airBaltic pieprasītākie ziemas brīvdienu galamērķi – Abū Dabī, Prāga un Vīne

19.12.2019
airBaltic pieprasītākie ziemas brīvdienu galamērķi – Abū Dabī, Prāga un Vīne
Rīga. Latvijas lidsabiedrības airBaltic pasažieru vidū ziemas brīvdienās visstraujāk pieaudzis pieprasījums pēc lidojumiem uz Abū Dabī, Prāgu un Vīni. Kopumā vislielākais pasažieru skaits plāno ceļot no Rīgas uz Maskavu, Minheni, Sanktpēterburgu un Berlīni.

airBaltic ieņēmumu pārvaldības vecākā viceprezidente Eva Plakane norāda: "Kā katrā brīvdienu sezonā, airBaltic saviem pasažieriem regulārajā ziemas programmā piedāvā papildu lidojumus pieprasītākajos maršrutos. Šogad mēs esam pievienojuši papildu reisus no Rīgas uz Maskavu, Parīzi, Londonu un citiem galamērķiem, lai ģimenes visā Eiropā varētu svētku laikā būt kopā. Turklāt šī ir pirmā ziemas sezona, kurā mēs saviem pasažieriem piedāvājam lidojumus uz Dublinu, Reikjavīku un Štutgarti."

Ziemas sezonā airBaltic piedāvā arī sezonālos lidojumus uz slēpošanas kūrortiem Zalcburgā, Veronā un Popradā Augstajos Tatros, kā arī četrus lidojumus nedēļā uz Abū Dabī. Papildus tam airBaltic turpinās piedāvāt aviobiļetes uz tādiem saulainiem brīvdienu galamērķiem kā Malaga, Barselona un Lisabona.
1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)