airBaltic

airbaltic
airBaltic biļetes Latvijā

Air Baltic Corporation AS, Lidosta "Rīga", Mārupes nov., LV-1053, Latvija. Reģ nr. 40003245752, PVN nr. LV40003245752. Tālr. (+371) 90001100 (maksa par minūti EUR 0.52 zvani tikai no tālruņiem Latvijā)

airBaltic piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. airBaltic jeb AS Air Baltic Corporation ir Latvijas nacionālā aviokompānija, kuras galvenā bāzes lidosta Rīgas Starptautiskā Lidosta atrodas Latvijas galvaspilsētā Rīgā. airBaltic apvieno tradicionālo, kā arī zemo izmaksu aviokompāniju biznesa modeļus. Aviokompānija dibināta 1995. gada 28. augustā.

airBaltic lidojumi
no Rīgas, Viļņas un Tallinas uz vairāk nekā 50 galamērķiem Eiropā un ārpus tās. airBaltic ik dienu veic ap piecdesmit tiešo lidojumu no Rīgas, savienojot to ar Eiropas lielākajām lidostām. Lidojumu grafiks veidots, domājot par ceļotāju ērtībām gan darījumu, gan atpūtas braucienos, savukārt īpašie piedāvājumi par izdevīgām cenām ļauj laicīgi plānot atvaļinājumus, kā arī iegādāties pēdējā brīža lidojumus. airBaltic biļetes iespējams rezervēt online www.AvioKase.lv, ceļojumu aģentūrās vai rezervēt pa tālruni 67222811.

airBaltic
ir “hibrīda” aviokompānija, kas apvieno labāko tradicionālo tīkla aviokompāniju un zemo cenu pārvadātāju praksi. 2008. gadā airBaltic mainīja savu darbības modeli, pārejot no pasažieru pārvadāšanas no viena punkta līdz otram punktam uz tīkla aviokompānijas modeli, padarot Rīgu par tranzītmezglu starp Rietumiem un Austrumiem.

Jāuzsver arī, ka lēti lidojumi no Rīgas, Tallinas un Viļņas cenas ziņā dažkārt ir ne mazāk izdevīgi kā līdzvērtīgi maršruti ar autobusu, auto, prāmi vai vilcienu. airBaltic.lv - tiešie reisi no Rīgas nodrošina jūsu dārgā laika ekonomiju.
Aviokompānija piedāvā biļetes par pievilcīgām cenām sava lidojumu tīkla ietvaros, kas aptver Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvos Austrumus. airBaltic biļetes - galamērķi: Amsterdama, Atēnās, Barselona, Berlīne, Billunda, Brisele, Budapešta, Cīrihe, Diseldorfa, Frankfurte, Hamburga, Helsinki, Kijeva, Kopenhāgena, Larnaka, Londona, Maskava, Milāna, Minhene, Minska, Nica, Oslo, Palanga, Parīze, Prāga, Rodas, Roma, Saloniki, Sanktpēterburga, Stokholma (Arlanda), Tallina, Tatri/Poprada, Tbilisi, Telaviva, Turku, Varšava, Venēcija, Verona, Viļņa, Vīne. airBaltic mājas lapa www.airbaltic.com/lv

airBaltic Jaunumi

11.10.2020

Aviokompānija airBaltic atzīmē 25. gadadienu

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" oktobrī svin 25. gadadienu kopš komerciālās darbības uzsākšanas. Aviokompānija dibināta 1995. gadā un tā gada 1. oktobrī veica pirmo komerciālo lidojumu no Rīgas uz Stokholmu ar "SAAB 340" lidmašīnu, kurā bija tikai 33 sēdvietas. 1996. gadā Rīgas lidostā piezemējās pirmā "airBaltic" "AVRO RJ70" lidmašīna.Lasīt tālāk

Aviokompānija airBaltic atzīmē 25. gadadienu
07.10.2020

Lidsabiedrība airBaltic atzīmē 25. gadadienu

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2020. gada oktobrī atzīmē 25. gadadienu. Ņemot vērā gadu laikā gūto pieredzi un pašreizējo situāciju, airBaltic godina šo atskaites punktu, ieviešot pārskatītu uzņēmuma vīziju, misiju un pamatvērtības, kas noteiktas, aptaujājot klientus, darbiniekus, viedokļu līderus un partnerus.Lasīt tālāk

Lidsabiedrība airBaltic atzīmē 25. gadadienu
02.10.2020

Aviokompānija airBaltic uz laiku pārtrauc lidojumus no Rīgas uz Liepāju

Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" no šodienas uz laiku pārtrau lidojumus no Rīgas uz Liepāju, informēja "airBaltic" pārstāve Alise Briede. Lidojumi starp abām pilsētām pagaidām pārtraukti līdz 24.oktobrim.

Lasīt tālāk

Aviokompānija airBaltic uz laiku pārtrauc lidojumus no Rīgas uz Liepāju
22.09.2020

airBaltic Club ievieš digitālo lojalitātes karti

Rīga. Latvijas lidsabiedrības airBaltic lojalitātes programma airBaltic Club ieviesusi digitālo lojalitātes karti, kuru tā biedri var lejupielādēt savos mobilajos makos un samazināt nevajadzīgu plastmasas izstrādājumu izmantošanu.


Lasīt tālāk

airBaltic Club ievieš digitālo lojalitātes karti
13.09.2020

Aviokompānija airBaltic - 90 miljoni eiro zaudējumi par atteikšanos no vecajām lidmašīnām

Latvijas lidsabiedrības “airBaltic” pusgada pārskatā redzamie 90 miljoni zaudējumu par atteikšanos no vecajām “Bombardier Q400” lidmašīnām nav soda nauda par līguma nepildīšanu, kā arī šī summa neliks lidsabiedrībai meklēt papildu finansiālo atbalstu, tā sarunā ar “Latvijas Avīzi” norādīja uzņēmuma operatīvās vadības direktors Pauls Cālītis.Lasīt tālāk

Aviokompānija airBaltic - 90 miljoni eiro zaudējumi par atteikšanos no vecajām lidmašīnām

airBaltic bagaža

airBaltic bagaža
Rokas bagāža

Jūsu un ceļabiedru drošībai un ērtībai lidmašīnas salonā katram pasažierim (izņemot zīdaiņus) ir atļauts pārvadāt:
    2 rokas bagāžas vienības (ceļojot ar Business biļetēm un PINS VIP dalībniekiem);
    1 rokas bagāžas vienību, kuras svars nepārsniedz 8 kg (ceļojot ar Basic un Premium biļetēm).
Papildus rokas bagāžai katrs pasažieris lidmašīnas salonā drīkst ienest vienu no tālāk minētajām personīgajām mantām (max. 30x40x10 cm):
    sieviešu rokassomu;
    klēpjdatora somu;
    beznodokļu zonas iepirkumu maisiņu;
    fotoaparāta somu;
    lietussargu.
Rokas bagāžas un personīgās mantas kopsvars nedrīkst pārsniegt 8 kg, ceļojot ar Basic vai Premium biļeti. Rokas bagāžas izmēri nedrīkst pārsniegt 55x40x23 cm.
Rokas bagāža jānovieto priekšā esošās sēdvietas vai plauktā virs jūsu sēdvietas.
No13.03.2019 būs iespējams izvēlēties sev piemērotāko rokas bagāžas veidu, ceļojot ar airBaltic Basic vai Premium biļeti.
    Joprojām bez maksas lidmašīnas salonā vari ņemt vienu somu (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10cm), kuru kopējais svars nepārsniedz 8 kg.
    Ja nepieciešams paņemt līdzi vairāk, bet nevēlies nodot koferi, piedāvājam jaunu iespēju palielināt rokas bagāžas svaru par 4 kg.
Pērkot kopā ar aviobiļeti, pievienot smago rokas bagāžu iespējams par 12 EUR un ņemt līdzi lidmašīnas salonā 12 kg, parasto 8 kg vietā.
Svarīgi! Iegādājoties papildu rokas bagāžas svaru, tās maksimālie atļautie izmēri saglabājas nemainīgi. Par rokas bagāžas izmēra vai svara pārsniegšanu lidostā jāmaksā 60 EUR.
Smagā rokas bagāža atļauta tikai uz airBaltic izpildītajiem reisiem. Ja biļetē iesaistīta kāda cita aviokompānija, tad atļauta ir standarta rokas bagāža.
Pasažieriem ar kustības traucējumiem lidmašīnas salonā atļauts ienest palīgierīces, ja tās nav pretrunā ar drošības noteikumiem.
Papildu rokas bagāža vai rokas bagāža, kas pārsniedz atļautos izmērus, pie iekāpšanas netiks pieņemta, vai, ja iespējams, tiks novietota bagāžas nodalījumā par papildu samaksu 60 EUR apmērā.
Ja neesat pārliecināts, ka rokas bagāža nepārsniedz atļauto izmēru un svaru, lūdzu, pirms drošības pārbaudes vērsieties pie bagāžas nodošanas punkta darbiniekiem. Ja rokas bagāža neiekļaujas normās, tā ir jānodod kā reģistrētās bagāžas vienība par maksu 40 EUR apmērā. Tas ir lētāk nekā maksājot pie izejas uz lidmašīnu!
IEROBEŽOJUMI LIDOSTAS DROŠĪBAS PĀRBAUDES PUNKTĀ
Šie ierobežojumi attiecas uz šķidruma daudzumu:
    šķidrumus var pārvadāt vienīgi iepakojumos, kas nepārsniedz 100 ml tilpumu;
    drošības pārbaudē iepakojumiem, kuru kopējais tilpums nedrīkst pārsniegt 1 litru, jābūt ievietotiem caurspīdīgā, atkārtoti noslēdzamā plastmasas maisiņā (aptuveni 20x20 cm). Maisiņam jābūt aizvērtam;
    katrs pasažieris drīkst pārvadāt tikai vienu iepakojumu ar šķidrumiem. Iepakojums jāiesniedz drošības pārbaudei.
Šķidrumi, kurus nevar ievietot šāda izmēra plastmasas maisiņā, jānodod reģistrētajā bagāžā.

Reģistrētā bagāža

Lidojot ar airBaltic, vienas reģistrētās bagāžas vienības maksimālais svars ir 20 kg, savukārt izmēra ierobežojums – 100x50x80 cm.
Uz katru biļešu veidu attiecināmas atsevišķas reģistrētās bagāžas normas:
BUSINESS – bez maksas atļauts pārvadāt ne vairāk kā 2 bagāžas vienības ar kopējo svaru līdz 40 kg.
PREMIUM – bez maksas atļauts pārvadāt ne vairāk kā 1 bagāžas vienību ar svaru līdz 20 kg.
BASIC – par reģistrēto bagāžu ir jāmaksā:
    29.99 EUR par katru reģistrētās bagāžas vienību vienā lidojuma virzienā aviobiļetes iegādes laikā airBaltic.com;
    35 EUR  par katru reģistrētās bagāžas vienību vienā lidojuma virzienā, iegādājoties aviobiļetes citos tirdzniecības kanālos (piem., aģentūrās);
    34.99  EUR par katru reģistrētās bagāžas vienību vienā lidojuma virzienā, izmantojot sadaļu “Mana rezervācija” vai reģistrējoties lidojumam internetā;
    40 EUR par katru reģistrētās bagāžas vienību vienā lidojuma virzienā pie lidostas reģistrācijas galdiņa.
Gadījumā, ja Jūsu maršruts iekļauj pārsēšanos Rīgā, ilgāku par 24 stundām, maksa par bagāžu tiks ieturēta atsevišķi par katru lidojuma segmentu līdz galamērķim.
PINS VIP dalībniekiem bezmaksas kopējais bagāžas apjoms:
    ar Business biļeti – 4 bagāžas vienības (līdz 80 kg);
    ar Premium biļeti – 3 bagāžas vienības (līdz 60 kg);
    ar Basic biļeti bezmaksas bagāža nepienākas.
PINS Executive dalībniekiem bezmaksas kopējais bagāžas apjoms:
    ar Business biļeti – 3 bagāžas vienības (līdz 60 kg);
    ar Premium biļeti – 2 bagāžas vienības (līdz 40 kg);
    ar Basic biļeti bezmaksas bagāža nepienākas.
Pasažieriem ar zīdaini bez maksas atļauts pārvadāt vienu reģistrētās bagāžas vienību līdz 10 kg. Papildus iespējams pārvadāt arī vienus pilnībā saliekamus bērnu ratiņus, pārnēsājamo bērna gultiņu vai auto sēdeklīti. Viena pieaugušā bagāža var tikt apvienota ar zīdaiņa bagāžu.
Reģistrētajā bagāžā nedrīkst nodot trauslus, plīstošus priekšmetus, piemēram, brilles, pārtikas produktus, vielas, kuras bojājas vai lietas, kurām ir īpaša vērtība, piemēram, nauda, atslēgas, parakstītās zāles, vērtspapīri vai citas vērtslietas, darījumu dokumenti, pases un citi personu apliecinoši dokumenti vai paraugi, dārglietas, dārgmetāli, elektroniskās/elektriskās ierīces, piemēram, foto/video kameras, datorus, mobilos telefonus un mūzikas instrumentus.
Vienam pasažierim atļauts reģistrēt ne vairāk kā 5 bagāžas vienības. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kopā ceļojošiem pasažieriem nav iespējams apvienot bagāžu, izņemot gadījumos, kad visi pasažieri iekļauti vienā rezervācijā.
 Maksa par bagāžu, kas sver vairāk nekā 20 kg
Gadījumos, kad reģistrētās bagāžas vienība sver vairāk nekā atļautos 20 kg, lidostā tiek iekasēta 50 EUR maksa. Fiksētā maksa attiecināma uz vienu bagāžas vienību nevis katru kilogramu.
Vienas bagāžas vienības svars nedrīkst pārsniegt 32 kg.
Ja jūsu reģistrētā bagāža pārsniedz gan pieļaujamo svaru, gan vienību skaitu, tiek piemērotas abas maksas.
Maksa par lielizmēra bagāžu
Gadījumos, kad reģistrētās bagāžas vienības izmēri pārsniedz 100x50x80 cm, tiek iekasēta 60 EUR maksa par lielizmēra bagāžu. Šī fiksētā maksa tiek attiecināta uz bagāžas vienību, kura sver līdz 20 kg.
Lielizmēra bagāžai, kuras svars pārsniedz 20 kg, tiek piemērota 110 EUR maksa par vienu bagāžas vienību vienā lidojuma virzienā. Šī maksa iekļauj 60 EUR maksu par lielizmēra bagāžu, kā arī 50 EUR maksu par bagāžu, kas sver vairāk nekā 20 kg.
Vienas lielizmēra bagāžas vienības svars nedrīkst pārsniegt 32 kg.
Ja vēlaties pārvadāt lielizmēra bagāžu, lūdzu, sazinieties ar airBaltic pārstāvjiem, lai sniegtu informāciju par bagāžas izmēriem un svaru un saņemtu apstiprinājumu par tās transportēšanu.
JEBKURA MAKSA PAR BAGĀŽAS PĀRVADĀŠANU NETIEK ATLĪDZINĀTA.
Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas un bagāžas normas ir spēkā tikai tad, ja visus Jūsu rezervācijā iekļautos lidojumus izpilda airBaltic.

Reģistrācija uz airBaltic reisiem

airBaltic pasažieri var piereģistrēties on-line aviokompānijas mājās lapā.
No 6.03.2019 airBaltic reģistrēšanās lidojumam internetā (online check-in) noteikumos ir ieviestas izmaiņas – Business, Premium un Basic klases biļešu īpašnieki, kas būs rezervējuši sēdvietu, lidojumam varēs reģistrēties tiešsaistē 5 dienas (118 stundas) pirms lidojuma kā līdz šim. Basic tarifa biļetēm, bez rezervētas sēdvietas, turpmāk reģistrācija online būs pieejama 36 stundas pirms izlidošanas.
Reģistrēties tiešsaistē turpceļam un atpakaļceļam vienlaikus ir iespējams, ja līdz atpakaļceļa lidojumam reģistrācijas brīdī ir mazāk par 118 stundām un ja abus lidojumus izpilda airBaltic.
Tiešsaistes reģistrācija savienotajiem  lidojumiem ir pieejama 24 stundas pirms paredzētā izlidošanas laika.
Savienotajos lidojumos, kuros otro lidojumu veic cita aviokompānija, tiešsaistes reģistrācija abiem reisiem vienlaikus ir pieejama 24 stundas pirms izlidošanas.
Rīgas lidostā var reģistrēties lidojumam izmantojot lidostas darbinieku palīdzību, gan izmantojot pašreģistrēšanās automātus. Reģistrācijas beigu termiņš, izmantojot pašreģistrēšanās automātu, ir tāds pats, kā reģistrācijas beigu termiņš Jūsu lidojumam, kas Rīgas lidostā ir 40 minūtes ekonomiskās klases pasažieriem un 30 minūtes biznesa klases pasažieriem.

_____________________________________

Aviokompānija airBaltic ir lielākā Baltijā.


Aviokompānija airBaltic ir lielākā Baltijā. Tās piedāvājumā ir lēti lidojumi no Rīgas, Tallinas un Viļņas uz Eiropas, Skandināvijas, NVS un Tuvo Austrumu valstīm, Krieviju. AirBaltic piedāvā lētas aviobiļetes uz Maskavu, kā arī uz citām populārām pilsētām, piemēram, Amsterdama, Atēnas, Baku, Barselona, Berlīne, Billunda, Brisele, Budapešta, Burgasa, Cīrihe, Diseldorfa, Dublina, Dubrovnika, Frankfurte, Hamburga, Helsinki, Kijeva, Kopenhāgena, Larnaka, Londona, Maskava, Milāna, Minhene, Minska, Nica, Olbija, Oslo, Palanga, Palma de Maljorka, Parīze, Poprada, Prāga, Reikjavika, Rijeka, Roda, Roma, Rīga, Saloniki, Sanktpēterburga, Stokholma, Tallina, Tbilisi, Telaviva, Turku, Varšava, Venēcija, Verona, Viļņa, Vīne, Zalcburga un daudzas citas.

Viena no priekšrocībām, ko piedāvā aviokompānija, ir tiešie reisi no Rīgas un uz Rīgu, bez pārsēšanās, kā arī lidojumu biežums un ērts saraksts. airBaltic.lv un airbaltic.com mājas lapās bieži var atrast akcijas, kuru ietvaros var iegadāties īpaši lētas aviobiļetes.

Jāuzsver arī, ka lēti lidojumi no Rīgas, Tallinas un Viļņas cenas ziņā dažkārt ir ne mazāk izdevīgi kā līdzvērtīgi maršruti ar autobusu, auto, prāmi vai vilcienu. Turklāt tiešie reisi no Rīgas nodrošina arī neapstrīdamu jūsu dārgā laika ekonomiju.

Jāpiebilst, ka bieži Rīga un Latvija airBaltic reisiem ir pārsēšanās vieta no viena reisa uz citu, lai ceļotu no Rietumiem uz Austrumiem un atpakaļ. Un vēl ar iespēju iegādāties aviobiļetes lēti. Izmantojiet airbaltic.lv un airbaltic.com mājas lapas, lai atrastu lētas aviobiļetes jums nepieciešamajiem tiešajiem reisiem no Rīgas vai citām pilsētām, kā arī vienkārši, lai izdomātu, kur pavadīt nākamo atvaļinājumu vai nedēļas nogali.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka aviokompānija jau otro gadu pēc kārtas tiek atzīta par punktuālāko pasaulē. Pēc OAG datiem, vairāk nekā 9 no 10 airBaltic lidojumiem veikti bez kavējumiem. Tas padara tiešos reisus par garantēti ātriem, bet pārsēšanās – par drošām. Pateicoties tam, ka airBaltic sniedz iespēju iegādāties lidmašīnas biļetes no Rīgas uz 60 dažādām pasaules pilsētām, aviokompānijas klientiem ir ļoti plašas ceļojumu un biznesa braucienu iespējas.

Aviobiļetes no Rīgas un uz Rīgu bieži iegādājas kompānijas, kas norīko savus darbiniekus komandējumos, jo airBaltic piedāvā lielāko galamērķu skaitu Baltijas tirgū. Taču airBaltic biļetes ne mazāk populāras ir individuālo ceļotāju, kā arī tūristu grupu vidū. Turklāt, pateicoties tam, ka airBaltic bieži piedāvā akcijas – tā ir lieliska iespēja satikties draugiem un radiniekiem, kas dzīvo dažādās valstīs. Aviokompānija rūpējas par to, lai lidmašīnu biļetes būtu pieejamas visā pasaulē, tāpēc airBaltic piedāvājumā ir lēti lidojumi ne tikai no Rīgas, Tallinas un Viļņas, bet arī no daudzām citām pilsētām pasaulē.

Īpaši ērti iegādāties lētas aviobiļetes airBaltic ir tad, ja izlidošanas vieta ir Rīga un Latvija. Pasūtīt aviobiļetes lēti var ne tikai aviokompānijas mājas lapā internetā – airbaltic.lv un airbaltic.com–, bet arī tūrisma aģentūrās. Tāpat airBaltic mājaslapā ērti sekot akcijām.

AirBaltic akcijas attiecas gan uz parastajām vietām lidmašīnas salonā, gan uz biznesa klasi. Tas attiecas gan uz reisiem uz Maskavu, gan uz visiem citiem galamērķiem: Amsterdama, Atēnas, Baku, Barselona, Berlīne, Billunda, Brisele, Budapešta, Burgasa, Cīrihe, Diseldorfa, Dublina, Dubrovnika, Frankfurte, Hamburga, Helsinki, Kijeva, Kopenhāgena, Larnaka, Londona, Maskava, Milāna, Minhene, Minska, Nica, Olbija, Oslo, Palanga, Palma de Maljorka, Parīze, Poprada, Prāga, Reikjavika, Rijeka, Roda, Roma, Rīga, Saloniki, Sanktpēterburga, Stokholma, Tallina, Tbilisi, Telaviva, Turku, Varšava, Venēcija, Verona, Viļņa, Vīne, Zalcburga un pārējie.

Izvēlieties ne tikai lētas aviobiļetes, bet, ja vēlēsieties, arī noteiktu vietu vai ēdienu brokastīs, pusdienās, vai vakariņās lidojuma laikā. Turklāt, iegādājoties aviobiļetes tiešajiem reisiem no Rīgas un citām pasaules pilsētām mājas lapā airbaltic.lv vai airbaltic.com, jūs varēsiet arī rezervēt