travel all world countries and cities

airBaltic rokas bagāža - jaunumi

12.03.2019
airBaltic rokas bagāža - jaunumi
Ar 13.martu būs iespējams izvēlēties sev piemērotāko rokas bagāžas veidu, ceļojot ar airBaltic Basic vai Premium biļeti.

    Joprojām bez maksas lidmašīnas salonā vari ņemt vienu somu (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10cm), kuru kopējais svars nepārsniedz 8 kg.

    Ja nepieciešams paņemt līdzi vairāk, bet nevēlies nodot koferi, piedāvājam jaunu iespēju palielināt rokas bagāžas svaru par 4 kg.
Pērkot kopā ar aviobiļeti, pievienot smago rokas bagāžu iespējams par 12 EUR un ņemt līdzi lidmašīnas salonā 12 kg, parasto 8 kg vietā.

Svarīgi! Iegādājoties papildu rokas bagāžas svaru, tās maksimālie atļautie izmēri saglabājas nemainīgi. Par rokas bagāžas izmēra vai svara pārsniegšanu lidostā jāmaksā 60 EUR.
Smagā rokas bagāža atļauta tikai uz airBaltic izpildītajiem reisiem. Ja biļetē iesaistīta kāda cita aviokompānija, tad atļauta ir standarta rokas bagāža.

airBaltic piedāvā jaunu pakalpojumu – Smagā rokas bagāža

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic turpina uzlabot pasažieru lidošanas pieredzi, piedāvājot jaunu un ērtu papildu pakalpojumu, kas sniegs iespēju bezmaksas rokas bagāžai pievienot papildu četru kilogramu svaru, par cenu sākot no 8,99 eiro. Izmantojot šo iespēju, kopējais pieļaujamais rokas bagāžas svars var sasniegt 12 kilogramus.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Papildu rokas bagāžas svars ir inovatīvs pakalpojums, kuru nepiedāvā daudzas citas lidsabiedrības. Mēs regulāri sekojam līdzi pasažieru ceļošanas paradumiem, kas skaidri demonstrē, ka šādam pakalpojums ir pieprasījums. Tas paredzēts tiem pasažieriem, kuriem nepieciešami vairāk nekā astoņi kilogrami rokas bagāžai, taču viņi nevēlas iegādāties reģistrētu bagāžu."

Lai izvērtētu jauno pakalpojumu, airBaltic datu ievākšanas nolūkos nosvēra vairāk nekā 2 000 pasažieru rokas bagāžu. Atsevišķos maršrutos 15% rokas bagāžu pārsniedza atļauto svaru, skaidri apliecinot, ka daļai pasažieru nepieciešams papildu svars rokas bagāžai.

Visiem airBaltic Ekonomiskās klases pasažieriem joprojām būs ļauts lidmašīnā bez maksas ienest vienu rokas bagāžu (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm) ar kopējo svaru astoņi kilogrami. Gadījumā, ja pasažieris iegādāsies papildu rokas bagāžas svaru, rokas bagāžas izmērs tāpat nedrīkstēs pārsniegt 55x40x23 cm. Šis pakalpojums pieejams tikai airBaltic veiktajos lidojumos.

Šo pakalpojumu iespējams iegādāties lidsabiedrības mājaslapā līdz pat stundai pirms izlidošanas, kā arī sazinoties ar mūsu zvanu centru vai ceļojumu aģentūrām. Lidostā pasažieriem jāspēj uzrādīt rezervācijas apstiprinājums vai rēķins, ja to pieprasa darbinieks pie izlidošanas vārtiem.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)