travel all world countries and cities

airBaltic sāk lidojumus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu

03.06.2019
airBaltic sāk lidojumus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu
Tallina. Latvijas lidsabiedrība airBaltic paplašinājusi savu darbību Tallinā, uzsākot lidojumus trīs jaunos maršrutos uz Malagu, Kopenhāgenu un Briseli.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Mēs esam priecīgi pievienot Malagu, Briseli un Kopenhāgenu mūsu galamērķu kartei no Tallinas. Tagad airBaltic no Tallinas kopumā piedāvā 12 tiešos lidojumus un ir lielākais pārvadātājs Igaunijā. airBaltic piedāvā labāko savienojamību uz un no Baltijas valstīm, kā arī ērtus savienojumus caur Rīgu uz galamērķiem mūsu maršrutu tīklā Krievijā, NVS, Eiropā un Tuvajos Austrumos."

"Līdz gada beigām no Tallinas uzsāksim lidojumus uz vēl vienu jaunu galamērķi – Zalcburgu Austrijā. Tāpat esam nolēmuši uz dažiem mēnešiem pagarināt lidojumus maršrutā Tallina–Malaga arī ziemas sezonā, par kuru lielu interesi Igaunijas pasažieri izrādīja jau pirms lidojumu uzsākšanas," piebilst Martins Gauss.
Maršruts    Lidojumu biežums    Sākuma datums    Cena*,
Tallina–Malaga    2 lidojumi nedēļā    2019. gada 1. jūnijs    99 eiro
Tallina–Kopenhāgena     4 lidojumi nedēļā    2019. gada 2. jūnijs    35 eiro
Tallina–Brisele    3 lidojumi nedēļā    2019. gada 3. jūnijs    39 eiro   

*Zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

airBaltic no Tallinas
piedāvā tiešos lidojumus uz Amsterdamu, Berlīni, Londonu, Oslo, Parīzi, Stokholmu, Vīni, Viļņu un tagad arī uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu, kā arī ērtus savienojošos reisus caur Rīgu. Papildus tam airBaltic arī paziņojusi par tiešo lidojumu sākšanu trīspadsmitajā maršrutā no Igaunijas galvaspilsētas uz Zalcburgu Austrijā. Sezonālie tiešie reisi starp šīm divām pilsētām tiks uzsākti 2019. gada 21. decembrī.

airBaltic piedāvā aviobiļetes uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic ir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī Kosu un Menorku.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)