airBaltic sāk lidojumus uz Vidusjūras salām Kosu un Menorku

13.05.2019
airBaltic sāk lidojumus uz Vidusjūras salām Kosu un Menorku
Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic  pagājušajā nedēļas nogalē uzsāka lidojumus uz diviem jauniem brīvdienu galamērķiem – Vidusjūras salām Kosu (Grieķijā) un Menorku (Spānijā). Kopumā airBaltic šī gada vasaras sezonā sākusi lidojumus piecos jaunos maršrutos no Rīgas.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Sākot lidojumus uz Kosu un Menorku, airBaltic tagad pasažieriem piedāvā iespēju izvēlēties starp astoņām dažādām un skaistām Vidusjūras salām, kā arī no desmitiem citu saulainu galamērķu Eiropā un ārpus tās. Mēs esam priecīgi redzēt augsto pieprasījumu visos mūsu jaunajos vasaras sezonas maršrutos, kā arī aizvien pieaugošo airBaltic pasažieru skaitu.”
Maršruts    Lidojuma biežums    Sākuma datums    Cena*, Pamata    Cena *, Premium    Cena*, Biznesa klase
Rīga – Kosa (Grieķija)    Viens lidojums nedēļā    2019.gada 11.maijs    89 eiro    149 eiro    509 eiro
Rīga – Menorka (Spānija)    Viens lidojums nedēļā    2019.gada 12.maijs    89 eiro    149 eiro    529 eiro
 
*Zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.aviokase.lv

Lidojumi uz abiem jaunajiem galamērķiem tiek veikti vienu reizi nedēļā ar Airbus A220-300 lidmašīnām. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts un aviobiļetes pieejamas mājaslapā www.aviokase.lv.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic arī uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu.


1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)