airways.

Mirušo skaits koronavīrusa uzliesmojumā Ķīnā ir pārsniedzis 350, bet apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits ir vairāk nekā 17 000, pirmdien paziņoja Ķīnas varasiestādes.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)