airBaltic saņem Nozares līderības balvu

16.07.2019
airBaltic saņem Nozares līderības balvu
Rīga. Ikgadējā Airline Strategy balvu pasniegšanas ceremonijā, kas 14. jūlijā norisinājās Londonā, Latvijas lidsabiedrības airBaltic  izpilddirektors Martins Gauss saņēma Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). Šī balva tiek pasniegta vadītājiem un vadības komandai, kas demonstrējusi izcilību lidsabiedrības vadībā, nodrošinot spēcīgus transporta savienojumus nozarē.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Šis ir lielisks aviācijas nozares profesionāļu novērtējums, ko saņēmusi airBaltic. Es esmu ļoti lepns par savu komandu un nerimstošo attīstību, ko mēs īstenojam. Ir patiess pagodinājums saņemt šo balvu airBaltic komandas vārdā, kas ikdienā rūpīgi strādā, lai nodrošinātu pirmšķirīgus pakalpojumus un turpinātu uzlabot savienojamību starp Baltiju un pārējo pasauli."

FlightGlobal satura izpilddirektors un Airline Strategy balvas vadītājs Makss Kingslijs-Džonss (Max Kingsley-Jones) uzsver: "Salīdzinājumā ar pēdējiem gadiem šobrīd darbības vide lidsabiedrībām ir visai grūta, jo nozare saskaras ar nelieliem satricinājumiem, ņemot vērā saspīlējumus tirdzniecības jautājumos un biznesa apstākļu pasliktināšanos. Taču lidsabiedrības gudrāko un inovatīvāko vadības komandu pavadībā joprojām nosaka standartus, pēc kuriem citiem tiekties. Airline Strategy balva sniegusi atzinību labākajiem vadītājiem 18 gadus, un šajā ziņā 2019. gada uzvarētāji neapšaubāmi izceļas."

Airline Strategy balva, ko kopīgi ar Korn Ferry organizē Airline Business, sniedz atzinību vadītājiem un lidsabiedrībām, kas demonstrē dinamisku līderību un skaidru redzējumu. Nozares līderības balvas kategorija aptver visa veida pārvadātājus, tostarp regulāros, čartera, pasažieru, kravu un citus, kas darbojas neatkarīgi vai apkalpo lielākos maršrutus. Kopumā Airline Strategy balva tiek pasniegta astoņās kategorijās: līderības dažādība, lidsabiedrību uzņēmējdarbība, digitālās inovācijas, mārketings, finanses, zemo cenu līderība, izpildvaras vadība un nozares līderība.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic ir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī uz Kosu un Menorku.

Par airBaltic īsumā:


airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība Eiropā, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80.05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 39 lidmašīnas: 19 Airbus A220-300, 8 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Par Airline Business īsumā:

Kā galvenais ikmēneša izdevumus lidsabiedrību padomēm visā pasaulē Airline Business aptver nozīmīgākos stratēģiskos un biznesa jautājumus gaisa transporta nozarē. Tas dibināts 1985. gadā. Šobrīd Airline Business ir biroji Londonā, Vašingtonā un Singapūrā.

Par FlightGlobal īsumā:

FlightGlobal nodrošina informāciju, ziņas, konferences un darbā pieņemšanas pakalpojumus, lai palīdzētu cilvēkiem un uzņēmumiem vairāk mācīties, paplašināt savu tīklu un attīstīties aviācijas nozarē. Ar 110 gadu ilgu darbību FlightGlobal ir viens no nozarē vadošajiem ziņu avotiem, kas nodrošina atzītas publikācijas, izdevumus Flight International un Airline Business, aviācijas pasākumu ikdienas ziņas un vietni flightglobal.com. Aizvien pieaugoša konferenču programma FlightGlobal portfelī pievērš uzmanību nozīmīgākajām aviācijas tirgus problēmām un jautājumiem, bet FlightJobs darbā pieņemšanas pakalpojums atbalsta cilvēkus visā viņu karjerā un nodrošina iespēju organizācijām atrast labākos talantus aviācijas nozarē. 2019. gada 10. jūnijā tika paziņots, ka FlightGlobal aviācijas ziņu, konferenču un darbā pieņemšanas portfelis, kas ir daļa no RELX Risk & Business Analytics tirgus segmenta, tiks pārdots DVV Media International.


Par Korn Ferry īsumā:

Korn Ferry ir globāla organizāciju konsultācijas firma. Mēs strādājam ar klientiem, lai izstrādātu viņu organizāciju struktūras, pienākumus un atbildības. Mēs palīdzam viņiem noalgot pareizos cilvēkus un konsultēt viņus par to, kā atalgot, attīstīt un motivēt viņu darbaspēku. Turklāt mēs palīdzam profesionāļiem virzīt un attīstīt savas karjeras. Mūsu 8600 kolēģi apkalpo klientus vairāk nekā 50 valstīs. Mēs piedāvājam piecus galvenos risinājumus.


1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)