Aviokompānija «Finnair» atsāk lidojumus uz Šanhaju

30.07.2020
Aviokompānija «Finnair» atsāk lidojumus uz Šanhaju
Lidsabiedrība "Finnair" ir saņēmusis atļauju no Ķīnas atbildīgajām iestādēm un atsākusi iknedēļas lidojumus starp Helsinkiem un Šanhaju.

Lidojumi no 2020. gada 23. jūlija tiek veikti ar lidmašīnu Airbus A350.

Somija ir atvērusi savas robežas tiem iebraucējiem no Ķīnas, kuru ierašanās ir saistīta ar darbu, tomēr vienkārša ieceļošana Somijā pagaidām ir ierobežota, jo Eiropas Savienība atvērusi ārējās robežas tikai 12 trešo valstu pilsoņiem (ar valstīm vari iepazīties šajā rakstā).

Šobrīd Finnair no Helsinkiem piedāvā savienojumus ar 24 galamērķiem Eiropā.

Lai nodrošinātu klientu un apkalpes locekļu veselības aizsardzību un drošību, "Finnair" ir ieviesis vairākus pastiprinātas higiēnas pasākumus, lai "Finnair" klienti un darbinieki jūtas maksimāli droši gan lidostā, gan arī lidmašīnā".

Jaunā kārtība paredz, ka, lidojot ar "Finnair", pasažieriem ir jāvalkā sejas maska (visiem klientiem ir ieteikts ņemt līdzi savu masku). Arī "Finnair" darbinieki, kas strādā ar klientu apkalpošanu Helsinku lidostā, kā arī salona apkalpe vismaz līdz 31. augustam valkās sejas maskas.

"Finnair" lidmašīnu tīrīšana tiek pastiprināti uzraudzīta, īpašu uzmanību pievēršot koplietošanas virsmām un priekšmetiem.

"Finnair" aktālos lidojumu atjauninājumus un jaunāko informāciju var atrast  mājaslapā Aviokase.lv

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)