easyJet

easyJet
Aviokompānija easyJet

easyJet ir zemo cenu aviokompānija no Lielbritānijas. Uz saviem lidojumiem aviokompānija easyJet piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām. EasyJet ir Eiropas vadošā aviokompānija, kas apkalpo vairāk nekā 600 maršrutos starp 30 valstīm ar floti, kas sastāv ar vairāk nekā 200 lidmašīnām. Norwegian Latvija. easyJet aviokompānijas mājas lapa: easyjet.com

Rokas bagāžas pārvadāšana

Katrs pasažieris var paņemt vienu rokas bagāžas vienību, ar maksimāliem izmēriem:  56 x 45 x 25 cm (ieskaitot riteņus, kabatas un rokturi).

Bagāžas pārvadāšana


Maksimālais bagāžas izmērs ir 275cm (garums + platums + augstums), izņemot sporta un medicīnas iekārtas. Standarta bagāžas svars nevar pārsniegt 20kg uz vienu pasažieri, neatkarīgi no iegādāto somas skaita.
Reģistrācija uz easyJet reisiem
Pasažieri var reģistrēties lidostā vai On-line.
Reģistrācija pie check-in letes sakās divas stundas pirms plānota izlidošanas laika un aizveras 40 minūtes pirms izlidošanas visiem pasažieriem ar bagāžu.
On-line reģistrācija. Reģistrācija sakās 30 dienas pirms plānota izlidošanas laika un aizveras 2 stundas pirms tā.

easyJet Jaunumi

09.06.2020

Aviokompānija easyJet likvidēs līdz 30% darbavietu

Lielbritānijas zemo cenu aviokompānija "easyJet" ceturtdien paziņoja, ka koronavīrusa pandēmijas negatīvās ietekmes dēļ likvidēs līdz pat 4500 darbavietām jeb 30% no kopējā darbavietu skaita.
Lidsabiedrības preses pārstāvis norāda, ka darbavietu likvidēšana no 15 000 kopumā nodarbināto varētu ietekmēt līdz 4500 strādājošo.Lasīt tālāk

Aviokompānija  easyJet  likvidēs līdz 30% darbavietu